Other lots in this auction
-
#94Theo Verstreecken“Zicht op de Werf te Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur le chantier à Lier”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 75 x 80 cmEstimate: € 60 / 100 -
#733Een stenen beeltenis van Isis en een zittende kat van brons. Egypte.
Une statue en pierre représentant Isis et une statue en bronze en forme de chat. Egypte.No longer availableDim. h: 21 & 8 cmEstimate: € 40 / 50 -
#296Hilaire à StenayEen eikenhouten staande klok. Het werk met gedreven geel koper en geëmailleerde wijzerplaat. Eind XIXe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne. Le mouvement en cuivre jaune repoussé et à cadran émaillé. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 250 cmEstimate: € 200 / 400 -
#276Een sobere langgerekte houten buffettafel. Beschadiging aan het fineer van het blad.
Une table à buffet allongée en bois sobre. Dégât sur la tablette en bois de placage.No longer availableDim. 250 x 60 cmEstimate: € 200 / 240 -
#308Een lot filmaffiches uit de jaren zestig en zeventig. 13 stuks.
Lot d’affiches de films des années 60 et 70. 13 pièces.No longer availableEstimate: € 70 / 120 -
#428Een schemerlamp, gedragen door een aardewerken aap.
Une lampe portée par un singe en faïence.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 50 / 60 -
#368Een lot kristal en glaswerk, bestaande uit een geslepen groene vaas, een lang gerekte groene kan en een rood sierglas op voet.
Un lot de cristal et verre, comprenant un vase vert taillé, une verseuse verte et un verre sur pied en verre rouge.No longer availableDim. h: 31 - 33 cmEstimate: € 30 / 40 -
#325Een 18 karaats wit gouden ketting met briljanten en een druppelvormige hanger bezet met een fancy diamant van ± 0,65 ct. VVS1 en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,52 ct.
Une chaîne en or blanc 18 ct, brillants et un pendentif serti d’un diamant fancy de ± 0,65 ct VVS1 et brillants ayant un poids total de ± 0,52 ct.No longer availableDim. 4,87 gEstimate: € 2000 / 2200 -
#642“Damesportret.” Olieverf op doek.
”Portrait de dame”. Huile sur toile.No longer availableDim. 87 x 64Estimate: € 100 / 120 -
#584M.B.“Postes Pays-Bas.” Gemengde techniek op doek. Achteraan toeschrijving.
”Postes Pays-Bas”. Techniques mixtes sur toile. Dédicace au dos.No longer availableDim. 50 x 50 cmEstimate: € 200 / 240 -
#443Een abstract beeld in de vorm van een gezicht van polychroom aardewerk.
Une statue abstraite en forme de visage en faïence polychrome.No longer availableDim. 15,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#102Maurice FelbierPeriod: 1903-1991“Stokrozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Rose trémière”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 99 x 54 cmEstimate: € 60 / 100

