Other lots by Hereman
Similar lots by type
-
#718RonzanEen uil van meerkleurig aardewerk. Italiaans werk.
Hibou en faïence polychrome. Travail italien.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#301Een aardewerken beeld van een man met sporen van polychromie. Vermoedelijk Ming-dynastie. Restauraties aan beide armen.
Sculpture en grès représentant un homme aux traces de polychromie. Probablement Ming. Restaurations aux bras.No longer availableDim. H 23 cmEstimate: € 200 / 240 -
#213Antoon AmorgastiPeriod: 1880 - 1942“De olifantenmenner” Een grote groep van donkergepatineerd gips op een groen marmeren sokkel. Diverse manco’s en herstellingen. Gesigneerd en gedateerd 1925.
“Le dompteur d’éléphants”. Grand groupe en plâtre à patine foncée sur socle en marbre vert. Différents manquants et réparations. Signé et daté 1925.No longer availableDim. l: 75 cmEstimate: € 200 / 400 -
#681Een vaas van meerkleurig geglazuurd aardewerk met een Chinees decor.
Vase pansu en faïence polychrome à décor végétal stylisé. Anses en forme de lions.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 60 / 100 -
#805Een buste van Willem III van gegoten steengoed.
Buste de Guillaume III en pierre moulée.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 560 / 600 -
#355Een zilveren zakhorloge 800‰. La reine Bruxelles 1897.
Montre de gousset en argent 800‰. La Reine Bruxelles 1897.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#817Een houten putali of waterbeschermer uit Nepal uit de provincie Jajarkot.
Putali en bois. Népal, province de Jajarkot.No longer availableDim. H 68 cmEstimate: € 40 / 60 -
#607Paule BismanPeriod: 1897 - 1973“Liggend naakt”. Een beeld van groengepatineerd brons op een arduinen sokkel. Gesigneerd en genummerd 1/12.
“Nu couché”. Sculpture en bronze à patine verte sur socle en pierre de taille. Signée et numérotée 1/12.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#761Een lot van drie XIXe eeuwse Imariborden, een Chinees bord van rond 1900 en een bord van Delfts aardewerk omstreeks 1800.
Tris assiettes à décor Imari, une assiette à décor de longues élises dans le style de Canton et une petite assiette en faïence de Delft bleue et blanche. XVIIIe et XIXe siècles.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#642“De onbekwame fagotspeler”. Een bronzen buste op een sokkel van wit marmer. Naar een werk van Messerschmidt.
“Le joueur de basson sous-doué”. Buste en bronze sur socle en marbre blanc. D’après Messerschmidt.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 580 / 640 -
#683Twee verschillende eieren van Japans porselein. Het grootste met een meerkleurig decor van geisha’s in cartouches.
Deux oeufs en porcelaine du Japon. Le plus grand à décor d’un paysage aux geisha dans une cartouche, l’autre aux fleurs. Sur leurs socles en bois.No longer availableDim. h: 26 & 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#413Een aardewerken beeldje met sporen van polychromie. Qi-dynastie?
Statuette en grès aux traces de polychromie. Probablement Qi.No longer availableDim. H 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#745Een damesbuste van monochroom wit imitatiemarmer.
Buste de dame en imitation de marbre monochrome blanc.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 60 / 80 -
#835Een aardewerken waterkruik van de Kuba, DRC.
Cruche à eau en grès. Kuba, Congo.No longer availableDim. H 38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#747Een bol vaasje van Chinees aardewerk met een bruin glazuur.
Vase pansu en faïence de Chine à glaçure brune.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 50 / 80 -
#795Een heiligenbeeld van gesculpteerd en gepolychromeerd hout.
Saint en bois sculpté et polychrome.No longer availableDim. H 130 cmEstimate: € 120 / 200 -
#448Een aardewerken beeldje van een staande dame in de geest van de Tang-dynastie.
Sculpture en grès représentant une dame debout dans l’esprit de la dynastie T’ang.No longer availableDim. H 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#753Een paar kleine vaasjes van Chinees aardewerk met een sang-de-boeufglazuur.
Paire de petits vases en faïence de Chine à glaçure sang de boeuf.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 60 / 80 -
#546Een bank van sober gesculpteerd eikenhout, versierd met een florale fries in de rug. XIXe eeuw.
Banc en chêne sobrement sculpté à décor d’une frise de fleurs sur le dossier. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 140 cmEstimate: € 100 / 120 -
#591Twee kruikjes van Chinees aardewerk met een groen glazuur in verschillende hoogtes.
