Other lots in this auction
-
#358
“Koppel”. Een geglazuurd aardewerken beeldje op houten voetstuk.
"Couple". Figurine en faïence vernissée sur socle en bois.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 35 / 45 -
#569
“Chinese ruiter te paard, Kuan Yung Chang, generaal uit de 5e Dynastie”. Wit op zwarte steendruk. Gemerkt. De oorspronkelijke plaat dateerde uit de XIIe eeuw.
"Cavalier chinois, Kuan Yung Chang, général de la 5e dynastie". Lithographie blanc sur noir. Marqué. La plaque originale date du XIIème siècle.No longer availableDim. 35 x 22,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#282Burnett
“Straatzicht te Parijs”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue sur une rue à Paris. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#592Godelieva Vleeschouwers
“Bloemenmarkt”. Olieverf op doek. Met echtheidsverklaring.
"Marché aux fleurs". Huile sur toile. Avec certificat d'authenticité.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 120 / 200 -
#589
“Driemaster”. Pastel en aquarel op papier. Gesigneerd.
"Trois-mâts". Pastel et aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 21 x 31 cmEstimate: € 35 / 45 -
#222A. Staquet
“Landschap”. Aquarel. Gesigneerd
“Paysage”. Aquarelle. Signée.No longer availableDim. 20 x 14 cmEstimate: € 40 / 60 -
#226
Lage, rechthoekige Spaanse tafel op vier poten met gechantourneerde H-verbinding en smeedijzeren kruisverbinding. XVIIde en XIXde eeuw.
Table espagnole basse et rectangulaire sur quatre pieds avec entretoise en H et joint croisé en fer forgé. XVIIde en XIXème siècle.No longer availableDim. 51 x 147 x 60 cmEstimate: € 200 / 300 -
#558
Een Madonna met kind van Brussels porselein, alsook twee vaasjes met begijnenwerk onder antieke glazen stolp.
Une Vierge à l'Enfant en porcelaine Vieux Bruxelles, ainsi que deux vases à la béguine sous une coupole en verre antique.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 50 / 60 -
#360Royal Doulton
Vaasje van porselein versierd met twee geitjes in een landschap.
Vase en porcelaine à décor de deux boucs dans un paysage.No longer availableDim. 23 x 25 cmEstimate: € 45 / 50 -
#641Val Saint Lambert
Een vaas van geslepen kristal met rood gedubbelde vlakken. Gemerkt.
Vase en cristal taillé à surfaces doublées rouges. Marqué.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 50 / 70 -
#52Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Trekpaarden”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
"Chevaux de trait". Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 23 x 30 cmEstimate: € 120 / 200 -
#507
Een paar hoge gemberpotten van Chinees porselein met een famille rose decor van lange lijzen en met tekst achteraan. Porseleinen deksels.
Une paire de grands pots à gingembre en porcelaine de Chine avec un motif famille rose de longues élises et du texte à l'arrière. Couvercles en porcelaine.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 220 / 240