#249“Stilleven met fruit, kruik en lamp”. Olieverf op doek.
”Nature morte, fruits, lampe et cruche”. Huile sur toile.No longer availableDim. 66 x 53 cmEstimate: € 80 / 120 -
#114Paul SmoldersPeriod: 1921 - 1997“Terras”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Terrasse”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 50 x 38 cmEstimate: € 50 / 80 -
#209Joseph François“Houthakkers in het bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Bûchers dans le bois”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 91 x 61 cmEstimate: € 220 / 240 -
#259F. Furet“Parijs straattafereel.” Olieverf op paneel. Gesigneerd. Onlangs gerestaureerd. Laat XIXde eeuw.
”Scène de rue, Paris”. Huile sur panneau. Signé. Restauration récente. Fin XIXème siècle.No longer availableDim. 19 x 25 cmEstimate: € 60 / 100 -
#561Geannuleerd
AnnuléNo longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 200 / 240 -
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct serties de perles et une paire sertie de turquoise.No longer availableDim. 2,26 gEstimate: € 50 / 100 -
#396Vitrine met één plexiglazen deur in het genre van Vernis Martin.
#170Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 2,39 ct. F. VS1.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 2,39 ct. Couleur F. VS1.No longer availableDim. 13,84 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#433“Man met ezel”. Een groepje van terracotta.
#772Een uit acht delen opgebouwde pagode van blauw en wit Chinees porselein.
#794Een Louis-Philippe wandspiegel in mahoniehouten lijst.
#566MahalHandgeknoopt wollen tapijt. Centraal bloemenmotief op rode fond. Brede boord met herati op nachtblauwe fond. Slijtage.
Un tapis en laine nouée main. Motif central de fleurs sur fond rouge. Large bord, herati sur fond bleu. Usures.No longer availableDim. 299 x 197 cmEstimate: € 80 / 120