Other lots by Desmet
Similar lots by type
-
#405Een servies van monochroom wit en verguld porselein voor twaalf personen. Eén kopje gerestaureerd.
Service en porcelaine monochrome blanche pour douze personnes. Une tasse restaurée.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#325Een zilveren halsketting bezet met ruwe bloedkoraal.
Chaîne en argent sertie de corail rouge naturel.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#603Een paar porseleinen luchters en een applique.
Paire de lustres en porcelaine et une applique.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#806Luchter van polychroom hout.
Lustre en bois polychrome.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#136HerizWollen tapijt. Handgeknoopt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 347 x 250 cmEstimate: € 200 / 240 -
#285Peru IlariaEen drie rijen parelhalssnoer van 925 ‰ zilver in originele doos.
Collier à trois rangées de perles en argent 925‰. Dans la boîte d’origine.No longer availableDim. 120,90 gEstimate: € 150 / 250 -
#598“Kubistisch personage”. Lichtblauw geschilderd hout. Draagt een monogram.
“Personnage cubiste”. Sculpture en bois peint bleu clair. Porte un monogramme.No longer availableDim. H 54,5 cmEstimate: € 250 / 350 -
#455Een paar hoornvazen van Brussels porselein onder stolpen. De voetstukken versierd met inlegwerk, maar licht beschadigd.
Paire de cornets en porcelaine de Bruxelles sous globes en verre. Les socles décorées d’incrustations, mais aux légers dégâts.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#629Een Chinees schip van gesculpteerd jade in de vorm van een draak op een sokkel van gesculpteerd hardhout.
Bateau chinois en jade sculpté en forme de dragon sur socle en bois dur sculpté.No longer availableDim. l: 52 cmEstimate: € 100 / 160 -
#430Lot van zestien biscuit beeldjes.
Lot de seize statuettes en biscuit.No longer availableEstimate: € 30 / 35 -
#736ShirazEen Perzisch tapijt van wol. Handgeknoopt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 230 x 155 cmEstimate: € 80 / 120 -
#426HamadanPerzisch karpet van wol. Handgeknoopt.
Carpette persane en laine. Nouée main.No longer availableDim. 185 x 115 cmEstimate: € 80 / 120 -
#16Een gegraveerde zilveren lepel met keuren van de maker. Moskou 1841. Andrei A. Kovalsky.
Cuillère en argent gravé aux poinçons d’orfèvre Andrei A. Kovalsky et Moscou 1841.No longer availableDim. 44 gEstimate: € 50 / 100 -
#37510 handen van verschillende halfedelstenen.
Dix mains en pierres dures différentes.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#415Een glasservies van geslepen kristal, bestaande uit veertien wijnglazen, tien champagnecoupes, zeven aperitiefglazen, twee borrelglaasjes, twee waterglazen en een kaasstolp.
Service à verres en cristal taillé comprenant quatorze verres à vin, dix coupes à champagne, sept verre à apéritif, deux goûtes, deux verres à eau et une cloche à fromage.No longer availableEstimate: € 60 / 120 -
#813Een houten tekentafel met verstelbaar krukje.
Table à dessiner en bois et tabouret.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#821Bureautafel met drie laden in de gordel en kalfslederen bekleding op het blad. Engelse stijl.
Table de bureau à trois tiroirs en ceinture. Tablette recouverte de vachette. Style anglais.No longer availableDim. 125 x 68 cmEstimate: € 120 / 200 -
#335EcuadorTwee verschillende kleuren hangers van geslepen spondylus schelpen met zilveren afwerking.
Deux pendentifs différents en coquille spondylus aux détails en argent.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#310Peru IlariaEen slavenarmband met bijpassende ring van 925 ‰ zilver met bladvormige versiering, in originele doos.
Bracelet d’esclave et bague assortie en argent 925‰ décorés de feuilles. Dans la boîte d’origine.No longer availableDim. 66,86 gEstimate: € 100 / 150 -
#812Een schildersezel. We voegen er een veldezel aan toe.
Chevalet ancien. On y joint un petit chevalet de pleine air.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#370MexicoEen halssnoer met bijpassende armband in de vorm van een hand van 925 ‰ zilver.
Collier et bracelet assorti en forme d’une main. Argent 925‰.No longer availableDim. 175,95 gEstimate: € 150 / 250 -
#380Een halssnoer van bloedkoraal.
Collier en corail rouge.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#225ChinaEen nagelbeschermer gemonteerd als broche van zilver bezet met email. 19de eeuws.
Protège-ongle monté en argent et orné d’émail. Travail chinois, XIXe siècle.No longer availableDim. 12,20 gEstimate: € 100 / 150 -
#96Een gefineerd tafeltje met rand in accolade.
Table en bois de placage. Bord en accolade.No longer availableEstimate: € 60 / 120
Other lots in this auction
-
#184Oosters wollen karpet. Handgeknoopt.
Carpette d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 199 x 138 cmEstimate: € 80 / 120 -
#125Een 18 karaats wit gouden schakelketting.
Chaîne à maillons en or blanc 18 ct.No longer availableDim. 56,60 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#107Een vaas van meerkleurig glaspasta met een mirafioridecor.
Vase en pâte de verre multicolore à décor aux millefleurs.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 50 / 60 -
#186Een eetkamer van gesculpteerd eikenhout in Lodewijk XV-stijl, bestaande uit een tafel met zes stoelen en een tweedeurskast.
Salle à manger en chêne sculpté de style Louis XV comprenant une table, six chaises et un dressoir à deux portes.No longer availableEstimate: € 300 / 500 -
#689Een vaas van meerkleurig aardewerk, gedecoreerd met florale motieven.
Vase en faïence polychrome décoré de fleurs.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 25 / 35 -
#461Een Afrikaans masker en een gesculpteerde slagtand in de vorm van twee zittende figuren.
Masque africaine ainsi qu’une défense sculpté en forme de deux personnages assis.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#10Een lot verschillende horloge en polsarmbanden.
Lot de différents bracelets. De montres et autres.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#119Roger Hebbelinck“Winters hoevezicht”. Een lithografie naar een werk van Valerius de Saedeleer. Gesigneerd en genummerd 5/350 buiten de plaat.
“Vue de ferme en hiver”. Lithographie d’un oeuvre de Valerius de Saedeleer. Signée et numérotée 5/350 hors planche.No longer availableDim. 48 x 64 cmEstimate: € 80 / 120 -
#1Een lot van vier verschillende eenden, waarbij één als doosje.
Lot de quatre canards dont un dans une petite boîte.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#65Ion Atanasiu DelamarePeriod: 1955 - 2015“Personages in een huiskamer” & “Personages bij een kerk”. Inkt en aquarel op papier. Gesigneerd en het eerste gedateerd 1993.
“Personnages dans un intérieur” et “Personnages près d’une église”. Encre et aquarelle sur papier. Signés et le premier daté 1993.No longer availableDim. 21 x 30 & 27 x 37 cmEstimate: € 120 / 200 -
#293Een achthoekige lantaarn van metaal en glas.
Lanterne octogonale en métal et verre.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 40 / 60 -
#167Een kraagvaas van meerkleurig crackleware.
Vase évase en porcelaine crackleware polychrome.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 160 / 180

