Similar lots by type
-
#762R. Verbunt“Provençaals dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de village provençale”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 60 / 80 -
#612“Collage”. Gemengde techniek. Draagt handtekening.
“Collage”. Technique mixte. Porte une signature.No longer availableDim. 25 x 17 cmEstimate: € 100 / 160 -
#4“Zicht op een binnenhofje”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Toegeschreven aan Karel Jongelinghs.
“Vue d’un jardin intérieur”. Huile sur toile marouflée. Attribuée à Karel Jongelinghs.No longer availableDim. 24,5 x 17 cmEstimate: € 50 / 80 -
#242Hubert De VriesPeriod: 1900 - 1979“Hoeve aan de vaart”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1934.
“Ferme au bord d’un canal”. Huile sur toile. Signée et datée 1934.No longer availableDim. 52 x 72 cmEstimate: € 200 / 300 -
#774Herman Standaert“Dreef”. Pastelkrijt op papier. Gesigneerd en gedateerd 1978.
“Le chemin dans le bois”. Pastel sur papier. Signé et datée 1978.No longer availableDim. 46 x 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#234Collet“Portret van een dame.” Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘41.
“Portrait de dame”. Pastel sur papier. Signé et daté ‘41.No longer availableDim. 113 x 83 cmEstimate: € 120 / 180 -
#742J. Peeters“Stilleven met fruit en aardewerk”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1985.
“Nature morte aux fruits et aux faïences”. Huile sur toile. Signée et datée 1985.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#682H. De Praet“Landschap met hooimijt”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1909.
“Paysage au meule de foin”. Huile sur toile. Signée et datée 1909.No longer availableDim. 38 x 53 cmEstimate: € 40 / 60 -
#209Balfoort (?)“Straatzicht”. Houtskool en pastel op papier. Gesigneerd. Omstreeks 1900.
“Vue d’une rue”. Fusain et pastel sur papier. Signé. Vers 1900.No longer availableDim. 51 x 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#224Leon François ComerrePeriod: 1850 - 1916“Damesportret”. Olieverf op doek. XIXe eeuw. Gesigneerd.
“Portrait de dame”. Huile sur toile. XIXe siècle. Signée.No longer availableDim. 65 x 50 cmEstimate: € 200 / 300 -
#202Romain SteppePeriod: Antwerpen, 1859-1927“Landschap met personage”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1889.
“Personnage dans un paysage”. Huile sur panneau. Signé et daté 1889.No longer availableDim. 15 x 25 cmEstimate: € 300 / 400 -
#794L. Apol“Bootje op een gracht in besneeuwd landschap”. Olieverf op paneel.
“Petit bateau sur un canal dans un paysage enneigé. Huile sur panneau.No longer availableDim. 21 x 36 cmEstimate: € 130 / 150 -
#219B. De Pooter“Neerhofscène in de Kempen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Basse cour en Campine”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 110 cmEstimate: € 80 / 120 -
#614“Personages”. Olieverf op doek. Naar een werk van Lindstrom.
“Personnages”. Huile sur toile. D’après Lindstrom.No longer availableDim. 38 x 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#602Mario Cortiello“Stadszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1952.
“Vue de ville”. Huile sur panneau. Signé et daté 1952.No longer availableDim. 20 x 20 cmEstimate: € 80 / 120 -
#705Paul HermansPeriod: 1898 - 1972“Jagersvuur in het bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Scheurtje in het neutrale gedeelte.
“Feu des chasseurs dans le bois”. Huile sur toile. Signée. Dégât.No longer availableDim. 102 x 132 cmEstimate: € 200 / 240 -
#214“De briefvoorlezing”. Olieverf op koper. XIXe eeuw, naar een voorbeeld van Teniers.
“La lecture”. Huile sur cuivre. XIXe siècle, d’après Teniers.No longer availableDim. 25 x 21 cmEstimate: € 100 / 140 -
#764“Concours de 4e année: Projet d’un presbytère”. Twee studietekeningen voor een architecturaal project. Aquarel op papier. Omstreeks 1930.
