Other lots by Val Saint Lambert
-
#287Val Saint LambertEen getorst vaasje in kersenrood gekleurd kristal. Onderaan gemerkt, Val St. Lambert.
Vase torsadé en cristal de couleur rouge cerise. Marqué en bas, Val St. Lambert.No longer availableDim. 16,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#117Val Saint LambertEen vaas in geslepen en groen gedubbeld kristal. Met een merk van Val Saint Lambert.
Vase en cristal taillé et doublé vert. Marqué du Val Saint Lambert.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 80 / 100 -
#107Val Saint LambertEen coupe in geslepen en groen gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt Val St Lambert.
Une coupe en cristal taillé et doublé vert. Marquée en bas Val St Lambert.No longer availableDim. Ø 25 cm -
#663Val Saint LambertCoupe kleurloos kristal met vergulde rand. Gemerkt.
Coupe cristal incolore avec bord plaqué or. Marqué.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#48Val Saint LambertEen vaas van geslepen en rood gedubbeld kristal. Enkele randschilfers.
Vase en cristal taillé et doublé rouge. Quelques éclats au bord.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 75 / 100 -
#23Val Saint LambertDrie achthoekige asbakken van kleurloos geslepen kristal. Afnemende afmetingen, de grootste zonder merk, de kleinste met een ingeslepen maçoniek embleem. We voegen er een ander, kleiner model aan toe, zeshoekig en gemerkt.
Trois cendriers octogonaux en cristal taillé clair. Dimensions décroissantes, le plus grand sans marque, le plus petit avec un emblème maçonnique sculpté. Nous ajoutons un autre modèle plus petit, hexagonal et marqué.No longer availableDim. Ø 18,5 à 12 cmEstimate: € 40 / 50
Other lots in this auction
-
#390Een 18 K geelgouden kleine zakhorloge in origineel etui.
Une petite montre de poche en or jaune 18 carats dans son écrin d'origine.No longer availableDim. Ø 2,5 cm br: 18,15 gEstimate: € 50 / 100 -
#103Een driedelige art deco schouwklok in meerkleurig marmer en onyx. Versierd met een vogel van zamak, te hermonteren.
Pendule de cheminée Art Déco en trois parties en marbre multicolore et onyx. Ornée d'un oiseau en zamak, à remonter.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 50 / 80 -
#490Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,44 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 kt serties de diamants d'un poids combiné de +- 0,44 ct.No longer availableDim. 1,94 gEstimate: € 550 / 650 -
#92Frans Boeye“Brug bij een hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd links onderaan.
“Pont près d’une ferme”. Huile sur toile. Signée en bas à gauche.No longer availableDim. 88 x 59 cmEstimate: € 80 / 100 -
#566Een handgeknoopt Oosters tapijtje van wol en zijde.
Un tapis oriental noué à la main en laine et soie.No longer availableDim. 187 x 130 cmEstimate: € 120 / 200 -
#595Een paar cilindervormige porseleinen cachepots.
Une paire de cache-pot cylindriques en porcelaine.No longer availableDim. h: 19,5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#318Een driedelig verzilverd metalen tafelstelletje met blauw glazen recipiënten. Bijgevoegd twee verzilverd metalen haantjes.
Ensemble de table en métal argenté en trois parties avec récipients en verre bleu. Ajout de deux coqs en métal argenté.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#567Feltmann, WeidenEen servies van Beiers porselein, versierd met vergulde rand, bestaande uit een grote en een kleine terrine, een grote ronde schotel, een slakom, 12 diepe, 12 platte en 12 dessertbordjes, 18 ondertassen en 17 kopjes (Eén met barst). Bijgevoegd 9 kopjes en 12 ondertassen van Winterling. Alles gemerkt onderaan.
Service en porcelaine bavaroise, orné d'un rebord doré, comprenant une grande et une petite terrine, un grand plat rond, un saladier, 12 assiettes creuses, 12 plates et 12 à dessert, 18 soucoupes et 17 tasses (une avec fêlure). Ajoutées 9 tasses Winterling et 12 soucoupes. Toutes marquées en bas.No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#213Twee bronzen bulldogs gemonteerd op een rond schaaltje in onyx.
Deux bouledogues en bronze montés sur un plat rond en onyx.No longer availableDim. Ø 20 cmEstimate: € 150 / 180 -
#111“Engel met cimbalen”. Een bronzen beeld op marmeren sokkel.
Ange aux cymbales. Statuette en bronze sur socle en marbre.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 120 / 180 -
#688Vier ronde dozen van wortelnoot.
Quatre boîtes rondes en noyer.No longer availableDim. Ø: 9, 10 & 16 cmEstimate: € 60 / 80 -
#33Een diepe aardewerken schotel met een blauw op wit decor. XIXe eeuw.
Plat creux en faïence à décor bleu sur blanc. XIXème siècle.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 60 / 100

