Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Rebecca”. Een brons gepatineerd beeld van een dame met kelk, dragend op het hoofd. Oriëntalisme, gesigneerd “Gaston Leroux”, Médaillé au salon.
“Rebecca”. Een brons gepatineerd beeld van een dame met kelk, dragend op het hoofd. Oriëntalisme, gesigneerd “Gaston Leroux”, Médaillé au salon.
“Rebecca”. Een brons gepatineerd beeld van een dame met kelk, dragend op het hoofd. Oriëntalisme, gesigneerd “Gaston Leroux”, Médaillé au salon.
Gaston Leroux

“Rebecca”. Een brons gepatineerd beeld van een dame met kelk, dragend op het hoofd. Oriëntalisme, gesigneerd “Gaston Leroux”, Médaillé au salon.

"Rebecca". A patinated bronze sculpture of a lady with a chalice, carried on her head. Orientalism, signed "Gaston Leroux", Médaillé au salon.
Dim. 82 cm
SKU: 1804230163.
Categories: Beeld, Brons.
Auction day: 18 April 2023 19:00
Catalogue #163
Estimate: € 2250 / 2500
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #299

    Een kunstbronzen bijzettafeltje met hout en lederen bovenblad.

    An artificial bronze side table with wood and leather top.
    No longer available
    Dim. 55 x Ø 45 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #558

    Een brons Tibetaanse beeldje van een 6 armige Boeddha met vuurspuwende draken achtergrond.

    A bronze Tibetan figurine of a 6-armed Buddha with a fire-breathing dragon background.
    No longer available
    Dim. 18 cm
    Estimate: € 225 / 275
  • #541

    “Krijger te paard”. Een Afrikaans bronzen beeld.

    "Guerrier à cheval". Une statue africaine en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #309
    Murano

    Een lot van drie clowns met diverse kleuren in de massa.

    A lot of three clowns with various colors in the mass.
    No longer available
    Dim. 28 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #483

    Een Boeddhistisch bronzen beeldje op houten sokkel.

    Une statue bouddhiste en bronze sur un socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #216

    Een eikenhouten tafel met massief onderstel en 3 delig verlengstuk met 50cm lengte. Totale lengte 3m.

    An oak table with a solid base and a 3-part extension with a length of 50 cm. Total length 3m.
    No longer available
    Dim. Ø 150 cm h: 74 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #284

    Een uit marmer gesculpteerd boekje met bronzen beeldje van een beer.

    A marble sculpted booklet with a bronze statuette of a bear.
    No longer available
    Dim. 12 x 9 cm
    Estimate: € 75 / 125
  • #557

    Een Weens bronzen beeldje met 2 poezen in een roeiboot.

    A Viennese bronze statuette with 2 cats in a rowing boat.
    No longer available
    Dim. 6,5 x 13 cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #167

    “Ballerina”. Een bronzen beeld, naar Degas.

    "Ballerina". A bronze statue, after Degas.
    No longer available
    Dim. 93 x 44 cm
    Estimate: € 2500 / 2750
  • #133

    “L’age d’airain”. Een bronzen beeld van een staande naakte man op marmeren voet, naar Rodin.

    “The age of Bronze”. A bronze sculpture of a standing naked man on a marble base, after Rodin.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 325 / 375
  • #547

    Een blanc de Chine beeldje van een olifant.

    A Blanc de Chine, figurine of an elephant.
    No longer available
    Dim. 31 x 30 cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #475

    Een cilindervormige hallantaarn in Louis XVI stijl met bronzen frame en 4 lichtpunten.

    A cylindrical Louis XVI style hall lantern with bronze frame and 4 light points.
    No longer available
    Dim. 84 x Ø 38 cm
    Estimate: € 325 / 375
  • #142

    Een houten Boulle commode met 2 laden. Zwart met goudkleur beschilderd en met ornamenten versierd.

    A wooden Boulle commode with 2 drawers. Painted black with gold color and decorated with ornaments.
    No longer available
    Dim. 87 x 128 x 58 cm
    Estimate: € 475 / 525
  • #386
    NF Prestige

    Een set van twee vintage nachttafeltjes uit metaal met glazen blad. Gemerkt “NF Prestige” ameublement.

    A set of two vintage metal bedside tables with glass top. Marked "NF Prestige" furniture.
    No longer available
    Dim. 56 x 44 x 36cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #198

    Een paar bronzen boeksteunen in de vorm van olifanten.

    A pair of bronze bookend figurines of elephants.
    No longer available
    Dim. 27 x 18 cm
    Estimate: € 425 / 475
  • #143

    “La Liseuse”. Een brons vergulde Lectura pendule op marmeren voet.

    “La Liseuse”. A bronze plated Lectura mantel clock on a marble base.
    No longer available
    Dim. 38 x 39 cm
    Estimate: € 2250 / 2500
  • #505

    Een bronzen luchter, versierd met kristallen pendeloques.

    A bronze chandelier, decorated with crystal pendeloques.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 450 / 550
  • #531

    “Vierspan”. Een Indische bronzen groep.

    "Quatre-en-main". Un groupe indien en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #157

    Een vrouwentorso van brons met een donker patina. Naar een werk van Boris Louet Lorski.

