#752Anton MauvePeriod: 1838 - 1888“Koe”. Een studietekening. Houtskool op papier. Gemonogrammeerd.
”Vache”. Une étude. Fusain sur papier. Porte un monogramme.No longer availableDim. 15 x 24 cmEstimate: € 100 / 120 -
#151“Heilige Johannes”. Gebeeldhouwd hout. Linkerarm afgebroken en rechterhand manco.
“Saint-Jean”. Sculpture en bois. Bras gauche manque ainsi que la main droite.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 180 / 240 -
#545Een paar buikvaasjes van blauw en wit Chinees porselein.
#709Een grote sierkaraf van geslepen kleurloos Boheems kristal.
#384Pol MaraPeriod: 1920-1998“De kunstenares”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 99/100 buiten de plaat.
“L’artiste”. Litho. Signée et numérotée 99/100 hors planche.No longer availableDim. 90 x 60 cmEstimate: € 100 / 160 -
#223Een metalen schommelbank.
#126Een kleine commode in Lodewijk XV-stijl met drie laden, versierd met marquetterie, bronsbeslag en met een rood marmeren blad.
Une petite commode de style Louis XV ouvrant à trois tiroirs, décoration de marqueterie, montures en bronze et tablette en marbre rouge.No longer availableDim. b: 76 cmEstimate: € 120 / 200 -
#31MuranoEen vaas van meerkleurig Italiaans glas. Omstreeks 1960.
Un vase en verre polychrome d’Italie. +- 1960.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#45Een paar 22 karaats geel gouden oorbellen bezet met 8 briljantjes.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 22 ct. sertie de 8 brillants.No longer availableDim. 3,92 gEstimate: € 300 / 400 -
#269“La mère bien aimée”. Een XIXe eeuwse gravure naar een werk van J.B. Greuze.
”La mère bien aimée”. Une gravure du XIXième siècle, d’après une oeuvre de J.B. Greuze.No longer availableDim. 56 x 73 cmEstimate: € 100 / 120 -
#780Een wingchair van gesculpteerd hout in Régencestijl.
Une chaise ‘wingchair’ en bois sculpté, style Régence.No longer availableDim. h: 99 cmEstimate: € 200 / 240