Similar lots by type
-
#825
The John F. Kennedy commorative, The Lincoln mint.36 munten van 1 troy ounce in ,925 zilver voor een totaal van1,1 kg.We voegen er een pin van JFK en Jaqueline Kennedy , een factkaart over lincoln en Kennedy met 2 munten en een medaillon van Kennedey aan toe
The John F. Kennedy commorative, The Lincoln mint.36 pièces d’ 1 troy ounce en argent ,925 ‰ pesant ±1,1 kg.Nous ajoutons une pins de JFK et de Jacqueline Kennedy, une carte historique sur Lincoln et Kennedy avec 2 pièces de monnaie et un médaillon de Kennedy.No longer availableEstimate: € 450/650 -
#700
Een waaier met decor van kraanvogels en een rijzende zon op goudgele achtergrond.
Un éventail au décor de soleil levant et grues, sur fond jaune-or.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 20/30 -
#248
Paar opgezette hermelijnen op tak.
Deux hermines empaillées sur une branche.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#487Duracell
Een lot Duracellkonijnen: “Racing bunny”, “Drummer bunny”, “Astronaut bunny”, “Drumming bunny”, “Kayaking bunny” & “Skiing bunny”. De eerste vijf in originele doos. Op de laatste na allen in werkende staat.
Lot de lapins Duracel: “Racing bunny”, “Drummer bunny”, “Astronaut bunny”, “Drumming bunny”, “Kayaking bunny” & “Skiing bunny”. Les cinq premiers dans la boîte d’origine. En état de marche, sauf le dernier.No longer availableEstimate: € 256/40 -
#748BOCH
Zeldzaam stuk in vorm van een gestileerde eend . Geelgroen met gouden accenten. Met label.
Pièce rare en forme de canard stylé. Jaune-vert et accents dorés. Porte une étiquette.No longer availableDim. H: 20 cm L: 32 cmEstimate: € 36/40 -
#477Duracell
Een lot van vijf Duracellkonijnen: “Globetrotter bunny”, “Electrician bunny”, “Easter bunny”, “Racing bunny” & “Kayaking bunny”. Allen in originele doos. Op de laatste na in werkende staat.
Lot de cinq lapins Duracel: “Globetrotter bunny”, “Electrician bunny”, “Easter bunny”, “Racing bunny” & “Kayaking bunny”. Dans leurs boîtes d’origine. En état de marche, sauf le dernier.No longer availableEstimate: € 25/30
Other lots in this auction
-
#515
Een paar vazen van meerkleurig Chinees porselein met een decor van een hofhouding in cartouches op een achtergrond van bloemen en kostbaarheden. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases en porcelaine de Chine polychrome décorés de scènes de cour en cartouches sur un fond de fleurs et de signes auspicieux. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 120/200 -
#585Ch.-F. Aubert
“Le Littoral de la France”. Zes delen in zes volumes in-folio. Tekeningen door H. Scott. Mooi versierde band van de uitgever. Ed. Victor Palme 1889. Talrijke kaarten en illustraties.
“Le Littoral de la France”. Six parties en six volumes in-folio. Dessins par H. Scott. Très beau jacquet par l’éditeur. Ed. Victor Palme 1889. Contient beaucoup de cartes et illustrations.No longer availableEstimate: € 600/1000 -
#644Edgard Tytgat
“La place royale coeur de la ville de Bruxelles” Een ingekleurde lithografie.
“La place royale coeur de la ville de Bruxelles”. Une lithographie en couleurs.No longer availableDim. 30 x 41 cmEstimate: € 60/100 -
#741
Aardewerken beeld. Meisje met bloemenmand. XXe eeuw.
Une figure en terre cuite représentant une jeune fille et son panier à fleurs. XXième siècle.No longer availableDim. H: 30 cmEstimate: € 32/40 -
#425
‘Figuratie en defiguratie. De menselijke figuur sedert Picasso’: Museum voor schone kunsten 1964. Paperback in redelijke staat.‘ Meisterzeichnungen: Das 20. Jahrhundert.’ : uitg Bertelsman Lesering 1964.
‘Figuratie en defiguratie. De menselijke figuur sedert Picasso’. Museum voor schone kunsten 1964. Paperback en bon état. ‘ Meisterzeichnungen: Das 20. Jahrhundert.’. Ed. Bertelsman Lesering 1964.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#463
Een dekselvaas van Japans aardewerk met decor van personages. Begin XXste eeuw. Onderaan gemerkt.
Vase couvert en faïence du Japon à décor de personnages. Début du XXe siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 51 cmEstimate: € 50/80 -
#402Julien Severin
Een Ex Libris met een haas en twee kleine etsjes met winterse zichten. Allen gesigneerd buiten de plaat.
Un Ex Libris avec un lièvre et deux petites gravures avec des paysages hivernaux. Tous signés hors planche.No longer availableDim. 10 x 7,5 cmEstimate: € 30/40 -
#453
Een gemberpot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages naar de famille rose. Onderaan gemerkt.
Pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnages dans le goût de la famille rose. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 30/50 -
#51
Een houten kistje voor twee flessen met imitatie krokodillenlederen bekleding.
Coffret à vin pour deux bouteilles décoré d’imitation de croco.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 40/50 -
#464
“Surrealistische voorstellingen.” Twee litho’s van Marc Vanderleenen en Frank Maieu. Gesigneerd buiten de plaat, en beide genummerd 125/250.
“Représentations surréalistes”. Deux lithographies de Marc Vanderleenen et Frank Maieu. Signées hors planche, numérotées toutes deux 125/250.No longer availableDim. 28 x 40 - 21 x 30 cmEstimate: € 30/50 -
#759Jacques BoonenPeriod: 1911 - 1968
“De mijn bij nacht” & “Hoogoven”. Een paar etsen. Gesigneerd en gedateerd 1933.
“La mine la nuit” et “Haut fourneau”. Paire d’eaux-fortes. Signée et datée 1933.No longer availableDim. 46 x 48 & 60 x 44 cmEstimate: € 30/50 -
#469Gerard Gaudaen
“Pallieter en Maneken”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Pallieter et maneken”. Une eau-forte. Signée hors planche.No longer availableEstimate: € 20/25