#429Een lot voorwerpen van gegoten groen glas: animorphe kruiken, vaasjes enz.
#645Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#284André Van den SandePeriod: 1910 - 1996“Stilleven met apothekersbenodigdheden”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte aux fournitures de pharmacie.” Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 70 cmEstimate: € 200 / 240 -
#95Een 18 K geelgouden schakelarmband.
#193Een neushoorn van gepatineerd brons.
#474Baron Herni-Michel Heger de Löwenfeld“Tithonos”. Uit de reeks “Hommage aux Bijoux de Braque”. Hoogdruk verguld met 23 K fijn goud. Met droogdrukstempel G. Braque. Genummerd 2/200 en gesigneerd buiten de plaat.
Tithonos. De la série Hommage aux Bijoux de Braque. Typographie dorée à l'or fin 23 K. Avec cachet à sec G. Braque. Numéroté 2/200 et signé à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 37 x 54 cmEstimate: € 150 / 220 -
#377Een kleine bronzen voorstelling van Ganesh. Tibetaans werk.
No longer availableDim. 3,43 gEstimate: € 250 / 300 -
#439“Kubistisch koppel”. Gemengde techniek. Draagt een cyrillische handtekening.
#604Angelo VadalaPeriod: °1940“Vrouw met zonnebril”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd Firenze, 1978.
#365Een handgeknoopt Perzisch bidkleedje, zijde op zijde.
Une lanterne de navire en cuivre (lumière de mât). Légers dommages au verre.No longer availableDim. h: 47,5 cmEstimate: € 50 / 80