Similar lots by type
-
#554Van Dronghe (?)
“Mannenportret”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd en gedateerd. XIXe eeuw.
Portrait d'homme . Huile sur toile. Indistinctement signée et datée. XIXème siècle.No longer availableDim. 56 x 47 cmEstimate: € 100/120 -
#169Pros ColpaertPeriod: 1923 - 1990
“Woonwagens nabij de hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Roulotte près de la ferme . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 71 cmEstimate: € 320/400 -
#559Pros ColpaertPeriod: 1923 - 1990
“Terug naar huis”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Retour à la maison . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 12,5 x 18 cmEstimate: € 120/140 -
#199
“Frans kanaalzicht”. Olieverf op doek. Recent werk, gesigneerd ‘C. Leduc’.
Vue de canal français . Huile sur toile. Oeuvre récente.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 100/150 -
#219Bernard De Bruyn
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte aux fleurs . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 80/100 -
#544Jehanne Dinjeart
“Compositie”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 8-1976.
Composition . Pastel sur papier. Signé et daté 8-1976.No longer availableDim. 43 x 57,5 cmEstimate: € 50/80 -
#202Y. Cruyskens
“Bouquet romantique”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en met certificaat op de verso. 1979.
Bouquet romantique . Huile sur panneau. Signé et avec certificat au verso. 1979.No longer availableDim. 24 x 18 cmEstimate: € 90/120 -
#504
“Jongensportret”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening ‘Berger’.
Portrait de garçon . Huile sur panneau. Porte une signature “Berger” .No longer availableDim. 38 x 29 cmEstimate: € 150/200 -
#582Leo JordaensPeriod: 1944-2000
“Marine” & “Havenzicht”. Olieverf op board. Beide gesigneerd.
Marine et Harbour view . Huile à bord. Tous deux signés.No longer availableDim. 38 x 43 cmEstimate: € 60/100 -
#564
“Hooiers”. Olieverf op paneel. Recent werk met apocriefe signatuur.
Ramassant le foin . Huile sur panneau. Travail récent avec signature apocryphe.No longer availableDim. 13 x 17,5 cmEstimate: € 100/120 -
#179Gregoor Van PuijenbroeckPeriod: 1906 - 1982
“Hooischuur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Grange à foin . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 49 cmEstimate: € 200/250 -
#592J. Verstraeten
“Schip in het droogdok”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1946.
Navire en cale sèche . Huile sur toile. Signée et datée 1946.No longer availableDim. 55 x 44 cmEstimate: € 80/120 -
#172Karel MoersPeriod: 1932 - 2016
“Oevergezicht met knotwilgen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Vue de rive avec saules têtards . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 120/160 -
#574Charles Bardet
“Straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de rue . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 35 x 45 cmEstimate: € 80/120 -
#204Prosper De WitPeriod: 1862 - 1951
“Steegje met begijntje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Allée avec béguine . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 33 x 24 cmEstimate: € 80/100 -
#194Edgard HeirmanPeriod: 1919-2002
“Heidezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘Lente ‘62’.
Vue de bruyère . Huile sur toile. Signée et datée Printemps '62.No longer availableDim. 59 x 49 cmEstimate: € 100/150 -
#222Jan AnteunisPeriod: 1896 - 1973
“Zuid-Spaans straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1973.
Rue en Espagne du Sud . Huile sur toile. Signée et datée 1973.No longer availableDim. 65 x 50 cmEstimate: € 80/100 -
#212Leo JordaensPeriod: 1944-2000
“Zicht op de Antwerpse haven” & “De rede van Antwerpen”. Olieverf op paneel. Beide gesigneerd.
Vue du port d'Anvers & La rade d'Anvers . Huile sur panneau. Tous deux signés.No longer availableDim. 42 x 38 cmEstimate: € 100/120 -
#224Jos Beerden
“Wellenshoeve, Bokrijk”. Olieverf op board. Gesigneerd.
