Other lots in this auction
-
#39Een art deco luchtertje met roze glazen kap.
Un petit lustre Art Déco avec un abat-jour en verre rose.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#667Balustervaas van polychroom Chinees porselein met decor van personages.
Vase balustre en porcelaine de Chine polychrome à décor de personnages.No longer availableDim. h 61 cmEstimate: € 200 / 300 -
#633Twee verschillende Chinese juwelenkistjes met koperbeslag en met gesculpteerde en opengewerkte plaquettes van jade.
Deux petits cabinets à bijoux chinois décorés de cuivre et de plaquettes en jade sculpté.No longer availableDim. h: 18 & 25 cmEstimate: € 130 / 180 -
#513Een voorouderbeeld van gesculpteerd hout. Boyo, Congo.
Une sculpture en bois d'un ancêtre. Boyo, Congo.No longer availableDim. h: 77 cmEstimate: € 100 / 120 -
#420Een sobere eikenhouten salontafel met twee klapbladen.
Une table de salon en chêne sobre avec deux tablettes rabattables.No longer availableDim. 45 x 120 x 85 cmEstimate: € 100 / 120 -
#753B.F.K.Een jardinière van kobaltblauw porselein met een handgeschilderd bloemendecor met messingen montuur en voet. Onderaan gemerkt.
Jardinière en porcelaine bleue cobalt à décor de fleurs peint à la main. Monture et base en laiton. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#699“Veel geluk - Wachten op Godot I”. Een lithografie. Gesigneerd en gedateerd 1985 buiten de plaat.
“Veel geluk - Wachten op Godot I”. Litho. Signée et datée 1985 hors planche.No longer availableDim. 49,5 x 39 cmEstimate: € 80 / 100 -
#769Guido Vanderheyden“Profiel van een man”. Twee etsen. Gesigneerd, genummerd op tien exemplaren en gedateerd 2005 & 2007 buiten de plaat.
“Profil d’un homme”. Deux eaux-fortes signées, numérotées sur dix exemplaires et datées 2005 et 2007 hors planche.No longer availableDim. 21,5 x 15 & 24,5 x 16,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#72Henri Ottevaere“Landschap te Faulx”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1927.
”Paysage à Faulx”. Huile sur toile. Signée et datée 1927.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 250 / 300 -
#6Een ovaal bijzettafeltje van roodgepatineerd hout.
Une petite table ovale en bois patiné rouge.No longer availableDim. 45 x 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#229“Moeder met kind”. Olieverf op doek. Omstreeks 1800. Herdoekt.
”Vierge à l’Enfant”. Huile sur toile. Vers 1800. Retoillée.No longer availableDim. 66 x 46 cmEstimate: € 300 / 500 -
#256Een recente tweedeursgarderobe met imitatiemarquetterie en bronsbeslag.
Une garde-robe deux portes récente avec imitation de marqueterie et ornements en bronze.No longer availableDim. 189 x 124 x 64 cmEstimate: € 200 / 300