    A woman's torso of bronze with a dark patina. After a work by Boris Louet Lorski.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #622

    Een Japans bronzen vaasje met email champlevé-decor.

    A Japanese bronze vase with enamel champlevé decoration.
    No longer available
    Dim. 19 x Ø 12 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #543

    Een polychroom houten gesculpteerd hobbelpaard.

    A polychrome wood sculpted rocking horse.
    No longer available
    Dim. 78 x 124cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #609

    Een Afrikaans hardhouten beeld. Beschadiging bovenaan. Kongolees werk.

    Une statue africaine en bois dur. Dégât vers le haut. Travail congolais.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #396
    Heywood-Wakefield Co.

    Engelse antieke bureaustoel. Stoel is draaibaar en in hoogte verstelbaar. ca. 1900. Een stevige authentieke gietijzeren veer met een comfortabele zit. H. B. & W. Co xy. Heywood -Wakefield Co. gemerkt.

    English antique desk chair. Chair is rotatable and adjustable in height. ca. 1900. A sturdy authentic cast iron spring with a comfortable seat. HB & W. Coxy. Heywood-Wakefield Co. marked.
    No longer available
    Dim. H: 81 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #463

    Een paar Chinees porseleinen Guanyin beeldjes. 1 vinger afgebroken bij 1 beeldje.

    A pair of Chinese porcelain Guanyin figurines. 1 finger broken off at 1 figurine.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 475 / 525

Other lots in this auction

  • #471

    Een paar grote, Chinees porseleinen vazen met meerkleurig decor en personages. Onderaan gemerkt.

    A pair of large Chinese porcelain vases with multi-coloured decor and characters. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 59 x Ø22cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #147

    “Big Windy Day”. Een brons gesculpteerd beeldje van een harem danseres met openslaande rok. Naar Nam Greb - Franz Xavier Bergman.

    Big Windy Day. A bronze sculpted figurine of a harem dancer with open skirt. After Nam Greb - Franz Xavier Bergman.
    No longer available
    Dim. 35 x 20 cm
    Estimate: € 475 / 525
  • #447
    Mangani Porcellane d’arte, Italia

    Een blauw porseleinen, vintage Italiaanse tafellamp met glazen kap. Versierd met planten decor en onderaan gemerkt.

    A blue porcelain, vintage Italian table lamp with glass shade. Decorated with plant decor and marked - "Made in Italy" at the bottom.
    No longer available
    Dim. 48 cm x Ø 44 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #595

    Een Chinees porseleinen vaas, famille jaune met turquoise en celadon in de massa. Op houten sokkel.

    A Chinese porcelain vase, famille jaune with turquoise and celadon in the mass. On wooden base.
    No longer available
    Dim. 23,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #108
    Auguste Moreau

    “Amour a l’Arc”. Een brons gepolijst beeld met Cupido op marmeren voet. Onderaan gemerkt “par Aug Moreau”.

    “Amour a l'Arc”. A polished bronze sculpture with Cupid on a marble base. Marked on the bottom "par Aug Moreau".
    No longer available
    Dim. 61 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #320

    Een set koffielepels in bijhorend kistje, gemerkt Hollands zilver.

    A set of coffee spoons in a box. Dutch silver marks.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70
  • #429
    Jaap Min
    Period: 1914 - 1987

    “Bergense hoeve”. Een schilderij, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd “Jaap Min”.

    "Bergen farm". A painting, watercolor on paper. Signed on the bottom "Jaap Min".
    No longer available
    Dim. 29 x 47 cm
    Estimate: € 500 / 700
  • #300

    Een paar 18 karaats geelgouden oorbellen bezet met licht blauwe saffieren gezet in zilver met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. Gemerkt.

    A pair of 18 karat yellow gold earrings set with light blue sapphires set in silver with a combined weight of +- 1 ct. Marked.
    No longer available
    Dim. 9,75 g
    Estimate: € 850 / 950
  • #482
    Wilhelm Mechnig

    “Bloemenvaas”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd “Wilhelm Mechnig”.

    "Flower Vase". A painting, oil on panel. Signed at the bottom "Wilhelm Mechnig".
    No longer available
    Dim. 58 x 48 cm
    Estimate: € 125 / 175
  • #412
    Rémy De Pillecijn

    “De Schavuit”. Een schilderij olieverf op doek, onderaan gesigneerd “Rémy de Pillecijn”.

    "The Scaffold". A painting oil on canvas, signed at the bottom "Rémy de Pillecijn".
    No longer available
    Dim. 39 x 49 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #431

    Een vintage oranjerood aardewerken schaal.

    A vintage orange-red earthenware bowl.
    No longer available
    Dim. Ø 36 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #110

    Een 18 karaats geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,84 ct.

    An 18 karat yellow gold ring set with brilliants with a combined weight of +- 0.84 ct.
    No longer available
    Dim. 3,04 g
    Estimate: € 750 / 850
View all auction items ›

Veiling van 18 & 19 april 2023

Veiling volledig: 702 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 14 & Zaterdag 15 April van 10.00 tot 17.00

18 April 2023 19:00
19 April 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 18 April 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More