Other lots in this auction
-
#396
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Une carpette d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 172 x 94 cmEstimate: € 40/50 -
#270
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,18 ct. en twee saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 0,18 ct et de deux saphirs ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 1,92 gEstimate: € 400/500 -
#589Corneille
“Vrouw met kat”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘98 en genummerd 121/150 buiten de plaat.
“Femme et chat”. Lithographie. Signée, datée 1998 et numérotée 121/150 hors planche.No longer availableDim. 76 x 56 cmEstimate: € 220/260 -
#189Vic DoomsPeriod: 1912 - 1994
“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 800/1000 -
#266
Een groot bureau van gefineerd hout in Lodewijk XV-stijl, met vijf laden en versierd met bronsbeslag. XIXde eeuw.
Grand bureau en bois de placage de style Louis XV à cinq tiroirs et orné de bronzes dorés. XIXe siècle.No longer availableDim. 185 x 102 cmEstimate: € 1000/1500 -
#359
“Bourgondische hertog en zijn gevolg”. Een recent wandtapijt.
“Le Duc de Bourgogne et son cortège”. Tapisserie récente.No longer availableDim. 140 x 130 cmEstimate: € 100/140 -
#477
Een paar bronzen balustervaasjes met een fries in cloisonné (slijtage). XIXe eeuw.
Deux vases balustre en bronze avec une frise en cloisonné. Usures. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 60/80 -
#675Svarovski
Twee beeldjes van geslepen kristal. Een bloem op staander, Deoli - Amethyst uit de Crystal Palace serie / tropische bloemen, Kleur: Amethyst en citrine. Art. nr. 247759 in de originele verpakking. Geen certificaat. Een Lieveheersbeestje op bloem; Art nr. 842804. Niet in originele verpakking . Geen certificaat.
Deux statuettes en cristal taillé. Une fleur sur support, Deoli - Améthyste de la série Crystal Palace. Fleurs tropiques, couleur améthyste et citrine. Art. nr. 247759 dans la boîte d’origine. Une coccinelle sur une fleur, Art. nr. 842804. Sans documents.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#449UNICA Kortrijk TECNIC
Een lot van vijf constructiedozen uit de jaren 50. Waaronder TECNIC 1 in originele toestand ( nooit gebruikt, elementen op karton) met handleiding, een TECNIC 2 met handleiding, Twee TECNIC 5 dozen, een rode en een blauwe, beide met handleiding en een TECNIC 6 doos met handleiding.
Un lot de cinq boites de constructioln, années ‘50. Comprenant TECNIC 1 état d’origine, jamais utilisé, éléments sur carton et notice d’utilisation. TECNIC 2 avec notice d’utilisation. deux boites TECNIC 5, une rouge et une bleue, tout deux avec notice d’utilisation, et une boite TECNIC 6 avec notice d’utilisation.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#592
“Landschap”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening: Tijtgat.
“Paysage”. Aquarelle sur papier. Porte une signature: Tijtgat.No longer availableDim. 32 x 47 cmEstimate: € 200/240 -
#596
Een Louis Philippe klapsecretaire van mahoniehoutfineer met twee paneeldeuren onder het klapblad, een lade en doucine en een grijs marmeren blad.
Secrétaire à abattant en placage d’acajou ouvrant à deux portes vers le bas et un tiroir en doucine au dessus de l’abattant. Tablette en marbre gris. Epoque Louis-Philippe.No longer availableDim. 154 x 105 cmEstimate: € 180/220 -
#526
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 315 x 215 cmEstimate: € 60/80