Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Portret van Jules De Swerts (broer van).” Olieverf op doek. Toegeschreven wegens provenance.
Joz. De Swerts
Period: 1890-1939

“Portret van Jules De Swerts (broer van).” Olieverf op doek. Toegeschreven wegens provenance.

"Portrait de Jules De Swerts (frère de)." Huile sur toile. Attribué en raison de la provenance.
Dim. 123 x 62 cm
SKU: 3101230094.
Categories: doek, Schilderij.
Auction day: 31 January 2023 19:00
Catalogue #94
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by De Swerts

  • #254
    Joz. De Swerts

    “Ontwerp voor een wapenschild. (en een rokende kikker)” Aquarel op papier. Toegeschreven wegens familieherkomst.

    « Dessin pour un blason (et une grenouille qui fume)” Aquarelle sur papier. Attribué en raison de l'origine familiale.
    No longer available
    Dim. 78 x 54 cm
    Estimate: € 100 / 120

Other lots in this auction

  • #254
    Joz. De Swerts

    “Ontwerp voor een wapenschild. (en een rokende kikker)” Aquarel op papier. Toegeschreven wegens familieherkomst.

    « Dessin pour un blason (et une grenouille qui fume)” Aquarelle sur papier. Attribué en raison de l'origine familiale.
    No longer available
    Dim. 78 x 54 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #254
    Joz. De Swerts

    “Ontwerp voor een wapenschild. (en een rokende kikker)” Aquarel op papier. Toegeschreven wegens familieherkomst.

    « Dessin pour un blason (et une grenouille qui fume)” Aquarelle sur papier. Attribué en raison de l'origine familiale.
    No longer available
    Dim. 78 x 54 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #254
    Joz. De Swerts

    “Ontwerp voor een wapenschild. (en een rokende kikker)” Aquarel op papier. Toegeschreven wegens familieherkomst.

    « Dessin pour un blason (et une grenouille qui fume)” Aquarelle sur papier. Attribué en raison de l'origine familiale.
    No longer available
    Dim. 78 x 54 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #254
    Joz. De Swerts

    “Ontwerp voor een wapenschild. (en een rokende kikker)” Aquarel op papier. Toegeschreven wegens familieherkomst.

    « Dessin pour un blason (et une grenouille qui fume)” Aquarelle sur papier. Attribué en raison de l'origine familiale.
    No longer available
    Dim. 78 x 54 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #254
    Joz. De Swerts

    “Ontwerp voor een wapenschild. (en een rokende kikker)” Aquarel op papier. Toegeschreven wegens familieherkomst.

    « Dessin pour un blason (et une grenouille qui fume)” Aquarelle sur papier. Attribué en raison de l'origine familiale.
    No longer available
    Dim. 78 x 54 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #254
    Joz. De Swerts

    “Ontwerp voor een wapenschild. (en een rokende kikker)” Aquarel op papier. Toegeschreven wegens familieherkomst.

    « Dessin pour un blason (et une grenouille qui fume)” Aquarelle sur papier. Attribué en raison de l'origine familiale.
    No longer available
    Dim. 78 x 54 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #254
    Joz. De Swerts

    “Ontwerp voor een wapenschild. (en een rokende kikker)” Aquarel op papier. Toegeschreven wegens familieherkomst.

    « Dessin pour un blason (et une grenouille qui fume)” Aquarelle sur papier. Attribué en raison de l'origine familiale.
    No longer available
    Dim. 78 x 54 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #254
    Joz. De Swerts

    “Ontwerp voor een wapenschild. (en een rokende kikker)” Aquarel op papier. Toegeschreven wegens familieherkomst.

    « Dessin pour un blason (et une grenouille qui fume)” Aquarelle sur papier. Attribué en raison de l'origine familiale.
    No longer available
    Dim. 78 x 54 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #254
    Joz. De Swerts

    “Ontwerp voor een wapenschild. (en een rokende kikker)” Aquarel op papier. Toegeschreven wegens familieherkomst.

    « Dessin pour un blason (et une grenouille qui fume)” Aquarelle sur papier. Attribué en raison de l'origine familiale.
    No longer available
    Dim. 78 x 54 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #254
    Joz. De Swerts

    “Ontwerp voor een wapenschild. (en een rokende kikker)” Aquarel op papier. Toegeschreven wegens familieherkomst.

    « Dessin pour un blason (et une grenouille qui fume)” Aquarelle sur papier. Attribué en raison de l'origine familiale.
    No longer available
    Dim. 78 x 54 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #254
    Joz. De Swerts

    “Ontwerp voor een wapenschild. (en een rokende kikker)” Aquarel op papier. Toegeschreven wegens familieherkomst.

    « Dessin pour un blason (et une grenouille qui fume)” Aquarelle sur papier. Attribué en raison de l'origine familiale.
    No longer available
    Dim. 78 x 54 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #254
    Joz. De Swerts

    “Ontwerp voor een wapenschild. (en een rokende kikker)” Aquarel op papier. Toegeschreven wegens familieherkomst.

    « Dessin pour un blason (et une grenouille qui fume)” Aquarelle sur papier. Attribué en raison de l'origine familiale.
    No longer available
    Dim. 78 x 54 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling van 31 januari & 1 februari 2023

Veiling volledig - 700 loten - Tentoonstelling: op vrijdag 27 & zaterdag 28 januari van 10.00 tot 17.00u.

31 January 2023 19:00
1 February 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 31 January 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More