Other lots in this auction
-
#345Een 18 karaats wit gouden Art deco ring bezet met vijf briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en omringd door kleine saffierbaguettes.
Bague art déco en or blanc 18 ct sertie de cinq brillants ayant un poids total de ± 1 ct et entouré de petites baguettes de saphir.No longer availableDim. 4,15 gEstimate: € 600 / 800 -
#704Robert HerberigsEen paar composities. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Zonder lijst.
Une paire de compositions. Huile sur panneau. Signés. Pas d’encadrements.No longer availableDim. 60 x 75 cmEstimate: € 120 / 200 -
#701Een lot van vijf verschillende imari borden van porselein (één met haarscheur).
Un lot de 5 assiettes Imari en porcelaine (une avec cheveu).No longer availableDim. l 28 Ø 21,5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#389Een gevarieerd lot catalogi van diverse internationale boekenveilingen, evenals een grote partij uitgaven van het tijdschrift “Bulletin du bibliophile”.
Un lot divers de catalogues de différentes ventes d’enchères et un grand lot du “Bulletin du bibliophile”.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#206Een Georgian breakfront bibliotheek met onderaan drie grote laden en een uitschuifbaar schrijfblad, geflankeerd door twee laden en twee paneeldeuren. Bovenaan vier gevitreerde deuren. Engels werk.
Une bibliothèque anglaise breakfront à trois grands tiroirs en dessous, une tablette coulissante flanquée de deux tiroirs et portes panneaux. Au dessus quatre portes à vitres.No longer availableDim. 218 x 210 x 51 cmEstimate: € 350 / 400 -
#717Een oude pillenmakersplank. Compleet.
Une planche à pilules. Complète.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#630Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,18 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,18 ct.No longer availableDim. 2,32 gEstimate: € 450 / 550 -
#6“Soft Self Portrait With Fried Bacon”. Een beeldje van kunststof. Interpretatie van een detail van een schilderij van Salvador Dali.
”Soft Self Portrait With Fried Bacon”. Une statue en plastique. Interprétation d’un détail d’une peinture par Salvador Dali.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 100 / 150 -
#346Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Une carpette de Perse en laine nouée main.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#236Een antiek eikenhouten front van een ingemaakte kast met vier deuren, later omgebouwd tot kast.
Un front en chêne antique d’une armoire à quatre portes, transformation vers une autre armoire plus tard.No longer availableDim. 225 x 160 cmEstimate: € 100 / 150 -
#180Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale diamant van ± 1,02 ct. H. SI1 en diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 0,44 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un diamant central de ± 1,02 ct. Couleur H. SI1 et de diamants ayant un poids total de ± 0,44 ct.No longer availableDim. 4,77 gEstimate: € 3000 / 3300 -
#563Een wandelstok van gesculpteerd been en gezwart hout.
Une canne en os et bois laqué noir.No longer availableDim. l: 95 cmEstimate: € 40 / 50

