#538
Een design vaas in groen en wit glas.
#26
#452
Japanse houtdruk met geisha op een brug.
#472Willy Van EeckhoutPeriod: °1943
#34
“Winterpret”. Olieverf op paneel. Naar de Hollandse School.
"Plaisirs d'hiver". Peinture à l'huile sur panneau. D’après l'école hollandaise.No longer availableDim. 15 x 22 cmEstimate: € 45 / 60 -
#350
#368
Een paar terra cotta biggetjes.
#316
Een gebeeldhouwde armstoel in Lodewijk XVI-stijl. Bekleding te vervangen.
#589
“Driemaster”. Pastel en aquarel op papier. Gesigneerd.
#126
Chaise de vestibule anglaise de style sgabello en chêne, à décor d'un oiseau de proie sur le dossier et d'une croix anglaise sur le pied, vers 1800.No longer availableDim. H. 59 cmEstimate: € 200 / 300 -
#536Hiëronymus HopferPeriod: 1500-1550
“Le jugement de Paris d’après Lucas Cranach”. Gravure. Avec monogramme dans la planche et numéro 36. Attribuée à.No longer availableDim. 29 x 22 cmEstimate: € 400 / 600 -
#690
Een koperen luchtertje met vijf lichtpunten en versierd met roze glazen bollen.