#40Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met briljantjes, saffieren en robijnen en smaragden met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
#160Een 18 kt witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,30 ct.
An 18 kt white gold ring set with a solitaire of approximately 0.30 ct.No longer availableDim. 3,37 gEstimate: € 300 / 400 -
#203Hergé“De Krab met de Gulden Scharen”. Met vier pleine page kleurplaten. Ed. Casterman 1946. Eerste druk, A46. Goede staat, naam, stempeltje, sletige rug, zeldzaam.
"De Krab met de Gulden Scharen". With four full page colour pages. Ed. Casterman 1946. First edition, A46. Good condition, name, stamp, worn spine, rare.No longer availableEstimate: € 400 / 500 -
#470Een 18 kt geelgouden hanger in de vorm van een harlekijn.
An 18 kt yellow gold pendant in the shape of a harlequin.No longer availableDim. 8,90 gEstimate: € 150 / 200 -
#101Een houten diptych zonnewijzer kompas. Duitse makelij, eind 18e - begin 19e eeuw. Wijzerpin manco.
#41Een paar laat Art Nouveau glazen vazen met geëmailleerd toetsen, florale en vergulde details.
A pair of late Art Nouveau glass vases with enameled touches, floral, and gilded details.No longer availableDim. 30 x Ø10cmEstimate: € 80 / 120 -
#7UrartEen zwart marmeren kandelaar in de vorm van een Ionische zuil met zilveren ornamenten. Onderaan gemerkt Urart 925.
#512Toru Kuranuki“Abstracte compositie”. Een zeefdruk op papier, buiten de plaat onderaan gesigneerd, gedateerd ‘84 en genummerd 8/15.
#213Hergé“Kuifje in Congo.”. Hard cover. Ed. Casterman 1951 (A51). Matige, sletige staat, hoek beschadigd.
“Kuifje in Congo.”. hard cover. Ed. Casterman 1951 (A51). Moderate, worn condition, corner damaged.No longer availableEstimate: € 70 / 80