Deux cruches en faïence chinoise à glaçure verte.No longer availableDim. h: 30 & 25 cmEstimate: € 50 / 80 -
#703Een art deco vaas van meerkleurig aardewerk en een porseleinen schaal van Maxim’s in doosje.
Vase art déco en faïence polychrome, ainsi qu’un plat rectangulaire marqué Maxim’s, avec sa boîte.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#837“Hofdame”. Een beeldje van gepolychromeerd aardewerk. Tang-dynastie.
“Dame de la Cour”. Statuette en faïence polychrome. Dynastie T’ang.No longer availableDim. H 23 cmEstimate: € 120 / 200 -
#677Een Chinese kruik van blauw en wit aardewerk, versierd met een bloemendecor. Periode Ming?
Une cruche de type ghendi en faïence bleue et blanche décorée de fleurs stylisées. Période Ming (?).No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 80 / 100 -
#748Een lot steengoed, bestaande uit een klepkan, een tabakspot en een Baardmankruik.
Trois pièces en grès: une cruche “baardman”, un pot à tabac et une cruche à couvercle en étain. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 100 / 150
Other lots in this auction
-
#722Walter Elst“Stilleven met kool”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte au choux”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 80 / 120 -
#139“Zicht op Damme”. Ets. Gesigneerd, gedateerd 1957 en met opdracht buiten de plaat.
“Vue de Damme”. Eau-forte. Signée, datée 1957 et avec dédicace hors planche.No longer availableDim. 29 x 40 cmEstimate: € 30 / 50 -
#5Een 18 karaats wit gouden trouwring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,29 ct. (één steentje ontbreekt).
Alliance en or blanc 18 ct sertie de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,29 ct (une pierre manque).No longer availableDim. 1,73 gEstimate: € 100 / 150 -
#89Een gevarieerd lot grafisch werk bestaande uit:- Groot lot gravures, uit de XVIIde, XVIIIde, XIXde en XXste eeuw. Met o.m. Antwerpse stadszichten door Schaeffels, Napoleontische thema’s, religieuze thema’s enz. Niet ingelijst.- Een reproductie van een oude Chinese schildering uit het Musée Guimet te Parijs.- “Bootje”. Ets. Getekend buiten de plaat. Eugène Yoors.- “Heidezicht”. Gesigneerd buiten de plaat Frans De Vadder.- “Twee hoevezichten”. Reproducties.- “Staand figuur in profiel”. Ets.(..)
Grand lot de gravures des XVIIe, XVIIIe, XIXe et XXe siècles dont vues de ville anversoises par Schaeffels, des thèmes napoléoniens et religieux etc. Ainsi qu’une reproduction d’une peinture chinoise du Musée Guimet à Paris et une eau-forte par Eugène Yoors représentant un bateau. Signée hors planche.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#132“Meisjesportret”. Kleurkrijt op papier.
“Portrait de fille”. Pastel sur papier.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#35Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger in de vorm van een kruisje bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif en forme de crucifix serti de brillants ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 3,06 gEstimate: € 250 / 350 -
#421Een gevarieerd lot kleurloos glas en kristal bestaande uit o.a. een coupe (gemerkt Val St. Lambert), twee schaaltjes op voet (gemerkt Baccarat), een onderschoteltje, zes bestekhouders, enz...
Lot varié de verres et de cristaux incolores dont une coupe de Val St-Lambert, deux plats sur piédouche de Baccarat, une soucoupe, des porte-couteaux etc.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#604“Portret van een dame met poederdoos”. Miniatuur op ivoor. Gesigneerd. Omstreeks 1800.
“Portrait d’une dame à la boîte à poudre”. Miniature sur ivoire. Signée. Vers 1800.No longer availableDim. 14 x 12 cmEstimate: € 80 / 100 -
#31H. De Rave“De oogst”. Een beeld van donkergepatineerd plaaster. Gesigneerd.
“La récolte”. Sculpture en plâtre à patine foncée. Signée.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 60 / 100 -
#839Een kaarsenluchter van verguld brons met zes lichtpunten. Tijdperk Napoléon III.
Lustre à chandelles en bronze doré à six lumières. Epoque Napoléon III.No longer availableDim. H 65 cmEstimate: € 200 / 240 -
#327Boch Frères La Louvière“Le dimanche mondain...” en “Le dimanche des étudiants...”. Twee borden van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt.
“Le dimanche mondain...” et “Le dimanche des étudiants...”. Deux assiettes en faïence polychrome. Marques sous les bases.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#704“Bos in de sneeuw”. Pastel op papier. Gemonogrammeerd en gesigneerd 1948.
“Bois dans la neige”. Pastel sur papier. Au monogramme et signé 1948.No longer availableDim. 66 x 50 cmEstimate: € 80 / 120

