Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Prinsenportret” & “Pastorale scène”. Twee handgeschilderde miniaturen op ivoor. Beide gesigneerd. Het eerste met gebarsten dekglas.

“Prinsenportret” & “Pastorale scène”. Twee handgeschilderde miniaturen op ivoor. Beide gesigneerd. Het eerste met gebarsten dekglas.

”Portrait de Prince “ & Scène Pastorale”. Deux miniatures sur ivoire peint à la main. Signées. Le premier avec verre cassé.
Dim. Ø: 7 cm
SKU: 2901190267.
Auction day: 29 January 2019 19:00
Catalogue #267
Estimate: € 120 / 140
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #628

    Een paar plaquettes van bruingepatineerd terracotta met reliëfdecors van jonge vrouwen in art nouveaustijl naar voorbeeld van Alfons Mucha.

    Une paire de plaquettes en terre cuite brune, décor en relief de jeunes femmes style Art Nouveau d’après Alfons Mucha.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #469
    Watch

    “Parodie op Kuifje”. Poster. Gesigneerd in de plaat.

    ”Parodie, Tintin”. Un poster. Signé dans la planche.
    No longer available
    Dim. 59 x 89 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #244
    Jean-Baptiste Degreef
    Period: 1852-1894

    “Vijverzicht.” Olieverf op paneel. Gesigneerd. - Breuk in paneel.

    ”Vue sur l’étang”. Huile sur panneau. Cassure sur le panneau.
    No longer available
    Dim. 30 x 50 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #654
    Corneille

    Een lithografie zonder lijst. Gesigneerd, gedateerd ‘98 en genummerd op 150 exemplaren.

    Une lithographie sans cadre. Signée, datée ‘98 et numérotée sur 150 exemplaires.
    No longer available
    Dim. 67 x 56 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #800

    Een eikenhouten broodkast met onderaan een paneeldeur en bovenaan een naar beneden toe openende deur met een opengewerkt karrewielmotief. In de achterwand een opening voor een beeldbuis.

    Une armoire à pain à porte panneau en bas et au dessus une porte descendante avec décor ajouré d’une roue de charrue.
    No longer available
    Dim. 125 x 75 x 45 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #811

    Een verzilverd metalen lampenvoet in empirestijl, versierd met leeuwenkoppen met ringen.

    Un pied de lampe en métal argenté, style Empire.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #415

    Vaas uit steengoed met drie oren en versierd met figuren uit de oudheid. Gesigneerd DUBOIS en genummerd.

    Un vase en faïence à trois manches , décoration de personnages anciens. Signé Dubois et numéroté.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 32 / 40
  • #672
    Richard Baseleer

    “Marine”. Aquarel. Gesigneerd.

    ”Marine”. Aquarelle. Signée.
    No longer available
    Dim. 34 x 24,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #195

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,60 ct.

    Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1,60 ct.
    No longer available
    Dim. 15,84 g
    Estimate: € 1800 / 2000
  • #542

    “Bloemen”. Olieverf op doek, gemaroufleerd. Draagt een handtekening: Altink.

    ”Fleurs”. Huile sur toile marouflée. Porte une signature: Altink.
    No longer available
    Dim. 49 x 46 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #571

    Een lot bestaande uit twee geisha’s uit jade en één uit speksteen. Kleine beschadigingen aan het grootste beeldje.

    Un lot comprenant deux geishas en jade et une geisha en pierre de lard. Petits dégâts à la plus grande statue.
    No longer available
    Dim. ± 24 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #360

    Een halssnoer van rood koraal uit de Middellandse zee. Met zilveren sluiting en kraaltjes.

    Un collier en corail rouge de la Méditerranée. Fermoir en argent et perles.
    No longer available
    Dim. 214,35 g
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling 29 & 30 Januari 2019

De veiling is volledig - 900 loten The catalogus is te downloaden in .pdf en .xls
Kleine verandering aan de dagindeling: We gaan de 1ste dag tot 450! en de 2de tot 900!

29 January 2019 19:00
30 January 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 January 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More