“Concours de 4e année: Projet d’un presbytère”. Deux études d’un projet architectural. Aquarelle sur papier. Vers 1930.No longer availableDim. 57 x 97 cmEstimate: € 100 / 120 -
#799“Heidezicht”, “Vijverzicht” en “Boszicht”. Olieverf op paneel en de laatste pastel op papier.
“Vue de bruyère”. Vue d’étang”. “Vue de bois”. Huile sur panneau, le dernier pastel sur papier.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#222Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983“Zicht op het Zoniënwoud”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue du bois de Soigne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 95 cmEstimate: € 50 / 80 -
#362Paul Hermans“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux roses”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#394Richly“Winters zicht met hoeves”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘48.
“Fermes en hiver”. Huile sur toile. Signée et datée ‘48.No longer availableDim. 54 x 59 cmEstimate: € 40 / 60 -
#599Joseph Laurent DijckmansPeriod: 1811 - 1888“Violist met meisje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Violoniste et fille”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 26 x 22 cmEstimate: € 100 / 120 -
#204G. Dewilde“De schaapherder”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Le berger”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 24 x 33 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#105Een 18 karaats geel gouden sleutelhanger met Mercedes embleem.
Porte-clefs en or jaune 18 ct avec l’emblème de Mercedes.No longer availableDim. 11,56 gEstimate: € 250 / 350 -
#330VisageVier verschillende horloges van roestvrij staal in originele dozen.
Quatre montres différentes en acier dans leurs boîtes d’origine.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#595Grote Chinese propagandistische poster: 86CEFG-554, “Heighten our vigilance, defend the Motherland. Be ready at all times to destroy the enemy intruder”. Omstreeks 1970.
Grande affiche propagandiste chinoise: 86CEFG-554, “Heighten our vigilance, defend the Motherland. Be ready at all times to destroy the enemy intruder”. Vers 1970.No longer availableDim. 103,8 x 76,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#125Een 18 karaats geel gouden slavenarmband bezet met fantasiestenen.
Bracelet d’esclave en or jaune 18 ct serti de pierres de fantaisie.No longer availableDim. 13,38 gEstimate: € 280 / 350 -
#100Een 18 karaats wit en geel gouden schakelhalssnoer bezet met aan de uit einden saffier cabochons.
Collier à maillons en or jaune et blanc 18 ct serti aux bouts de cabochons de saphir.No longer availableDim. 58,36 gEstimate: € 1200 / 1300 -
#828Hanglamp van koper en glas met een centrale coupe.
Lampe à suspendre en cuivre et verre avec coupe centrale.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#573Leontine CraaneEen donkerbruine beer. Genummerd 22.
Ours en peluche brune foncée. Numéro 22.No longer availableDim. L: 40 cmEstimate: € 30 / 40 -
#293Ernst BeckPeriod: 1879-1941“Smid”. Beeld van donker gepatineerd brons. Gesigneerd.
“Forgeron”. Sculpture en bronze à patine foncée. Signée.No longer availableDim. H 30 cmEstimate: € 150 / 200 -
#302“Herenportret”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd. Omstreeks 1900.
“Portrait d’homme”. Huile sur toile. Illisiblement signée. Vers 1900.No longer availableDim. 80 x 65 cmEstimate: € 100 / 120 -
#805Een buste van Willem III van gegoten steengoed.
Buste de Guillaume III en pierre moulée.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 560 / 600 -
#778“le roi Albert et son temps”. Ed. Buschmann 1932. Met facsimile van Gustave Van de Woestyne.
“le roi Albert et son temps”. Ed. Buschmann 1932. Avec fac similé de Gustave Van de Woestyne.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#453Een zittende Boeddha van speksteen op een houten voetstuk.
Bouddha assis en pierre de lard. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 40 / 60

