#362
Een lot van vier verschillende zilveren doosjes.
#255
Une chaîne en or blanc 18 ct avec pendentif serti de brillants ayant un poids total de 0,81 ct. Couleur F-G.No longer availableDim. 2,45 gEstimate: € 800/1000 -
#130
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en een centrale amethist van ± 15 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1 ct et une améthyste centrale de ± 15 ct.No longer availableDim. 14,34 gEstimate: € 1900/2000 -
#352
#750
Een briljant van 0,60 ct. Kleur K. VVS2. Met HRD certificaat.
#98
Bronzen beeld van een Milo danseresje. Gemerkt.
#354
#707
Een Afrikaans ebbenhouten hoogreliëf. “Personages”.
#505
Een Chinese cache-pot met een famille noire decor van pioenen en goudfazanten.
#78
#769
Afrikaans sculptuur met talrijke personages. Ebbenhout.
Une statue sculptée africaine, divers personnages. En ébène.No longer availableDim. h: 101 cmEstimate: € 60/80