Similar lots by type
-
#219
Een dames- en een herenportret. Olieverf op doek. XVIIIe eeuw. Herdoekt.
Portrait d’homme et de femme. Huile sur toile. XVIIIe siècle, Retoilées.No longer availableDim. 87 x 73 cmEstimate: € 400/500 -
#762Capitte
“Brug”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Pont”. Huile sur toile. Signée.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#674Petrus MertensPeriod: 1919 - 1986
“Landschap met hoeves bij ondergaande zon”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage aux fermes au crépuscule”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 120/200 -
#574Belnori (?)
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur toile. Illisiblement signée.No longer availableDim. 61 x 91 cmEstimate: € 100/150 -
#344Dries Van den BroeckPeriod: 1923 - 1995
“Hoevezicht”, “Dorpszicht”, “Windmolen”, “Straatzicht” en “Boszicht”. Aquarel en olieverf. Allen gesigneerd en resp. gedateerd 1941, 1973, 1947, 1938 & 1940.
“Vue de ferme”, “Vue de village”, “Moulin à vent”, “Scène de rue” et “Paysage boisé”. Aquarelle et huile. Signées et respectivement datées 1941, 1973, 1947, 1938 & 1940.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#539Manuel Trinidad
“Que sera del corazon?”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op verso gedateerd 1972.
“Que sera del corazon”. Huile sur toile. Signée. Datée 1972 au verso.No longer availableDim. 84 x 119 cmEstimate: € 80/120 -
#714Sebreghts
“Droeve clown”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Clown triste”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 40/60 -
#774R. Van Hoeck
“Hoevelandschap”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Paysage à la ferme”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 32 x 40 cmEstimate: € 40/60 -
#644F. Marteleur
“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 50 x 72 cmEstimate: € 100/120 -
#564Henri Rul
“Houtsprokkelaar”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ramasseur de bois”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 77 x 110.Estimate: € 1400/1600 -
#349
Een lot van vier fotoportretten en één olieverfportret op doek. Begin XXe eeuw.
Lot de quatre portrait photographiés et un portrait en huile sur toile. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#694
Drie plattelandszichten op doek. Eén met monogram ‘B.’.
Trois vues de campagne sur toile. L’une porte le monogramme B.No longer availableDim. 57 x 71 cmEstimate: € 60/80 -
#144Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983
“Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 72 x 58 cmEstimate: € 200/240 -
#639B. Bloms
“Winterlandschap met roeiboot”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage d’hiver à la chaloupe”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 64 x 88 cmEstimate: € 100/120 -
#272Romain SteppePeriod: Antwerpen, 1859-1927
“Marine met zeilboten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Marine aux voiliers”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 38 x 48 cmEstimate: € 200/300 -
#779Frans SlagerPeriod: 1876-1953
“Hoevezicht”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableDim. 50 x 75 cmEstimate: € 420/480 -
#302Vera Moens
“Aan het lijntje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“A la ligne”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 160/180 -
#772César De Cock
“Landschap met boerderijen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysages aux fermes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 49 cmEstimate: € 80/120 -
#362Isidore Opsomer
“Begijnhofkerk in de sneeuw”. Lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
“Béguinage sous la neige”. Lithographie. Signée hors planche.No longer availableDim. 68 x 40 cmEstimate: € 40/50 -
#589Maria Adela Piscaro
“De lectuur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“La lecture”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 130 x 97 cmEstimate: € 220/260 -
#24Géo Navez
“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘14.
“Vue portuaire”. Huile sur toile. Signée et datée 1914.No longer availableDim. 27 x 39 cmEstimate: € 120/180 -
#709
“Boszicht” en “polderlandschap”. Olieverf op doek. Eén gemonogrammeerd ‘B.’
“Paysage boisé” et “Paysage des polders”. Huile sur toile. Un exemplaire monogrammé B.No longer availableDim. 55.5 x 69,5 cmEstimate: € 50/80 -
#289D. Been
“Zicht op Capri”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de Capri”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 58 x 98 cmEstimate: € 30/50 -
#642Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983
“Zomerse hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme en été”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 88 cmEstimate: € 180/240
Other lots in this auction
-
#717
Een balustervaas van Chinees porselein met een famille rose decor van personages in een interieur. Restauraties.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor famille rose de personnages dans un intérieur. Restaurations.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 80/120 -
#45Swarovski
Een horloge met lederen polsband in originele doos.
Montre à bracelet en cuir dans la boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#637
Een grote schotel van Imariporselein met een koperen montuur. XIXe eeuw.
Grand plat en porcelaine d’Imari à monture en cuivre. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 56 cmEstimate: € 100/120 -
#185
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,65 ct. en een calcedoon van ± 18,72 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,65 ct. et d’une calcédoine de ± 18,72 ct.No longer availableDim. 6,70 gEstimate: € 1900/2000 -
#230
“Eenheid in verscheidenheid”. Een koffertje met 10 sterling zilveren munten m.b.t. de E.U. d.d. 2000. Ed. EMC.
“Eenheid in verscheidenheid”. Coffret contenant 10 pièces de monnaie en argent sterling concernant l’Union Européenne de 2000. Ed. EMC.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#736
Een staande klok van gesculpteerd hout met een koperen wijzerplaat. XXe eeuw.
Horloge de vestibule en bois sculpté au cadran en cuivre. XXe siècle.No longer availableDim. h: 235 cmEstimate: € 120/200 -
#227Chantal
Een slingergrammofoon van hout met een messingen hoorn.
Ancien phonographe en bois au corne en laiton.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 180/240 -
#497
Een balustervaas van Satsuma aardewerk met een meerkleurig decor van personages. Onderaan gemerkt.
Vase balustre en faïence de Satsuma à décor polychrome de personnages. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 30/50 -
#141
Een Corpus Christi van verzilverd en verguld metaal onder stolp.
Corpus en métal argenté et doré. Sous globe en verre.No longer availableEstimate: € 50/70 -
#299
“Paarden”. Drie gravures naar Vernet.
“Chevaux” Trois gravures d’après Vernet.No longer availableDim. 55 x 45 cmEstimate: € 30/40 -
#351Val St. Lambert
Een likeurstelletje, bestaande uit een karaf en zes glaasjes van kleurloos en groen geslepen kristal.
Garniture à liqueur comprenant une carafe et six gouttes en cristal taillé aux détails verts.No longer availableEstimate: € 50/90 -
#47
Een kruik in de vorm van een zittende figuur van Brussels aardewerk in de geest van de Engelse ‘toby jugs’.
Cruche en forme d’un homme assis du XVIIIe siècle. Faïence de Bruxelles.No longer availableEstimate: € 40/60