Other lots by Hereman
Similar lots by type
-
#413
Een aardewerken beeldje met sporen van polychromie. Qi-dynastie?
Statuette en grès aux traces de polychromie. Probablement Qi.No longer availableDim. H 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#301
Een aardewerken beeld van een man met sporen van polychromie. Vermoedelijk Ming-dynastie. Restauraties aan beide armen.
Sculpture en grès représentant un homme aux traces de polychromie. Probablement Ming. Restaurations aux bras.No longer availableDim. H 23 cmEstimate: € 200 / 240 -
#837
“Hofdame”. Een beeldje van gepolychromeerd aardewerk. Tang-dynastie.
“Dame de la Cour”. Statuette en faïence polychrome. Dynastie T’ang.No longer availableDim. H 23 cmEstimate: € 120 / 200 -
#761
Een lot van drie XIXe eeuwse Imariborden, een Chinees bord van rond 1900 en een bord van Delfts aardewerk omstreeks 1800.
Tris assiettes à décor Imari, une assiette à décor de longues élises dans le style de Canton et une petite assiette en faïence de Delft bleue et blanche. XVIIIe et XIXe siècles.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#748
Een lot steengoed, bestaande uit een klepkan, een tabakspot en een Baardmankruik.
Trois pièces en grès: une cruche “baardman”, un pot à tabac et une cruche à couvercle en étain. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#683
Twee verschillende eieren van Japans porselein. Het grootste met een meerkleurig decor van geisha’s in cartouches.
Deux oeufs en porcelaine du Japon. Le plus grand à décor d’un paysage aux geisha dans une cartouche, l’autre aux fleurs. Sur leurs socles en bois.No longer availableDim. h: 26 & 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#805
Een buste van Willem III van gegoten steengoed.
Buste de Guillaume III en pierre moulée.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 560 / 600 -
#747
Een bol vaasje van Chinees aardewerk met een bruin glazuur.
Vase pansu en faïence de Chine à glaçure brune.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 50 / 80 -
#835
Een aardewerken waterkruik van de Kuba, DRC.
Cruche à eau en grès. Kuba, Congo.No longer availableDim. H 38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#213Antoon AmorgastiPeriod: 1880 - 1942
“De olifantenmenner” Een grote groep van donkergepatineerd gips op een groen marmeren sokkel. Diverse manco’s en herstellingen. Gesigneerd en gedateerd 1925.
“Le dompteur d’éléphants”. Grand groupe en plâtre à patine foncée sur socle en marbre vert. Différents manquants et réparations. Signé et daté 1925.No longer availableDim. l: 75 cmEstimate: € 200 / 400 -
#745
Een damesbuste van monochroom wit imitatiemarmer.
Buste de dame en imitation de marbre monochrome blanc.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 60 / 80 -
#355
Een zilveren zakhorloge 800‰. La reine Bruxelles 1897.
Montre de gousset en argent 800‰. La Reine Bruxelles 1897.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#607Paule BismanPeriod: 1897 - 1973
“Liggend naakt”. Een beeld van groengepatineerd brons op een arduinen sokkel. Gesigneerd en genummerd 1/12.
“Nu couché”. Sculpture en bronze à patine verte sur socle en pierre de taille. Signée et numérotée 1/12.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#681
Een vaas van meerkleurig geglazuurd aardewerk met een Chinees decor.
Vase pansu en faïence polychrome à décor végétal stylisé. Anses en forme de lions.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 60 / 100 -
#591
Twee kruikjes van Chinees aardewerk met een groen glazuur in verschillende hoogtes.
Deux cruches en faïence chinoise à glaçure verte.No longer availableDim. h: 30 & 25 cmEstimate: € 50 / 80 -
#753
Een paar kleine vaasjes van Chinees aardewerk met een sang-de-boeufglazuur.
Paire de petits vases en faïence de Chine à glaçure sang de boeuf.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 60 / 80 -
#546
Een bank van sober gesculpteerd eikenhout, versierd met een florale fries in de rug. XIXe eeuw.
