Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Rode Murano glaspasta vaas met gouden inclusies.

Rode Murano glaspasta vaas met gouden inclusies.

Vase en pâte de verre de Murano rouge à inclusions d'or.
Dim. h. 35 cm
SKU: 2604220419.
Auction day: 27 April 2022 19:00
Catalogue #419
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #582
    François Blommaerts
    Period: °1955

    “Dansende personages”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 2002.

    "Personnages dansants". Aquarelle sur papier. Signée et datée 2002.
    No longer available
    Dim. 23,5 x 19,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #487

    Een moderne sculptuur naar het werk van Csaky.

    Une sculpture moderne d'après l'oeuvre de Csaky.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 900 / 1000
  • #138
    Val Saint Lambert

    Een designvaas van blauw gedubbeld kristal, gedragen door een kleurloze hand. Model ‘Hera’, ontwerp van Alain Thiry. Beperkte serie van 100 exemplaren. gemerkt.

    Un vase design en cristal bleu doublé, porté par une main incolore. Modèle 'Héra', design d'Alain Thiry. Série limitée à 100 exemplaires. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 350 / 450
  • #644
    Gebrand Volger
    Period: °1940

    “Straatfeest”. Houtskool en pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1991.

    "Fête de rue". Fusain et pastel sur papier. Signé et daté 1991.
    No longer available
    Dim. 58 x 38 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #604
    Staf Beerten
    Period: 1930 - 2019

    “Serafijnen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    « Séraphins ». Peinture à l'huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 30 x 45 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #491

    Een serie van één plat en vier diepe borden en twee grotere schotels met een famille rose decor met een paar pauwen en bloeiende pioenen. China, tijdperk Kianlong. Enkele randschilfers, een schotel en een diep bord met haarscheur.

    Série d'une assiette plate et de quatre assiettes creuses et de deux plats plus grands à décor famille rose d'un couple de paons et de pivoines fleuries. Chine, époque Kianlong. Quelques éclats de bord, une soucoupe et une assiette creuse avec cheveu.
    No longer available
    Dim. Ø 23 & 28 cm
    Estimate: € 500 / 700
  • #286

    Een uitgebreid salongarnituur van wit en oranjegepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl, bestaande uit een zitbank, drie fauteuils, een tafeltje en een plantenstaander.

    Vaste ensemble de salon en bois patiné blanc et orange de style Louis XV, composé d'un canapé, de trois fauteuils, d'une table et d'un jardinière.
    No longer available
    Dim. 94 x 130 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #587

    Een groot gepolychromeerd houten plankmasker met hoorns. Burkina Faso.

    Un grand masque en planche de bois polychrome à cornes. Burkina Faso.
    No longer available
    Dim. 120 x 66 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #393

    Een lot Imariporselein, bestaande uit twee verschillende geribde borden en een kraagvaas. XIXe eeuw.

    Lot en porcelaine d'Imari, composé de deux assiettes aux côtes torses différentes et d'un vase à col. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 22 cm h:30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #21
    Capodimonte

    “Galopperende paarden”. Een meerkleurig kunststoffen groep. Gesigneerd. Op houten voetstuk.

    "Chevaux au galop". Un groupe de plastique multicolore. Signé. Sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #17

    Een messingen klokje met perpetuümmechanisme onder stolp.

    Une horloge en laiton à mécanisme perpétuel sous une cloche de verre.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #613

    Een paar Satsuma vazen van Japans aardewerk.

    Une paire de vases Satsuma en faïence du Japon
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 April 2022

Veiling volledig - 700 loten. Tentoonstelling op Vrijdag 22 & Zaterdag 23 april van 10.00 tot 17.00.

26 April 2022 19:00
27 April 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 April 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More