Other lots in this auction
-
#227Een paar chromen lampen in art decostijl met glazen bollen in de voet.
Une paire de lampes en chrome, style Art Déco, boules sphériques aux pieds.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 160 / 180 -
#628Een paar plaquettes van bruingepatineerd terracotta met reliëfdecors van jonge vrouwen in art nouveaustijl naar voorbeeld van Alfons Mucha.
Une paire de plaquettes en terre cuite brune, décor en relief de jeunes femmes style Art Nouveau d’après Alfons Mucha.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 80 / 100 -
#429Henri Schaefels“Personages in de straat.” Een oude gravure. Gesigneerd binnen de plaat.
“Personnages dans la rue”. Une eau-forte . Signée dans la planche.No longer availableDim. 21 x 28 cmEstimate: € 20 / 25 -
#199“Piëta.” Reliëf in gegoten brons. Onleesbaar gesigneerd.
”Piéta”. Un relief en bronze coulé. Signature illisible.No longer availableDim. 50 x 50 cmEstimate: € 300 / 400 -
#786Een grote canapé van goudgepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl.
Un grand canapé en bois style Louis XVI.No longer availableDim. l: 187 cmEstimate: € 220 / 300 -
#310Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,26 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,26 ct.No longer availableDim. 3,69 gEstimate: € 500 / 600 -
#478Een gesculpteerd houten masker. Afrika.
Un masque en bois sculpté. Afrique.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 60 / 100 -
#654CorneilleEen lithografie zonder lijst. Gesigneerd, gedateerd ‘98 en genummerd op 150 exemplaren.
Une lithographie sans cadre. Signée, datée ‘98 et numérotée sur 150 exemplaires.No longer availableDim. 67 x 56 cmEstimate: € 220 / 240 -
#434Van Riet“Liggend naakt”. Litho. Gesigneerd.
”Nu couché”. Une lithographie. Signée.No longer availableDim. 38 x 57 cmEstimate: € 50 / 80 -
#176Een eikenhouten tweedeursbuffet in regencestijl. Omstreeks 1800.
Un buffet en chêne à deux portes, style Régence. +- 1800.No longer availableDim. 85 x 125 x 55 cmEstimate: € 300 / 500 -
#371Vier paar kandelaars, waarbij twee van rood koper, een paar van messing en een paar van wit metaal.
Quatre paires de candélabres, dont deux en cuivre rouge, une paire en laiton et une paire en métal blanc.No longer availableDim. h: 24 - 27 cmEstimate: € 30 / 40 -
#487Een gesneden buxushouten corpus. Vroeg XIXe eeuw. Ingekaderd
Un corpus en bois de buxus. Début XIXème siècle. Dans un cadre.No longer availableDim. h: 22,5 cmEstimate: € 75 / 85

