Une bague en or blanc 18 kt sertie de brillants d'un poids combiné de +- 0,28 ct. et de diamants noirs d'un poids combiné de +- 1,08 ct.No longer availableDim. 3,80 gEstimate: € 300 / 400 -
#419Een lot voorwerpen van gegoten groen glas: flessen kruiken, karaffen enz.
Lot d'objets en verre vert moulé : bouteilles, pichets, carafes, etc.No longer availableDim. h: 43 en 15 cmEstimate: € 80 / 120 -
#595Een groot Oosters tapijt (enige randslijtage).
Un grand tapis oriental (quelques usures sur les bords).No longer availableDim. 390 x 300 cmEstimate: € 500 / 800 -
#442Karel DemelPeriod: °1942“Musik”. Een kleurenets. Gesigneerd, gedateerd ‘79 en genummerd 24/125 buiten de plaat.
“Musik”. Une eau-forte en couleurs. Signée, datée '79 et numérotée 24/125 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 38 x 39 cmEstimate: € 120 / 140 -
#22“Koppel”. Een groep van monochroom biscuit.
#519Een gietijzeren tuinvaas.
#660Een grote en een kleine schijf gefossiliseerd hout.
#614Marcel Mazy“De Ruïne”. Tekening. Gesigneerd en gedateerd 1976.
La Ruine. Dessin. Signé et daté 1976.No longer availableDim. 27 x 19 cmEstimate: € 50 / 60 -
#571Een paar gesculpteerde tropisch houten beelden. Zuidoost Azië.
Une paire de statues en bois tropical sculpté. Asie du Sud-Est.No longer availableDim. h: 50 & 60 cmEstimate: € 40 / 50 -
#162Een Venetiaans glazen spiegel met gegraveerde motieven en geblazen bloemetjes. Eèn bloemtje beschadigd.
#10Een 18 K geelgouden hanger in de vorm van een blad.
Un pendentif en forme de feuille en or jaune 18K.No longer availableDim. 3,90 gEstimate: € 120 / 150