Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Putti met ram”. Een groep van bruingepatineerd terracotta.

“Putti met ram”. Een groep van bruingepatineerd terracotta.

“Putti au bélier”. Groupe en terre cuite brune.
Dim. h: 33 cm
SKU: 1312160965.
Categories: Aardewerk, Beeld.
Auction day: 15 December 2016 19:00
Catalogue #965
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #427

    Een staande Boeddha van gepolychromeerd hout.

    Bouddha debout en bois polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 113 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #658

    Een buste van donkergepatineerd gips. Gesigneerd “C. Meunier”.

    Buste en plâtre à patine foncée. Signé C. Meunier.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #1117
    Boch La Louvière

    Een gedeelte servies met het bekende Immortelle de Saxedecor ‘Copenhague’, bestaande uit 24 kleine borden, 10 grote borden, 14 diepe borden, 2 aspergeschotels, een terrine, een grote terrine op schotel met pollepel, een slakom en een sauskom.

    Partie de service au motif à l’Immortelle de Saxe “Copenhague”, comprenant 24 petites assiettes, 10 grandes assiettes, 14 assiettes creuses, 2 plats à asperges, une terrine, une soupière sur présentoir avec louche, un bol à salade et une saucière.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #603

    Twee terracotta krijgers met losstaande hoofden. Naar de grafvondsten van Keizer Qin Shi Huangdi. Chinees werk. Op houten piëdestals met marmeren blad.

    Deux guerriers en terre cuite aux têtes amovibles. D’après les exemplaires archéologiques de l’Empereur Qin Shi Huangdi. Travail chinois. Sur des piédestaux à tablettes en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 110 & 100 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #955
    E. Bach

    “Reekalfjes”. Een groep van terracotta. Gesigneerd.

    “Faons”. Groupe en terre cuite. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #781

    Een putto van bruingepatineerd plaaster. Kleine letsel. Vroeg XXe eeuw.

    Putto en plâtre à patine brune. Petits usures. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 68 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #593
    Dominique Van den Bossche
    Period: 1854 - 1906

    Een jongedamesbuste van bruingepatineerd terracotta. Gesigneerd. Restauratie aan de basis.

    Buste de jeune femme en terre cuite à patine brune. Signé. Restauration à la base.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #941

    “Jachthond”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een marmeren sokkel. Naar een werk van P.J. Mene.

    “Chien de chasse”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en marbre. D’après l’oeuvre de P.J. Mène.
    No longer available
    Dim. l: 30 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #801

    Een serie van drie verschillende eenden van zwartgepatineerd brons.

    Suite de trois canards différents en bronze à patine noire.
    No longer available
    Dim. h: 49 - 53 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #805
    Govancroft, Glasgow

    Een grote geglazuurde kruik voor chemicaliën van Berk Chemicals. We voegen er een klepkan van blauw en zwart steengoed met tinnen montuur aan toe.

    Grande cruche de Berk Chemicals. Nous ajoutons une chope couverte en grès noir et blanc à monture en étain.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #947

    “Jongen met pijp”. Een beeld van donkergepatineerd brons op marmeren sokkel naar een werk van A. Moreau.

    “Garçon à la pipe”. Sculpture en bronze à patine foncée sur socle en marbre. D’après l’oeuvre d’Auguste Moreau.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #217

    “Een kinderbuste in oud-Romeinse stijl van wit marmer en verguld brons.

    Buste d’enfant de style romain en marbre blanc et bronze doré.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #960
    Gien

    Een paar kandelaars van roze en wit aardewerk, versierd met een bloemendecor. Onderaan gemerkt. Eén met haarscheur bovenaan.

    Paire de candélabres en faïence rose et blanche décorés de fleurs. Marque sous la base. Un cheveu vers le haut.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #927

    “Jongen met duiven”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een marmeren sokkel naar een werk van A. Moreau.

    “Garçon aux pigeons”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en marbre. D’après l’oeuvre d’Auguste Moreau.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #810

    Een dekselvaas van blauw en wit Delfts aardewerk en een partij van zeven borden.

    Vase couvert en faïence de Delft bleue et blanche et un lot de sept assiettes.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #1090

    Een gietijzeren tuinbeeld in de vorm van een haan.

    “Coq”. Sculpture de jardin en fonte.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #957

    “Harlekijnen met een fruitschaal”. Een groep van donker- en goudgepatineerd brons op een groen marmeren sokkel.

    “Arlequins à la coupe de fruits”. Groupe en bronze à patine foncé et doré sur socle en marbre vert.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #623

    Een leeuw van gebeeldhouwd marmer met glazen oogjes.

    Lion en marbre sculpté aux yeux en verre.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #395

    “Hengst”. Een beeld van bruingepatineerd brons op marmeren sokkel.

    “Etalon”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 420 / 480
  • #591

    Een beeld van een bisschop van gesculpteerd eikenhout. Omstreeks 1800.

    Sculpture représentant un évêque en chêne sculpté. Vers 1800.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #618

    Een vaas van meerkleurig geglazuurd Torhouts aardewerk.

