Similar lots by type
-
#736
Een eikenhouten commode met drie grote en twee kleine laden. XIXe eeuw.
Une commode en chêne à trois grands et deux petits tiroirs. XIXème siècle.No longer availableDim. 100 x 96 x 52 cmEstimate: € 200/300 -
#246
Een eikenhouten tinkast in Régencestijl met onderaan twee gemoulureerde deuren onder drie laden. XIXe eeuw.
Un vaisselier en chêne style Régence à deux portes à moulures en dessous de trois tiroirs. XIXème siècle.No longer availableDim. 200 x 135 x 55 cmEstimate: € 120/200 -
#202Joseph François
“Huis aan een meer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Maison auprès d’un lac”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 74 x 93 cmEstimate: € 420/480 -
#254Louis HennoPeriod: 1907 - 1990
“Harmonie et Poésie”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Harmonie et Poésie”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 80 cmEstimate: € 100/140 -
#244Adolphe PootPeriod: 1924 - 2006
“Rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage fluvial”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 100/150 -
#446
Een halfrond mahoniehouten bijzettafeltje met drie tapse poten. XIXe eeuw.
Une table demi-lune en acajou à trois pieds fuseaux. XIXème siècle.No longer availableDim. 70 x 83 cmEstimate: € 50/80 -
#494
Een Louis-Philippe koffie- en theeservies van Brussels aardewerk met blauw en verguld bloemendecor, bestaande uit een theepot, een theepot, een melkkan, suikerpot met deksel en koekjesschaal, zeven ondertassen en zes kopjes. Gaaf. Medio XIXe eeuw
Un service à café et thé Louis Philippe en faïence de Bruxelles, décor bleu et doré de fleurs, comprenant une théière, une cafetière, un pot à lait, un sucrier à couvercle et un plat à biscuits, ainsi que sept sous-tasses et six tasses. Sans défauts. Mi XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 90/110 -
#289Pierre DevosPeriod: 1917 - 1972
“Damesportret” (Beatty Permeke?). Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Portrait de femme”. (Beatty Permeke?). Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 65 cmEstimate: € 100/150 -
#375
Een sobere eikenhouten hallbank. XIXe eeuw.
Un banc de vestibule en chêne, sobre. XIXème siècle.No longer availableDim. b: 154 cmEstimate: € 120/200 -
#355
Een hoekmeubel met een gebeeldhouwde lade en een paneeldeur. XIXe eeuw.
Un meuble en coin à tiroir sculpté et une porte panneau. XIXème siècle.No longer availableDim. 97 x 95 x 58 cmEstimate: € 100/160 -
#425
Een antieke lage eikenhouten tafel.
Une table basse antique en chêne.No longer availableDim. 52 x 116 x 60 cmEstimate: € 40/80 -
#26
Een rond bijzettafeltje op centrale voet met een lade in de gordel en het blad versierd met marqueterie. XIXe eeuw.
Une petite table sur pied central et un tiroir dans la ceinture et la tablette décorée de marqueterie.No longer availableDim. Ø: 60 cmEstimate: € 60/100 -
#239
Een eikenhouten Régence tweedeursgarderobe. XVIIIe eeuw.
Une garde-robe Régence à deux portes en chêne. XVIIIème siècle.No longer availableDim. 230 x 180 x 60 cmEstimate: € 200/240 -
#335
Een hoge secretaire van mahoniehoutfineer met twee paneeldeuren onder het klapblad en een lade erboven. Met grijs marmeren blad. Tijdperk Empire.
Un secrétaire haut en bois de placage acajou à deux portes panneau sous la tablette abattante et un tiroir. tablette en marbre gris. Période Empire.No longer availableDim. 149 x 103 x 53 cmEstimate: € 200/300 -
#159
“Boerenerf”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
”Cour de ferme”. Huile sur toile. Signature illisible.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 80/100 -
#760
“Compositie”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
”Composition”. Techniques mixtes sur papier. Signée.No longer availableDim. 45 x 45 cm.Estimate: € 60/100 -
#782
Een Engels meubeltje met vier laden. Tijdperk Georgian.
Un petit meuble anglais à quatre tiroirs. D’époque Georgian.No longer availableDim. 85 x 52 x 51 cmEstimate: € 120/200 -
#306
Een Louis-Philippe commode van mahoniehoutfineer met drie grote en twee kleine laden en een grijs marmeren blad.
