#141Een cassolette van albast en verguld brons, versierd met kariatiden en figuren van cloisonné. Zonder deksel.
Une cassolette en albâtre et bronze doré, décoration de cariatides et figures en cloisonné. Couvercle manquant.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 200 / 300 -
#705Een 18 karaats geel gouden broche bezet met een pareltjes en een camee.
Une broche en or jaune 18 ct sertie de perles et d’un camée.No longer availableDim. 9,94 gEstimate: € 150 / 200 -
#791Een spiegel met verguld houten en plaasteren lijst.
#788Een hanglamp van smeedijzer met een glazen kap.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants blancs et noirs ayant un poids total de ± 1,28 ct.No longer availableDim. 8,20 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#456Een Caucaze karpet van wol.
#545HebdomaEen verzilverde 8-dagen zakhorloge. Ancre Brussel 1910. Recent gerestaureerd.
Montre argenté à mouvement huit-jours. Ancre Bruxelles 1910. Restauration récente.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#587Een bankje van Chinees aardewerk met blauw glazuur.
#560Een 18 karaats geel gouden strikvormige broche bezet met twee robijntjes.
Broche en forme de noeud en or jaune 18 ct sertie de deux petits rubis.No longer availableDim. 5,93 gEstimate: € 120 / 180 -
#713Een tegel van Chinees porselein, versierd met blauwe motieven. Restauratie.
Un carreau en porcelaine de Chine, décoration de motifs bleu. Restauration.No longer availableDim. 12 x 20 cmEstimate: € 85 / 100 -
#158Een brede houten tuinbank.
#272“Stilleven met gladiolen”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd.
”Nature morte aux glaïeuls”. Huile sur panneau. Monogramme.No longer availableDim. 44 x 36 cmEstimate: € 100 / 120