Other lots in this auction
-
#530Een 800‰ zilveren sauskom. Duitse keuren, makersmerk van Stumpf & Sohn. 390 gram.
Une saucière en argent de 800 ‰. Poinçons allemands, poinçon de fabricant de Stumpf & Sohn. 390 grammes.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 150 / 200 -
#374Rémy Cornelissen“De strijdwagen”. Litho. Gesigneerd, genummerd 12/15 en met opdracht buiten de plaat.
The Chariot . Lithographie. Signée, numérotée 12/15 et avec dédicace à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 32 x 26 cmEstimate: € 60 / 70 -
#123L. Claus“Geknield naakt”. Een beeldje van gepolijst brons. Gesigneerd onderaan.
Nu agenouillé . Une statue en bronze poli. Signée en bas.No longer availableDim. h: 16,5 cmEstimate: € 90 / 110 -
#354Rémy Cornelissen“Twee personages”. Litho. Gemonogrammeerd in de plaat.
Deux personnages . Lithographie. Monogrammée dans la planche.No longer availableDim. 38 x 28,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#693Een eikenhouten wandkapstok met zes bronzen haakjes.
Un porte-manteau mural en chêne avec six crochets en bronze.No longer availableDim. b: 156 cmEstimate: € 30 / 50 -
#323Twee paarse glazen designschalen, waarbij één Italiaanse en één Franse.
Deux plats design en verre violet, un italien et un français.No longer availableDim. b: 29 & 50 cmEstimate: € 40 / 50 -
#345Gevarieerd lot met drie pince-nez, mogelijk 9K goud, 7 diverse metalen zakhorloges (te reviseren/te herstellen), speldjes en horlogeskettingen. In een doosje.
Lot varié contenant trois pince-nez, probablement 9 K, 7 montres de poches en métal (à réviser/réparer), des épingles et des chaînes d’horloge. Dans une boîte.No longer availableEstimate: € 35 / 50 -
#276Een paar gesculpteerde cabrioletfauteuils, bekleed met grijs fluweel.
Une paire de fauteuils cabxiolets sculptés, recouverts de velours gris.No longer availableDim.Estimate: € 100 / 120 -
#445Een zesarmige kandelaar van 800‰ zilver. Tsjechowlowakije, 1929 - 1942. Makersmerk ‘Br. Klein’. 995 gram.
Un chandelier à six bras en argent 800 ‰. Tchécoslovaquie, 1929 - 1942. Poinçon de fabricant Br. Klein . 995 grammes.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 400 / 500 -
#480Een driedelig Engels theestel van International Sterling zilver. C 306. Gemerkt en genummerd.
Un service à thé anglais trois pièces en argent sterling international. C 306. Marqué et numéroté.No longer availableDim. h: 12 - 23 cmEstimate: € 500 / 600 -
#118Een gesculpteerde ebbenhouten olifant met kunststof slagtanden.
Un éléphant en ébène sculpté avec des défenses en plastique.No longer availableDim. h 36 cmEstimate: € 40 / 50 -
#110Een 18 K witgouden hanger bezet met diamanten pear en emerald cut met een gezamenlijk gewicht van +- 1,09 ct. VVS-VS. Met ALGT certificaat.
Un pendentif en or blanc 18 K serti de diamants taille poire et émeraude d'un poids combiné de + - 1,09 ct. VVS-VS. Avec certificat ALGT.No longer availableDim. 1,62 gEstimate: € 1900 / 2000