    Vase en faïence de Torhout polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #621

    Een paar boekensteunen van gesculpteerd albast in de vorm van een kaketoe.

    Paire de serre-livres en albâtre sculpté en forme de cacatoès.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #657

    Een heiligenbeeld van gepolychromeerd hout. Slijtage. Omstreeks 1800.

    Sculpture en bois polychrome représentant un saint. Vers 1800. Usures.
    No longer available
    Dim. h: 77 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #931

    “Zittende vrouw”. Een beeld van bruingepatineerd brons op marmeren sokkel. Naar een werk van A. Moreau.

    “Femme assise”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en marbre. D’après l’oeuvre d’Auguste Moreau.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 60 / 100

Other lots in this auction

  • #411

    Een cachepot van meerkleurig aardewerk, versierd met een reliëf decor van vlinders en bladeren en de handvatten in de vorm van leeuwenkoppen.

    Cache-pot en faïence polychrome décoré en relief de papillons et de feuilles. Anses en forme de têtes de lion.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #837

    Een serveerwagen van messing en hout.

    Table de service en laiton et bois. Sur roulettes.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #1030
    Stein

    Drie bierpullen van steengoed met tinnen deksels. Eén met een jager en herten, een eekhoorn op het handvat en de tekst “Jagd und Bier das lob ich mir” en “Siegen”. H. 33 cm. Eén met Gambrinus en “Gambrinus u. der Gerstensaft geben Mut und Manneskraft”, op het deksel eveneens de heilige gezeten op een ton, gemerkt Gerzit (H. 22 cm). De derde met een fries van bloemen en pijlen, onderaan gemerkt Gerz (H. 20 cm).

    Chope(s) à bière allemande.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #1027
    Stein

    Vier bierpullen van porselein met tinnen deksels. Eén met voorstelling van Kleintierzuchtverein, 50 in lauwerkrans op het deksel (H. 22 cm). Eén met een wapenschild in blauw en wit (H. 26 cm). Eén met “Badnerland, mein Heimland”. Gemerkt Rastal en genummerd 555 (H. 24 cm). Eén van melkglas met een wapenschild, gemerkt BMF (H. 18 cm).

    Chope(s) à bière allemande.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #637
    Delvaux

    Een grote gedragen zwart lederen handtas.

    Grand sac à main en cuir noir. Bien porté.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #469

    “Schwarzer Komet” Olieverf op doek. Draagt een handtekening: PI**.

    “Schwarzer Komet”. Huile sur toile. Porte une signature : PI**.
    No longer available
    Dim. 53 x 43 cm
    Estimate: € 320 / 380
  • #807
    Krautheim

    Een porseleinen koffieservies met bloemendecor, bestaande uit een koffiepot en melkkannetje op plateau, twaalf kopjes met onderbordjes en twaalf borden. We voegen er een kannetje van Boch aan toe.

    Service à café en porcelaine à décor de fleurs, comprenant une cafetière, un pot à lait, un plateau, douze tasses et soucoupes et douze assiettes. Nous ajoutons une verseuse de Boch.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #1024
    Romain Malfliet

    Vijf etsen met zichten te Antwerpen. Allen gesigneerd en genummerd buiten de plaat.

    Cinq eaux fortes avec des vue sur Anvers. Signées et numérotées hors planche.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 160
  • #861
    Stein

    Drie bierpullen van aardewerk met zwart glazuur en vergulde details. Tinnen deksel en met een tinnen hoogreliëf op de buik. Gemerkt onderaan: Original Thewalt. Stein N° 462/5000. “Tournament Stein” Limited edition. Original Thewalt. Stein N° 2243/5000. “Lion Stein” Limited edition. Original Thewalt. Stein N° 2689/5000. “Royalty Stein” Limited edition.

    Chope(s) à bière allemande.
    No longer available
    Dim. H. 24, 21,5 & 21,5 cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #900
    Stein

    Vijf bierpullen van aardewerk en porselein met tinnen deksels. Eén met afbeelding van Monschau (H.27 cm), gemerkt King. Eén Jahreskrug 1995 van Herrnbräu met afbeelding door A. Wehling-Walter (H. 21 cm), gemerkt Rastal. Eén met afbeelding van Bauerei Zum Goldenen Engel, Gmünd (H. 26 cm), gemerkt Original Lerchen. Eén met wapenschild van Sachsen-Anhalt (H. 19 cm), gemerkt Freiberger Porzellan. Eén van Oktoberfest München 1997, afbeelding door B. Jankowska (H. 23 cm), gemerkt Rastal.

    Chope(s) à bière allemande.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70
  • #364

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op koper. XIXe eeuw.

    “Nature morte aux fleurs”. Huile sur cuivre. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 23 x 17 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #82
    Joseph Posenaer
    Period: 1876 - 1935

    “Boszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Vue de forêt”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 70 x 60 cm
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Antiekveiling van 13, 14 & 15 december

De veiling is volledig - 1145 loten online.

13 December 2016 19:00
14 December 2016 19:00
15 December 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 15 December 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More