Similar lots by type
-
#522Jos De Swerts
Een origineel ontwerp voor de IJzerbedevaart.
Conception originale pour une affiche de l’Ijzerbedevaart.No longer availableDim. 110 x 68 cmEstimate: € 100/150 -
#294Frans HensPeriod: 1856 - 1928
“Zeilboten”. Een gravure. Gesigneerd en genummerd 6/20 buiten de plaat.
"Voiliers". Une gravure. Signée et numérotée 6/20 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 68 x 56 cmEstimate: € 40/50 -
#642Daeninck
“Zicht op de Graslei te Gent”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 32/150 buiten de plaat.
"Vue du Graslei à Gand". Une lithographie. Signée et numérotée 32/150 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 43 x 60 cmEstimate: € 40/50 -
#534Jos De Swerts
Een origineel ontwerp voor een affiche van de ijzerbedevaart.
Conception originale pour une affiche de l’Ijzerbedevaart.No longer availableDim. 110 x 68 cmEstimate: € 100/150 -
#19Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Kathedraal ) Hoek stadhuis - Antwerpen”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 62/100 buiten de plaat.
"Cathédrale ) Coin de l’Hôtel de ville - Anvers". Une gravure. Signée et numérotée 62/100 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 36 cm x 25 cmEstimate: € 40/60 -
#332Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Twee poorten”, “Hessenhuis” en “Pomp aan het Rubenshuis”. Drie etsen. Gesigneerd en genummerd.
"Deux portes", "Hessenhuis" et "Pomp aan het Rubenshuis". Trois gravures. Signées et numérotées.No longer availableDim. 10 cm x 18 cm & 21 cm x 27 cm & 12 cm x 18 cmEstimate: € 75/120 -
#654Dayelle de Terronblan
“Alouette de mer”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
« Alouette de mer ». Une lithographie. Signée à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 65 x 45 cmEstimate: € 40/60 -
#662Etienne Le ComptePeriod: °1931
“Bali”. Een houtsnede. Proefdruk, gesigneerd buiten de plaat.
" Bali ". Une gravure sur bois. Epreuve, signée à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 80/120 -
#394Natacha Pirnay
“Dreams”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 22/150.
"Rêves". Une lithographie. Signée et numérotée 22/150.No longer availableDim. 35 cm x 35 cmEstimate: € 60/80 -
#2
Een reeks van zes antieke gravures met beeltenissen van apostelen. Naar Antoon Van Dyck
Une série de six gravures anciennes représentant des apôtres. À Anthony Van Dyck.No longer availableDim. 17 cm x 11,5 cmEstimate: € 120/140 -
#102Dali
Een lithografie uit de reeks “La divine comedie”. Gesigneerd buiten de plaat.
Litho de la série “La divine comédie”. Signée hors planche.No longer availableDim. 25 x 17 cmEstimate: € 200/220 -
#652Marc VoschPeriod: 1947 - 1989
“La Foule”. Een kleuren ets. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.
"La Foule". Une gravure en couleurs. Signée à l'extérieur de la plaque. Epreuve d'artiste.No longer availableDim. 32 cm x 50 cmEstimate: € 50/80 -
#374Eline ‘t SantPeriod: °1951
“Zo zal het zijn!” Een kleurenlitho. Gesigneerd en genummerd 9/40 buiten de plaat.
"Ainsi soit-il!" Une lithographie en couleurs. Signé et numéroté 9/40 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 11 x 10 cmEstimate: € 40/60 -
#24Emiel De CoomanPeriod: 1922 - 2021
Vier etsen, allen gesigneerd en genummerd buiten de plaat:- “Aan ‘t Pladderkot” 69/100. (18,5 x 15 cm)- “Toevlucht” 11/100. (19 x 12,5 cm)- “Oprit”. 23/100 (26,5 x 18,5 cm)- “Bruno’s woning”. (26,5 x 18,5 cm)
Quatre eaux-fortes, toutes signées et numérotées à l'extérieur de la planche : - « Aan 't Pladderkot » 69/100. (18,5 x 15 cm) - « Refuge » 11/100. (19 x 12,5 cm) - "Allée". 23/100 (26,5 x 18,5 cm) - « La maison de Bruno ». (26,5 x 18,5 cm)No longer availableDim. 19 x 12 en 25 x 18 cmEstimate: € 40/60 -
#258
“Een zee”. Gedichten van Dimatra Manda, vertaald door Pia Van Hee en Peter Janssens. Met tien linosneden van Jo Vermeyen. Allen gesigneerd en genummerd 9/15 buiten de plaat.
