Other lots in this auction
-
#594Een geschilderd grenenhouten koffertje met Christelijk motief.
Un coffret en pin peint avec un motif chrétien.No longer availableDim. H. 27,5 x 48 x 30 cmEstimate: € 40 / 50 -
#426WaltherEen 9x44 richtkijker. Model ZF-3 sniper. In originele doos.
Une lunette de visée 9x44. Sniper modèle ZF-3. Dans sa boîte d'origine.No longer availableEstimate: € 60 / 75 -
#636Een serveermeubeltje van wortelnootfineer met afneembaar dienblad.
Une table de service en placage de ronce de noix avec plateau amovible.No longer availableDim. 75 x 65 x 44 cmEstimate: € 40 / 50 -
#114Pros ColpaertPeriod: 1923 - 1990“Woonwagens bij het bos”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Les charrettes gitanes au bord des bois”. Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 12,5 x 18 cmEstimate: € 120 / 180 -
#183P.J. Mène“Jager met jachthond”. Een bronzen groep op zwart marmeren sokkel. Gesigneerd.
Chasseur avec chien de chasse. Un groupe en bronze sur un socle en marbre noir. Signé.No longer availableDim. h:Estimate: € 1600 / 1800 -
#354“Indisch landschap”. Draagt een handtekening N. Pringadi.
Paysage indien. Signé N. Pringadi.No longer availableDim. 34 x 47 cmEstimate: € 120 / 150 -
#15Een 14 K geelgouden broche in bladvorm 5,83 g en een 18 K geelgouden hoedenspeld 1,77 g bezet met een parel.
Une broche en forme de feuille en or jaune 14K 5,83 g et une épingle à chapeau en or jaune 18K 1,77 g sertie d'une perle.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#236Een notenhouten secretaire in Lodewijk XVI-inspiratie, met vier kleine laden achter een rolluikje. Bovenaan vier kleine laden en onderaan twee grote laden. Een sierlijstje beschadigd.
Un secrétaire en noyer d'inspiration Louis XVI, avec quatre petits tiroirs derrière un volet roulant. Quatre petits tiroirs en haut et deux grands tiroirs en bas. Un cadre décoratif abimé.No longer availableDim. 114 x 77 x 54 cmEstimate: € 100 / 150 -
#110Een 18 K geelgouden kruisje.
Une croix en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 3,44 gEstimate: € 100 / 150 -
#463Een Chinees porseleinen kalebasvaas met decor van goudvissen. Gemerkt.
Vase calebasse en porcelaine de Chine à décor de poisson rouges. Avec marque.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 60 / 80 -
#637Een oude kepie van de RTT.
Un vieux képi de la RTT.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#6Een gepatineerde houten hangconsole in barokke stijl.
Une console suspendue en bois patiné de style baroque.No longer availableDim. b: 70 cmEstimate: € 40 / 50

