Similar lots by type
-
#2A. Van Deuren“Stadszicht met rivier”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Vue de ville au bord d’une rivière”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 17 x 24,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#434E. Toufin (?)“Voetbrug over een gracht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1902 (?).
“Pont piéton au dessus d’une fleuve”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1902 (?).No longer availableDim. 32 x 23 cmEstimate: € 20 / 30 -
#424V. Voronjuk“Vissersboten bij zonsondergang”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘93.
“Bateaux de pêche au crépuscule”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘93.No longer availableDim. 10 x 17 cmEstimate: € 20 / 30 -
#709“Polonia”. Een aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1979.
“Polonia” Aquarelle sur papier. Signée et datée 1979.No longer availableDim. 30 x 83 cmEstimate: € 40 / 50 -
#949Roman ZuzukPeriod: °1961“Drinkende man en vis met kippen” en “Maskerade”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘99.
“Homme buvant et poisson aux poules” et “Mascarade”. Aquarelles sur papier. Signées et datées ‘99.No longer availableDim. 17 x 24 cmEstimate: € 200 / 240 -
#269Kagen“Bergzicht met brug”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘64.
“Vue de montagne au pont”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘64.No longer availableDim. 43 x 54 cmEstimate: € 30 / 50
Other lots in this auction
-
#3Een lot gegoten en gesatineerd glas, bestaande uit vijf plaquettes met een reliëfdecor van vissen. We voegen er een soliflore in dezelfde stijl aan toe.
Un lot en verre satiné comprenant cinq plaquettes avec un décor de poissons en relief. Nous ajoutons un soliflore dans le même style.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#250Een 18 karaats wit gouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 3 ct. Naar een model van Chopard.
Pendentif en or blanc 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 3 ct d’après un modèle de Chopard.No longer availableDim. 30,55 gEstimate: € 2600 / 2800 -
#1110Een tafeltje van grijs marmer met een rond blad.
Petite table en marbre gris à tablette ronde.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#928Een Chinees kommetje van blauw-wit en ijzerrood porselein. Schilfer en haarscheur. XIXe eeuw. We voegen er drie borden van Imariporselein aan toe
Petit bol en porcelaine de Chine à décor bleu, blanc et rouille. Eclat et cheveu. XIXe siècle. Nous ajoutons trois assiettes en porcelaine d’Imari.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#347Een lot van drie verschillende koperen kandelaars, waarvan één met albast.
Lot de trois candélabres différents en cuivre dont un avec albâtre.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#1106Een metalen wijnrek in de vorm van een obelisk.
Casier à vin en métl en forme d’obélisque.No longer availableDim. h: 183 cmEstimate: € 80 / 100 -
#487Een lot Ethiopische voorwerpen, waarvan drie van gebeeldhouwd steen en drie van zwartgelakt aardewerk.
Lot d’objets de l’Ethiopie dont trois en pierre sculpté et trois en faïence à patine noire.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#420Zes verschillende armbanden, één in de vorm van een uil.
Six bracelets dont un en forme de hibou.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#288Een meisjesbuste van gesculpteerd wit marmer en brons op een marmeren sokkel. Omstreeks 1900.
Un buste de jeune femme en marbre blanc sculpté sur socle. Vers 1900.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#930Een kopje met onderbordje van porselein met een meerkleurig bloemendecor. XIXe eeuw.
Tasse et soucoupe en porcelaine polychrome à décor de fleurs. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#430Sarong KebayaEen traditionele gordel met gesp van verzilverd metaal.
Ceinture traditionnelle et boucles en métal argenté.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#1013Een lot zwart Booms glas, bestaande uit twee verschillende vazen met handgeschilderde bloemendecors.
Deux vases en verre de Boom, décor fleuri peint à la main.No longer availableEstimate: € 40 / 50

