#724Anton Heyboer“Het gebed”. Een kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat.
”La prière”. Une eau-forte en couleurs. Signée hors planche.No longer availableDim. 22 x 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#6“Soft Self Portrait With Fried Bacon”. Een beeldje van kunststof. Interpretatie van een detail van een schilderij van Salvador Dali.
”Soft Self Portrait With Fried Bacon”. Une statue en plastique. Interprétation d’un détail d’une peinture par Salvador Dali.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 100 / 150 -
#96Een peper en zoutvaatje van sterling zilver. Gemerkt.
#204Albert SaverysPeriod: 1886 - 1964“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 75 x 55 cmEstimate: € 1200 / 1400 -
#476Een handgeknoopt wollen Morikarpetje.
#45Een 18 karaats geel gouden ketting bezet met goudpareltjes.
Chaîne en or jaune 18 ct sertie de petites perles d’or.No longer availableDim. 5,55 gEstimate: € 120 / 140 -
#511Vier letters van gepleisterd en goudgepatineerd hout. Slijtage.
Quatre lettres en bois doré et plâtre. Usures.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#38Paar oude doorlopers.
Une paire de couloirs anciens.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#401Royal BochEen zittende beer van monochroom wit aardewerk naar ontwerp van Rik Delrue. Gemerkt.
Un ours assis en faïence blanche monochrome d’après une oeuvre par Rik Delrue.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 30 / 35 -
#357Een wassen Madonna met kind en een verzilverd kruisbeeld. Beide onder stolp.
Une Vierge à l’Enfant en cire et crucifix en métal argenté. Sous cloches.No longer availableDim. h: 41 & 54 cmEstimate: € 60 / 80