Other lots in this auction
-
#654Corneille
Een lithografie zonder lijst. Gesigneerd, gedateerd ‘98 en genummerd op 150 exemplaren.
Une lithographie sans cadre. Signée, datée ‘98 et numérotée sur 150 exemplaires.No longer availableDim. 67 x 56 cmEstimate: € 220/240 -
#524
“Vogels met fruitboom.” Aquarel op scroll. Draagt handtekening.
”Oiseaux et arbre fruitier”. Aquarelle sur parchemin. Porte une signature.No longer availableDim. B 80 cmEstimate: € 60/80 -
#636Luribaft
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de Perse en laine noué main.No longer availableDim. 166 x 124 cmEstimate: € 120/200 -
#109Jules BoudryPeriod: 1888 - 1951
“Binnenzicht van de St Janskerk te Poperinge. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1931.
”Vue d’intérieur de l’église St Jean à Poperinge”. Huile sur panneau. Signé et daté 1931.No longer availableDim. 49 x 34 cmEstimate: € 100/120 -
#892
“Astrid, Reine des Belges” & “Albert, Roi des Belges”. Twee speciale uitgaves van ‘L’art Belge’ resp. van oktober 1935 en januari 1936.
”Astrid, Reine des Belges” et “Albert, Roi des Belges”. deux éditions spéciales de “L’art Belge” resp. octobre 1935 et janvier 1936.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#479Bruno Delvigne
“Gestileerd platteland.” Een paar zeefdrukken op zijde. Draagt handtekening binnen de plaat.
”Campagne stylisée”. Sérigraphies sur soie. Signée dans la planche.No longer availableDim. 58,5 x 83 cmEstimate: € 25/35 -
#225
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en een hartvormige Afrikaanse smaragd van ± 2 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,20 ct et une émeraude africaine de ± 2 ct.No longer availableDim. 4,45 gEstimate: € 1500/1600 -
#148
Een bronzen schouwpendule in Lodewijk XV-stijl. Met slinger en sleutel.
Une pendule de cheminée en style Louis XV. Avec balancier et clé.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 60/80 -
#52
“Blue jay”, “American flamingo” & “Snowy heron”. Drie oude Amerikaanse prenten naar Audubon.
”Blue jay”, “American flamingo” et “Snowy heron”. Trois anciennes images américaines d’après Audubon.No longer availableDim. 40 x 32 cmEstimate: € 50/60 -
#131
Een serie van acht ronde zilveren schaaltjes met een mooie gedreven druivelaarrand. Zonder merken.
Une série de huit petit plats ronds en argent, une vigne repoussé au bord. Pas de marque.No longer availableDim. 1424 g h: 5 cm Ø 11cmEstimate: € 140/180 -
#518
Een zittende Bodhisattva van brons.
Un Bodhisattva en bronze assis.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 110/150 -
#738
Waterkan van Belgisch aardewerk in de vorm van een aardbei.
Une verseuse en faïence belge en forme de fraise.No longer availableEstimate: € 20/40