Wellenshoeve, Bokrijk. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 70 x 80 cmEstimate: € 120/200 -
#192Jules RamboPeriod: 1896 - 1974
“Man in een sloep bij een hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Homme dans un dériveur près d'une ferme . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 46 cmEstimate: € 80/120 -
#589Charles WarlandPeriod: Verviers 1856 - Brussel 1921
“Neerhofpoort”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Porte de basse cour . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 100/120 -
#584Leo JordaensPeriod: 1944-2000
“Landschap met knotwilgen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Paysage aux saules têtards . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 44 x 38 cmEstimate: € 60/80 -
#174Louis Marie Hippolyte DingemansPeriod: °Antwerpen 1885 - ?
“Koe met kalf aan de drinkplas”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1909.
Vache au veau au bord de l'abreuvoir . Huile sur toile. Signée et datée 1909.No longer availableDim. 39 x 56 cmEstimate: € 200/250 -
#539
Een paar Indische Kama-Sutrascènes. Met certificaten op de achterkant.
Quelques scènes du Kama Sutra indien. Avec des certificats au dos.No longer availableDim. 14,5 x 9,5 cmEstimate: € 80/100
Other lots in this auction
-
#67
Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal. Op dienblad, gemerkt ‘William Adams, Sheffield’.
Un service à café et à thé de quatre pièces en métal argenté. Sur un plateau, marqué William Adams.No longer availableDim. h: 7 - 22 cmEstimate: € 100/120 -
#115
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,17 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de 0,17 ct.No longer availableDim. 2,84 gEstimate: € 250/300 -
#420
Een lotje, bestaande uit twee kleine zilveren kandelaars, Londen, 1921, een tafelbelletje met Sterling zilveren handvat en een verzilverd toaststaandertje Mappin & Webb.
Un billet de loterie, composé de deux petits bougeoirs en argent, Londres, 1921, une cloche de table avec poignée en argent sterling et un porte-toast plaqué argent Mappin & Webb.No longer availableDim. h: 14,5 & 12 cmEstimate: € 160/180 -
#241Val St. Lambert
Een paar kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
Une paire de chandeliers en cristal incolore taillé. Marqué.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 40/60 -
#52Guillaume Couckelberghe
“Stilleven”. Olieverf op board. Gesigneerd.
Nature morte . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 15 x 19,5 cmEstimate: € 80/120 -
#689
Een rechthoekige wandspiegel van gefineerd hout.
Miroir mural rectangulaire en bois de placage.No longer availableDim. 120 x 73 cmEstimate: € 180/240 -
#587
Een vaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van een goudfazant en pioenen op blauwe achtergrond.
Un vase en porcelaine de Chine à décor multicolore d'un faisan doré et de pivoines sur fond bleu.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40/50 -
#534
Een 18 K geelgouden hanger met 22 K geelgouden munt van 20 francs met Napoléon.
Un pendentif en or jaune 18 carats avec une pièce de 20 francs en or jaune 22 carats avec Napoléon.No longer availableDim. 9,75 gEstimate: € 350/450 -
#445
Een zesarmige kandelaar van 800‰ zilver. Tsjechowlowakije, 1929 - 1942. Makersmerk ‘Br. Klein’. 995 gram.
Un chandelier à six bras en argent 800 ‰. Tchécoslovaquie, 1929 - 1942. Poinçon de fabricant Br. Klein . 995 grammes.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 400/500 -
#225
Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,26 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de 0,26 ct.No longer availableDim. 3,68 gEstimate: € 450/550 -
#3Carl Thieme, Potschappel, Dresden
“Meisje met hondje bij een mand”. Een groepje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
Fille avec un chien près d'un panier . Un groupe de porcelaine multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40/50 -
#556
Een partij munten van allerlei landen. Daaronder enkele Franse zilveren 5 frankstukken (Napoléon III) en Liberty One dollars met Eisenhower.
Lot de pièces de différents pays, dont quelques pièces de 5 francs français en argent (Napoléon III) et des One Dollar Liberty pièces avec Eisenhower.No longer availableEstimate: € 30/50