#218
Een grote bronzen hall-lantaarn met bol gegraveerd glas.
#91
“Vrouwelijk naakt”. Een bronzen beeld. Niet gesigneerd.
#596Meshed
Perzisch tapijt van wol met medaillon. Handgeknoopt. Deels verschenen.
#721
Een handbeschilderd porseleinen bord met surrealistische voorstelling.
#338
#774
#239
“Damesportret”. Olieverf op doek. Spaanse School XVIIIde eeuw.
”Portrait de dame”. Huile sur toile. Ecole espagnole XVIIIème siècle.No longer availableDim. 84 x 64 cmEstimate: € 400/600 -
#788
Een hanglamp van smeedijzer met een glazen kap.
#345
Bague art déco en or blanc 18 ct sertie de cinq brillants ayant un poids total de ± 1 ct et entouré de petites baguettes de saphir.No longer availableDim. 4,15 gEstimate: € 600/800 -
#791
Een spiegel met verguld houten en plaasteren lijst.
#327
#335
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,56 ct.No longer availableDim. 3,45 gEstimate: € 550/650