"Une mer". Poèmes de Dimatra Manda, traduits par Pia Van Hee et Peter Janssens. Avec dix linogravures de Jo Vermeyen. Le tout signé et numéroté 9/15 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 15,5 x 15,5 cmEstimate: € 50/80 -
#11Alka Kunst Bavaria
“De Ganzenvanger”. Groepje van monochroom wit porselein. Onderaan gemerkt.
“Le ramasseur d’oies”. Groupe en porcelaine monochrome blanche. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 22 cmEstimate: € 40/50 -
#329Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Peer-, appel- en kerselaar in bloei”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 5/50 buiten de plaat.
« Poiriers, pommiers et cerisiers en fleurs ». Une gravure. Signée et numérotée 5/50 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 20,5 x 31 cmEstimate: € 60/80 -
#649Jan Vercammen
“De driekoningenzangers”. Een kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat. 2de staat, artiestenproef.
"Les Chanteurs des Trois Rois". Une gravure en couleurs. Signée à l'extérieur de la plaque. 2ème état, épreuve d’artiste.No longer availableDim. 10 cm x 15 cmEstimate: € 40/60 -
#334Ant. Sluyckx
“Zicht op Borsbeek”. Een kleurenlitho. Gesigneerd en gedateerd 1978 buiten de plaat.
"Vue de Borsbeek". Une lithographie en couleurs. Signée et datée 1978 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 22, 5 cm x 34,5 cmEstimate: € 40/50 -
#339
“Binnenzicht” en “In de keuken”. Twee etsen. Respectievelijk door Leon Brunin en E. Nicolie.
« Vue intérieure » et « Dans la cuisine ». Deux gravures. Par Léon Brunin et E. Nicolie respectivement.No longer availableDim. 22 cm x 30 cm & 24 cm x 20 cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#543
Een paar kleine zamakken cassolettes op marmeren voetstuk.
Paire de petites cassolettes en régule sur socle en marbre.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 100/120 -
#99Jef MoonsPeriod: 1920 - 1969
“Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte aux fleurs". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 40 cmEstimate: € 50/100 -
#255Val Saint-Lambert
“Zarba II Schotch”, zes whiskyglazen van kleurloos geslepen kristal. Onderaan gemerkt en met label.
« Zarba II Schotch », six verres à whisky en cristal taillé clair. Marqué en bas et avec étiquette.No longer availableDim. H:13 cmEstimate: € 60/80 -
#558
Een Chinese gemberpot van porselein met veelkleurig decor van bloeiende takken en tekst. Gedraaid houten deksel. Met houten sokkel.
Pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor polychrome de branches fleuries et texte. Couvercle en bois tourné. Avec socle en bois.No longer availableDim. H. 21 cmEstimate: € 80/120 -
#474
Een zesarmig luchtertje van koper en kristal.
Lustre à six branches en cuivre et cristal.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 35/45 -
#169Amalric Walter et Henri Bergé sc
Een vaasje van meerkleurig glaspasta met meerkleurig reliëfdecor van bloemen. Met twee signaturen.
Vase en pâte de verre à décor multicolore de fleurs en relief. Avec deux signatures.No longer availableDim. h: 9,5 cmEstimate: € 150/200 -
#454
“Café scènes” Potlood op papier. Naar Ensor.
« Scènes de café » Crayon sur papier. D’après Ensor.No longer availableDim. 17 x 17 cmEstimate: € 60/120 -
#414
Vaas van kleurloos Boheems kristal.
Vase en cristal de Bohème incolore.No longer availableDim. h. 30 cm.Estimate: € 40/60 -
#666
Een fraaie metalen ‘Brum’ trapauto.
Une belle voiture à pédales 'Brum' en métal.No longer availableDim. 60 x 90 x 44 cmEstimate: € 200/240 -
#43
Een geslepen kleurloos kristallen karaf.
Une carafe en cristal incolore taillé.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 25/35 -
#486
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpetje.
Un tapis de laine persan noué à la main.No longer availableDim. 206 x 142 cmEstimate: € 120/200 -
#420
Een 14 K witgouden ketting met 18 geelgouden hanger bezet met dameshoofd. Nefertiti.
Un collier en or blanc 14 kt avec un pendentif en or jaune 18 serti d'une tête de femme. Néfertiti.No longer availableDim. 14 k 9,67g,18 k 1,80 gEstimate: € 240/300