Une commode Louis-Philippe en bois de placage acajou à trois grands et deux petits tiroirs et une tablette en marbre gris.No longer availableDim. 83 x 106 x 53 cmEstimate: € 120/200 -
#256
Een eikenhouten tweedeursgarderobe. XIXe eeuw.
Une garde-robe en chêne à deux portes. XIXème siècle.No longer availableDim. 210 x 150 x 60 cmEstimate: € 200/300 -
#709
Twee fauteuils en twee fauteuils-en-cabriolet van gesculpteerd en, gepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl. XIXe eeuw.
Deux fauteuils et deux fauteuils cabriolet, style Louis XVI, bois à patine dorée. XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#756
Een eikenhouten commode met vier laden, versierd met gesculpteerde bloemenmanden en -guirlandes. Tijdperk Lodewijk XVI.
Une commode à quatre tiroirs, décoration de panier de fleurs et guirlandes sculptés. Epoque Louis XVI.No longer availableDim. 105 x 127 x 57 cmEstimate: € 300/500 -
#222Franz Van Diest
“Winters dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue hivernale sur le village”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 120 cmEstimate: € 600/800 -
#759
“Compositie”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
”Composition”. Techniques mixtes sur papier. Signée.No longer availableDim. 45 x 45 cm.Estimate: € 60/100 -
#16
Twee simpele eikenhouten krukjes. XIXe eeuw.
Deux tabourets sobres en chêne. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 25/35
Other lots in this auction
-
#173
Een partij oude munten, waaronder Belgische, Nederlandse, Amerikaanse, Italiaanse, enz.
Un lot d’anciennes pièces de monnaie, dont des pièces belges, hollandaises, américaines, italiennes, etc.No longer availableEstimate: € 250/280 -
#635Goum
Een handgeknoopt tapijt van gemerceriseerd katoen.
Un tapis en coton mercerisé (Goum en soie selon l’étiquette).No longer availableDim. 280 x 184 cmEstimate: € 300/500 -
#896
Een paar notenhouten nachtkastjes in Lodewijk XVI-stijl met twee laden.
Une paire de tables de nuit en noyer style Louis XVI à deux tiroirs.No longer availableDim. h: 69 cmEstimate: € 100/120 -
#11
Een gemarqueteerd naaikoffertje.
Un coffret à couture en marqueterie.No longer availableDim. 8 x 20 x 13 cmEstimate: € 25/35 -
#98
Bronzen beeld van een Milo danseresje. Gemerkt.
Une statue en bronze, une danseuse Milo. Marque.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 50/70 -
#705
Een briljant in gesloten AIG certificaat van 0,51 ct. Kleur D. VS2.
Un brillants dans certificat sous scellé AIG. 0,51 ct. Couleur D. VS2.No longer availableEstimate: € 1400/1500 -
#138René StalmansPeriod: 1911 - 1984
“Heilige Barbara met kerk en wapenschild”. Een beeldhouwwerk.
”Sainte Barbe avec église et écusson”. Une sculpture.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 80/120 -
#390
“Waterman”. Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger.
”Verseau”. Une chaîne en or jaune 18 ct avec pendentif.No longer availableDim. 12,65 gEstimate: € 300/400 -
#395Jacques Leleu Collection
Een vintage kersenhouten tweezits bank met losse linnen kussens met een bloemenmotief.
Un canapé à deux places vintage en cerisier.No longer availableDim. 145 x 97 x 95 cmEstimate: € 250/400 -
#491
Een merkwaardige kruik van meerkleurig geglazuurd aardewerk.
Une carafe extraordinaire en faïence à glaçure polychrome.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 40/50 -
#875De Fuiseaux, Baudour
Een servies met een decor van vogeltjes, bestaande uit 29 platte borden en 10 diepe borden, een boterschaaltje, een sauskom, een ronde en een ovale serveerschotel. Gemerkt.
Un service au décor d’oiseaux, comprenant 29 assiettes plates, 10 assiettes creuses, un petit beurrier, une saucière, un plat ovale et un plat rond. Marquées.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#779Jozef VinckPeriod: Berchem 1900 - Mortsel 1979
“Parkzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Vue sur le parc”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 100/150