Banc en chêne sobrement sculpté à décor d’une frise de fleurs sur le dossier. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 140 cmEstimate: € 100 / 120 -
#817
Een houten putali of waterbeschermer uit Nepal uit de provincie Jajarkot.
Putali en bois. Népal, province de Jajarkot.No longer availableDim. H 68 cmEstimate: € 40 / 60 -
#795
Een heiligenbeeld van gesculpteerd en gepolychromeerd hout.
Saint en bois sculpté et polychrome.No longer availableDim. H 130 cmEstimate: € 120 / 200 -
#703
Een art deco vaas van meerkleurig aardewerk en een porseleinen schaal van Maxim’s in doosje.
Vase art déco en faïence polychrome, ainsi qu’un plat rectangulaire marqué Maxim’s, avec sa boîte.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#448
Een aardewerken beeldje van een staande dame in de geest van de Tang-dynastie.
Sculpture en grès représentant une dame debout dans l’esprit de la dynastie T’ang.No longer availableDim. H 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#642
“De onbekwame fagotspeler”. Een bronzen buste op een sokkel van wit marmer. Naar een werk van Messerschmidt.
“Le joueur de basson sous-doué”. Buste en bronze sur socle en marbre blanc. D’après Messerschmidt.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 580 / 640 -
#677
Een Chinese kruik van blauw en wit aardewerk, versierd met een bloemendecor. Periode Ming?
Une cruche de type ghendi en faïence bleue et blanche décorée de fleurs stylisées. Période Ming (?).No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 80 / 100 -
#718Ronzan
Een uil van meerkleurig aardewerk. Italiaans werk.
Hibou en faïence polychrome. Travail italien.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#725
Een rechthoekige vergulde spiegel in barokke stijl.
Miroir doré rectangulaire de style baroque.No longer availableDim. h: 181 cmEstimate: € 260 / 280 -
#775
Een tafellamp van metaal en glas in barokke inspiratie.
Lampadaire en métal et verre d’inspiration baroque.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 130 / 150 -
#415
Een dagobertstoel van gesculpteerd eikenhout. De rug bekleed met leder, versierd met een ingeperst patroon van een heraldische arend.
Chaise Dagobert en chêne sculpté. Dossier recouvert de cuir, décoré d’un aigle héraldique repoussé.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 50 / 70 -
#405
Een antiek handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
Tapis d’Orient en laine ancien. Noué main.No longer availableDim. 205 x 131 cmEstimate: € 120 / 200 -
#134Jan Van Looy
“Winterzicht”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Vue d’hiver”. Eau-forte. Signée dans la planche.No longer availableDim. 29 x 38 cmEstimate: € 20 / 40 -
#118
Twee honden en twee katten van meerkleurig aardewerk. Staffordshire.
Deux chiens et deux chats en faïence polychrome. Staffordshire.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#459
“St Antonius, Zoersel”. Acryl op karton. Onduidelijk gesigneerd.
“St Antonius, Zoersel”. Acrylique sur carton. Illisiblement signé.No longer availableDim. 55 x 40 cmEstimate: € 10 / 15 -
#494
“Mediterraan dorp aan een meer”. Olieverf op board. Draagt handtekening.
“Village méditerranéen au bord d’un lac”. Huile sur carton. Porte une signature.No longer availableDim. 60 x 75 cmEstimate: € 200 / 240 -
#252V. Vandenbossche
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Einde XIXe eeuw.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée. Fin XIXe siècle.No longer availableDim. 49 x 36 cmEstimate: € 120 / 180 -
#640Joop
Een vaporisator eau de toilette van 50 ml en body melk.
Vaporisateur eau de toilette de 50 ml et lait corporelle.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#694Louis PeetersPeriod: 1876 - 1964
“Liggend naakt”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Nu couché”. Eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 42 x 69,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#630Rochas
Een eau de parfum van 50 ml en van geparfumeerd poeder van 100 g.
Eau de parfum de 50 ml et une poudre parfumée de 100 g.No longer availableEstimate: € 80 / 150