#570
Bracelet en or blanc et jaune 18 ct serti de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 7,00 ct.No longer availableDim. 22,50 gEstimate: € 3000/3300 -
#604
“Personages in een decor”. Een paar ingekleurde Chinese houtsneden.
#717
Een oude pillenmakersplank. Compleet.
Une planche à pilules. Complète.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#173Hermés Paris
“Brides de Gala”. Een kleurrijke zijden sjaal. Gemerkt en in originele doos.
”Brides de Gala”. Un châle en soie. Marque et emballage d’origine.No longer availableDim. 87 x 82 cmEstimate: € 150/200 -
#334Wim Hoogstraten
”Art in sport - Waterpolo”. Une lithographie. Signée et numérotée 38/250 hors planche.No longer availableDim. 40 x 56 cmEstimate: € 40/50 -
#274Simonne Beardwood
#701
Een lot van vijf verschillende imari borden van porselein (één met haarscheur).
#106
Een beker en twee potjes van sterling zilver. Gemerkt.
#395
Vier kandelaars met verzilverd metalen monturen en op zwart marmeren voet.
#266
Een mahoniehouten tweedeursvitrine in Louis-Philippestijl.
#359
#693
Een bord van Chinees porselein, versierd met een blauw-wit Wanli-decor.
Une assiette en porcelaine de Chine, décor Wanli bleu-blanc.No longer availableDim. Ø: 25 cmEstimate: € 85/95