Other lots in this auction
-
#652Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de Perse en laine noué main.No longer availableDim. 377 x 300 cmEstimate: € 400 / 600 -
#753Een kokervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van fazanten en pioenen. Onderaan gemerkt.
Un vase cylindrique en porcelaine chinoise et décor polychrome de faisans et pivoines. Marque sous la base.No longer availableDim. H: 46 cmEstimate: € 50 / 80 -
#300Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct. en tanzaniet met een gezamenlijk gewicht van ± 1,60 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,60 ct et une tanzanite ayant un poids total de ± 1,60 ct.No longer availableDim. 3,34 gEstimate: € 950 / 1100 -
#183Val St. LambertPeriod: 1905 - 1909Een vaas van tweelagig glas, geëtst met fluorwaterzuur, versierd met een gestileerd bloemendecor van gekleurd en met oxidedamp gemetalliseerd email. Ontwerp van de Gebroeders Muller voor Val St. Lambert. Gemonogrammeerd ‘VSL’.
Un vase à double couche de verre, décor fait à l’acide fluor, décoration de fleurs stylisés en émail métallisé à la vapeur d’oxyde. Création par les frères Muller pour Val St. Lambert. Porte le monogramme ‘VSL’.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#738Een buikvaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bloesems en vogels.
Un vase pansu en porcelaine chinoise, décor bleu sur blanc de floraisons et oiseaux.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 80 / 120 -
#306Een Louis-Philippe commode van mahoniehoutfineer met drie grote en twee kleine laden en een grijs marmeren blad.
Une commode Louis-Philippe en bois de placage acajou à trois grands et deux petits tiroirs et une tablette en marbre gris.No longer availableDim. 83 x 106 x 53 cmEstimate: € 120 / 200 -
#356Een reeks van vier rijkelijk gebeeldhouwde stoelen in barokke stijl, waarbij twee armstoelen.
Une série de quatre chaises richement sculptés, style Baroque, dont deux fauteuils.No longer availableDim. h: 135 cmEstimate: € 200300 -
#856Een reeks van zes gebeeldhouwde stoelen in Lodewijk XVI-stijl.
Une série de six chaises sculptées style Louis XVI.No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#362Een lot van vier verschillende zilveren doosjes.
Un lot de quatre petites boîtes en argent.No longer availableDim. 77,89 gEstimate: € 30 / 40 -
#71Een lot van drie balgcamera’s:- Voigtlander Bessa I- Kodak nr 2A folding hawkey- Agfa Isolette III.Allen in werkende staat.
Un lot de trois caméras à soufflet:Voigtlander Bessa IKodak n° 2A Folding hawkeyAgfa Isolette III. Tous en état de marche. Tous en état de marche.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#782Een Engels meubeltje met vier laden. Tijdperk Georgian.
Un petit meuble anglais à quatre tiroirs. D’époque Georgian.No longer availableDim. 85 x 52 x 51 cmEstimate: € 120 / 200 -
#884Een paar Lodewijk XV armstoelen met gevlochten zit en rug.
Une paire de fauteuils Louis XV, assises et dos cannés.No longer availableEstimate: € 60 / 100

