#142Toulon“Bloemstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Fleur nature morte. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#395Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#491Een grote dekselvaas van cloisonné op koper met een decor van personages en het deksel getooid met een Hotei. Begin XXste eeuw.
Un grand vase cloisonné sur cuivre à décor de personnages et le couvercle orné d'un Hotei.No longer availableDim. H. 75 cmEstimate: € 300 / 500 -
#535TabrizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#472Een ronde, obconische houten zuil, deels zwartgebeitst.
#522Een goudgepatineerde houten trumeau met een lauwerkrans in de kuif.
#146Een gefineerde klapsecretaire in Lodewijk XV-stijl met bronsbeslag.
Un secrétaire pliant de style Louis XV en placage avec garnitures en bronze.No longer availableDim. 110 x 40 x 80 cmEstimate: € 200 / 220 -
#374“Mickey en Minnie”. Een kunststoffen groepje. Gemerkt van Disney.
#390Een paar fotokaders van Sterling zilver. Engelse keuren.
Une paire de cadres photo en argent sterling. Poinçons anglais.No longer availableDim. 18,5 x 13,5 cmEstimate: € 120 / 140 -
#588“Harlekijnkoe”. Een meerkleurig kunstsof beeld.
#605Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Une paire de bougeoirs en bronze et porcelaine multicolore en forme de perroquets.No longer availableDim. h: 47 & 52 cmEstimate: € 550 / 600