Similar lots by type
-
#642Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983
“Zomerse hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme en été”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 88 cmEstimate: € 180 / 240 -
#772César De Cock
“Landschap met boerderijen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysages aux fermes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 49 cmEstimate: € 80 / 120 -
#639B. Bloms
“Winterlandschap met roeiboot”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage d’hiver à la chaloupe”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 64 x 88 cmEstimate: € 100 / 120 -
#779Frans SlagerPeriod: 1876-1953
“Hoevezicht”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableDim. 50 x 75 cmEstimate: € 420 / 480 -
#344Dries Van den BroeckPeriod: 1923 - 1995
“Hoevezicht”, “Dorpszicht”, “Windmolen”, “Straatzicht” en “Boszicht”. Aquarel en olieverf. Allen gesigneerd en resp. gedateerd 1941, 1973, 1947, 1938 & 1940.
“Vue de ferme”, “Vue de village”, “Moulin à vent”, “Scène de rue” et “Paysage boisé”. Aquarelle et huile. Signées et respectivement datées 1941, 1973, 1947, 1938 & 1940.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#349
Een lot van vier fotoportretten en één olieverfportret op doek. Begin XXe eeuw.
Lot de quatre portrait photographiés et un portrait en huile sur toile. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#674Petrus MertensPeriod: 1919 - 1986
“Landschap met hoeves bij ondergaande zon”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage aux fermes au crépuscule”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 120 / 200 -
#362Isidore Opsomer
“Begijnhofkerk in de sneeuw”. Lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
“Béguinage sous la neige”. Lithographie. Signée hors planche.No longer availableDim. 68 x 40 cmEstimate: € 40 / 50 -
#589Maria Adela Piscaro
“De lectuur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“La lecture”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 130 x 97 cmEstimate: € 220 / 260 -
#762Capitte
“Brug”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Pont”. Huile sur toile. Signée.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#24Géo Navez
“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘14.
“Vue portuaire”. Huile sur toile. Signée et datée 1914.No longer availableDim. 27 x 39 cmEstimate: € 120 / 180 -
#574Belnori (?)
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur toile. Illisiblement signée.No longer availableDim. 61 x 91 cmEstimate: € 100 / 150 -
#694
Drie plattelandszichten op doek. Eén met monogram ‘B.’.
Trois vues de campagne sur toile. L’une porte le monogramme B.No longer availableDim. 57 x 71 cmEstimate: € 60 / 80 -
#564Henri Rul
“Houtsprokkelaar”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ramasseur de bois”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 77 x 110.Estimate: € 1400 / 1600 -
#302Vera Moens
“Aan het lijntje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“A la ligne”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 160 / 180 -
#644F. Marteleur
“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 50 x 72 cmEstimate: € 100 / 120 -
#709
“Boszicht” en “polderlandschap”. Olieverf op doek. Eén gemonogrammeerd ‘B.’
“Paysage boisé” et “Paysage des polders”. Huile sur toile. Un exemplaire monogrammé B.No longer availableDim. 55.5 x 69,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#144Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983
“Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 72 x 58 cmEstimate: € 200 / 240 -
#289D. Been
“Zicht op Capri”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de Capri”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 58 x 98 cmEstimate: € 30 / 50 -
#774R. Van Hoeck
“Hoevelandschap”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Paysage à la ferme”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 32 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#272Romain SteppePeriod: Antwerpen, 1859-1927
“Marine met zeilboten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Marine aux voiliers”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 38 x 48 cmEstimate: € 200 / 300 -
#539Manuel Trinidad
“Que sera del corazon?”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op verso gedateerd 1972.
“Que sera del corazon”. Huile sur toile. Signée. Datée 1972 au verso.No longer availableDim. 84 x 119 cmEstimate: € 80 / 120 -
#714Sebreghts
“Droeve clown”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Clown triste”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#219
Een dames- en een herenportret. Olieverf op doek. XVIIIe eeuw. Herdoekt.
Portrait d’homme et de femme. Huile sur toile. XVIIIe siècle, Retoilées.No longer availableDim. 87 x 73 cmEstimate: € 400 / 500
Other lots in this auction
-
#645
Een wandklok van gesculpteerd eikenhout met geëmailleerde romeinse cijfers.
Pendule murale en chêne sculpté aux chiffres romaine émaillés.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 40 / 60 -
#411
Een paar zeshoekige buikvaasjes van meerkleurig aardewerk. Beschadigingen. Omstreeks 1900.
Paire de vases pansus à long cols en faïence polychrome. Dégâts. Vers 1900.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 50 / 80 -
#86
Een verlengbare mahoniehouten tafel met gecanneleerde poten in verbinding.
Table en acajou aux allonges. Pieds cannelés à entretoise.No longer availableDim. l: 140 cmEstimate: € 200 / 240 -
#229Max Retoré
“Marine”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1898. Inscriptie op verso: “Rade et hôpital de Greenwich Angleterre. Etude peinte par moi, Max Retoré, Septembre 98.
“Voilier devant la rade”. Huile sur toile. Signée et datée 1898. Inscrite au verso: “Rade et hôpital de Greenwich Angleterre. Etude peinte par moi, Max Retoré, Septembre 98”.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 500 / 700 -
#513
Een moeder met kind en een personage van gesculpteerd steen. Afrikaans werk.
Mère et enfant et un personnage en pierre sculptée. Travail africain.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#169Felix EyskensPeriod: 1882 - 1968
“Paardenkar op landweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Char sur un chemin de campagne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 49 cmEstimate: € 100 / 120 -
#379Jan Van PuyenbroeckPeriod: 1887-1972
“Zelfportret”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Autoportrait”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 25 x 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#80
Een halssnoer met grijze barokparels en een zilveren slot.
Collier de perles baroques grises à fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#21
Een kruisbeeldje en twee hoornvaasjes van meerkleurig en verguld Brussels porselein. XIXe eeuw.
Calvaire en porcelaine et bois flanqué de deux petits cornets. Vieux Bruxelles, XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#425
Een staande klok in een gesculpteerd eikenhouten kast met een geelkoperen werk. XIXe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne sculpté à mouvement en laiton. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 229 cmEstimate: € 200 / 240 -
#47
Een kruik in de vorm van een zittende figuur van Brussels aardewerk in de geest van de Engelse ‘toby jugs’.
Cruche en forme d’un homme assis du XVIIIe siècle. Faïence de Bruxelles.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#787
Een speeltafeltje met klapblad in Lodewijk XV-stijl, versierd met marqueterie en met bronzen monturen.
Table à jeux à abattant de style Louis XV décorée de marqueterie et de montures en bronze.No longer availableEstimate: € 100 / 120