#670
Een zilveren ring met gouden topjes. “Kremlin”.
Een XIXe eeuws Belgisch uniform.
Uniforme belge du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#249
“Herderskoppel”. Een XVIIIe eeuws tapisserie.
Couple de bergers. Tapisserie du XVIIIe siècle.No longer availableDim. 130 x 90 cmEstimate: € 120/200 -
#204Nico VrielinkPeriod: °1958
“Indonesische vrouw”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Femme indonésienne”. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 76 x 48 cmEstimate: € 750/900 -
#772
Een bronzen luchtertje met zes lichtarmen.
#585
Toi et moi . Une bague en or blanc 18 carats sertie de deux brillants d'un poids combiné de + - 0,30 ct.No longer availableDim. 3,40 gEstimate: € 450/550 -
#333
Een lot van drie dekseldoosjes van tin en messing in de vorm van eenden.
#754
Een staande lamp van gedraaid notenhout.
#134Bertha SchiltzPeriod: Antwerpen 1901 - 1990
“Kustzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1964.
“Vue de la Côte”. Huile sur panneau. Signé et daté 1964.No longer availableDim. 33 x 41 cmEstimate: € 80/100 -
#612
Een laat XIXe eeuwse Belgische officiershoed.
Chapeau d’officier belge du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#195
Een 18 karaats geel gouden geweven ketting.
#174Prosper De WitPeriod: 1862 - 1951
“In de groentetuin”. Olieverf op doek. Gesigneerd linksonder.
“Dans le potager”. Huile sur toile. Signée bas gauche.No longer availableDim. 60 x 81 cmEstimate: € 200/300