Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Roepende vrouw.” Potloodtekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1896.
“Roepende vrouw.” Potloodtekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1896.
Camille Bellanger

“Roepende vrouw.” Potloodtekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1896.

“Femme criant”. Dessin en crayon sur papier. Signé et daté 1896.
Dim. 12 x 7 cm
SKU: 2808180032.
Auction day: 28 August 2018 19:00
Catalogue #32
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #704

    “Moeder Gods van Kazan”. Russische icoon in tempera op paneel.

    “Vierge à l’Enfant Kazanskaia”. Icône russe en tempera sur panneau.
    No longer available
    Dim. 35 x 25 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #786

    Een antiek handgeknoopt Oosters karpetje van wol met een Bocharamotief. Slijtage.

    Petite carpette Bochara ancienne en laine. Nouée main. Usures.
    No longer available
    Dim. 162 x 107 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #495

    Een theeservies van Chinees porselein voor vier personen met een blauw op wit decor van bloemen en versierd met vlindervleugels. Enkele kleine beschadigingen.

    Un service à thé en porcelaine de Chine pour quatre personnes, décor bleu sur blanc de fleurs et papillons. Quelques petits dégâts.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #522

    Een Indisch wollen tapijt.

    Tapis indien en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 255 x 338 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #4

    Een dekselpotje van meerkleurig aardewerk, gedragen door twee aapjes en met een aapje op het deksel.

    Un petit pot à couvercle décoré d’un petit singe sur le couvercle, en faïence polychrome, porté par deux petits singes.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #260

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met 60 kleine diamantjes.

    Bague en or blanc 18 ct sertie de 60 petits diamants.
    No longer available
    Dim. 6,70 g
    Estimate: € 1300 / 1500
  • #410

    Een houten muziekstaander met gedraaide spijlen.

    Un porte-musique en bois aux barres tournées.
    No longer available
    Dim. h: 123 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #89

    Een waaier van zwartgelakt hout en zwarte kant met een handgeschilderde afbeelding Amor en Psyche. Achter glas.

    Eventail en bois laqué noir et dentelle noire décorée d’un Amour et d’une Psyché peints à la main. Sous verre.
    No longer available
    Dim. 74 x 41 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #34
    Urbain Gerlo

    “Winters dorpszicht, omgeving Waasmunster.” Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd.

    “Vue d’un hameau aux alentours de Waesmunster en hiver”. Huile sur panneau. Monogrammé.
    No longer available
    Dim. 21 x 28 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #314
    David Roberts

    “Londens straatzicht met ezeltje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Vue sur une rue à Londres et petit âne”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 32 x 25 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #771

    - Lot van vier borden en schotels: - een porseleinen bord met centraal een bonzaï, gemonogrammeerd M.C. en met twee Chinese tekens op de vleugel. Ø 26,5 cm. - een compote van blauw en wit aardewerk. Onderaan gemerkt: Maestricht. Ø 21,5 cm (herstelling). - een blauw en witte schotel met reigermotief. Onderaan gemerkt: Heron C.M. en Improved Stone China. Ø 26,5 cm. - Een blauw en witte schotel met een gedrukt wheeping willow decor. Engeland, XIXe eeuw. Ø: 31 cm

    Lot de quatre assiettes et plats: - une assiette en porcelaine à décor central d’un bonzaï, monogrammée M.C. et à deux signes chinoises sur l’aile. Ø 26,5 cm. - un compotier en faïence bleue et blanche. Marque sous la base: Maestricht. Ø 21,5 cm (restauration). - un plat bleu et blanc à motif d’un héron. Marque sous la base: Heron C.M. et “Improved Stone China”. Ø 26,5 cm. - Plat bleu et blanc à décor imprimé dit “Wheeping Willow”. Angleterre XIXe siècle. Ø: 31 cm
    No longer available
    Dim. Ø 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #78

    “Les roses”. Een beeld van zamak naar een werk van Charles Lévy. Beschadiging.

    “Les roses”. Sculpture en régule d’après Charles Lévy. Dégât.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 75 / 100
View all auction items ›

Veiling van 28 & 29 Augustus 2018

De veiling is volledig - 845 loten. Downloads in pdf en xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

28 August 2018 19:00
29 August 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More