Similar lots by type
-
#659Metro
Een mechanisch geknoopt wollen tapijt. Belgische makelij.
Un tapis en laine noué mécaniquement. Fabrication belge.No longer availableDim. 230 x 160 cmEstimate: € 50 / 80 -
#630
Een machinaal blauw wollen tapijt.
Un tapis en laine bleue.No longer availableDim. 350 x 250 cmEstimate: € 100 / 120 -
#706Naïn
Perzisch tapijt van wol en zijde. Handgeknoopt.
Un tapis persan en laine et soie noué main.No longer availableDim. 344 x 271 cmEstimate: € 400 / 500 -
#449
Een pianobankje voor quatre mains van gebeeldhouwd notenhout in Chippendalestijl. Zitting bekleed met naaldwerk.
Un banc de piano quatre-mains en noyer, style Chippendale. Assise avec revêtement en tapisserie.No longer availableDim. L. 95 cmEstimate: € 30 / 40 -
#624Louis Van KuyckPeriod: 1821 - 1871
“Scène in de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Scène dans l’étable”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 35 cmEstimate: € 400 / 500 -
#756Karachi Super
Een handgeknoopt Pakistaans wollen wandlopertje met Jaldardecor.
Un couloir du Pakistan en laine noué main, décor JaldarNo longer availableDim. 183 x 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#715
Twee verschillende schotels van Delfts aardewerk, resp. met een blauw en wit en een meerkleurig decor. Het eerste XIXe eeuw, het andere XVIIIe en gerestaureerd.
Deux plats différents en faïence de Delft blanche et bleu, décor polychrome. La première du XIXième siècle, la deuxième du XVIIIième siècle et restaurée.No longer availableDim. Ø: 36 & 38 cmEstimate: € 100 / 120 -
#676Belouch
Een handgeknoopt Perzisch kleed met Soumakh-decor.
Un tapis persan, décor Soumah.No longer availableDim. 184 x 129 cmEstimate: € 180 / 240 -
#726
Een handgeknoopt Perzisch bidkleedje van zijde.
Un tapis de prière persan en soie noué main.No longer availableDim. 86 x 60 cmEstimate: € 200 / 240 -
#600Indo-Bidjar
Een Indisch wollen tapijt.
Un tapis d’Inde en laine.No longer availableDim. 201 x 152 cmEstimate: € 120 / 200 -
#196
Een eikenhouten tweedeursbuffet in regencestijl. Omstreeks 1800.
Un buffet en chêne à deux portes, style Régence. +- 1800.No longer availableDim. 85 x 125 x 55 cmEstimate: € 300 / 500 -
#610Indo-Bidjar
Een Indisch wollen tapijt.
Un tapis d’Inde en laine.No longer availableDim. 198 x 150 cmEstimate: € 120 / 200 -
#680Amaleh
Een handgeknoopt Perzisch wollen Gabbeh-tapijt.
Un tapis de Perse Gabbeh en laine noué main.No longer availableDim. 171 x 156 cmEstimate: € 80 / 120 -
#690Ziegler
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Un tapis du Pakistan en laine noué main.No longer availableDim. 239 x 171 cmEstimate: € 100 / 120 -
#736
Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
Un tapis turque en laine noué main.No longer availableDim. 285 x 204 cmEstimate: € 80 / 100 -
#620Nasbaf
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de Perse en laine noué main.No longer availableDim. 194 x 144 cmEstimate: € 200 / 300 -
#885
Een kleine kroonluchter van koper en lichtblauw porselein. Met zes lichtarmen.
Un petit lustre en cuivre et porcelaine bleu pâle. A six bras.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#246
Een tweeledige buffetkast van eikenhout met bovenaan twee gevitreerde deuren en onderaan twee paneeldeuren onder twee laden. XIXe eeuw.
Vitrine à deux corps en chêne, le dessus à deux portes vitrées, le bas à deux portes pleines en dessous de deux tiroirs. Début du XIXe siècle.No longer availableDim. 197 x 124 x 52 cmEstimate: € 300 / 500 -
#116
Een commode van mahoniehoutfineer met vier laden en een wit marmeren blad. XIXe eeuw.
Une commode en bois de placage d’acajou à quatre tiroirs et une tablette en marbre blanc. XIXième siècle.No longer availableDim. 86 x 106 x 52 cmEstimate: € 120 / 200 -
#590Osta Diamond
Een mechanisch geknoopte wollen loper. Belgische makelij.
Un couloir en laine noué mécaniquement. Fabrication belge.No longer availableDim. 350 x 85 cmEstimate: € 200 / 220 -
#649Gabbeh
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de Perse en laine noué main.No longer availableDim. 182 x 121 cmEstimate: € 200 / 300 -
#666Kelim Zagros
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué main.No longer availableDim. 364 x 284 cmEstimate: € 800 / 900 -
#656Kilim Gaschgai
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué main.No longer availableDim. 257 x 164 cmEstimate: € 720 / 800 -
#646Kilim Gaschgai
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué main.No longer availableDim. 246 x 145 cmEstimate: € 720 / 800
Other lots in this auction
-
#456
Een goudgepatineerd houten presentatierekje voor een beeld.
Une étagère de présentation en bois à patine dorée pour une statue.No longer availableDim. h: 84 cmEstimate: € 30 / 40 -
#491
Beeld van een man. Gebeeldhouwd hout. Baule, Ivoorkust.
Une statue d’un homme en bois sculpté. Baule, Côte d’Ivoire.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 40 / 50 -
#96
Een ronde tafel met bronzen versiering en wit marmeren blad.
Une table ronde à tablette en marbre blanc et décorations en bronze.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 120 / 140 -
#593
Een porseleinen plaquette met afbeelding van Zenmeester Poe-Tai Ho-Shang.
Une plaquette en porcelaine, représentation du Maître Zen Poe-Tai Ho-Shang.No longer availableDim. h: 81 cmEstimate: € 280 / 350 -
#575
Een halluchter van messing met een centrale coupe en drie bloemvormige kapjes.
Un lustre de vestibule en laiton avec une coupe centrale et trois abat-jour en forme de fleur.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 120 / 200 -
#771
Een vaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van draken.
Un vase chinois en porcelaine, décor de dragons.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 65 / 80 -
#502
“De conversatie”. Aquarel op papier. Draagt een atelierstempel: Israels.
”La conversation”. Aquarelle sur papier. Porte une estampe d’atelier: Israels.No longer availableDim. 28 x 38 cmEstimate: € 150 / 200 -
#368
Een paar kelkvazen van gesatineerd glas.
Une paire de calices en verre satiné.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 40 / 50 -
#457
Een vaas van blauw cloisonné op koper met bloemenmotief. Chinees werk.
Un vase en cloisonné bleu sur cuivre, motif floral. Travail chinois.No longer availableDim. h: 27 cm op sokkelEstimate: € 25 / 35 -
#508
Een Chinees maskertje van gesculpteerd vuurhout. Met glazen oogjes.
Un masque chinois en bois de feu, yeux en verre.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 35 / 40 -
#389
“The Royal Geographical Society Silver Map”. Een gegraveerde wereldkaart.
”The Royal Geographical Society Silver Map”. Une carte mondiale gravée.No longer availableDim. 39 x 57 cmEstimate: € 40 / 50 -
#742
“De zweetdoek van Veronica”. Een XVIIIe eeuwse gravure op textiel. Met zegel.
”Le Voile de Véronique”. Une gravure sur textile du XVIIIème siècle.No longer availableDim. 28 x 20,5 cmEstimate: € 40 / 60