Similar lots by type
-
#760
“Compositie”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
”Composition”. Techniques mixtes sur papier. Signée.No longer availableDim. 45 x 45 cm.Estimate: € 60 / 100 -
#724
“Personages”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Personnages”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 70 x 72 cmEstimate: € 40 / 50 -
#192Johann Joseph HartmannPeriod: 1753 - 1830
“Zicht op het Sint-Pieterseiland in het meer van Bienne”. Gouache op papier. Met onderschrift ‘Peint par Hartmann à Bienne 1791.
”Vue sur l'île Saint-Pierre, lac de Bienne”. Gouache sur papier. Ecriture en dessous: ‘Peint par Hartmann à Bienne 1791’.No longer availableDim. 28 x 42 cmEstimate: € 750 / 850 -
#834J Severin
“Netels”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Orties”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 40 x 27 cmEstimate: € 30 / 40 -
#404Jozef MousPeriod: 1896-1968
“Havenzicht” en “Arbeider”. Twee tekeningen op papier. Beide Gesigneerd.
”Vue portuaire” & “ Ouvrier”. Deux dessins sur papier. Signés.No longer availableDim. 23 x 33 & 13 x 17 cmEstimate: € 60 / 100 -
#4E. Cahn
“Visser met meisje”. Een potloodtekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 10-02-1905.
”Pêcheur et jeune fille”. Un dessin au crayon sur papier. Signé et daté 10-02-1905.No longer availableDim. 20 x 15 cmEstimate: € 40 / 50 -
#32
‘ La tristesse et la terreur’ . Een lithografie uit de XIXde eeuw.
”La tristesse et la terreur”. Une lithographie du XIXième siècle.No longer availableDim. 18 x 12,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#49Brigitte
“Kinderen”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
"Enfants". Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 50 / 80 -
#59Nelly DegouyPeriod: 1910 - 1979
“Danseres”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Danseuse”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 27 x 18 cmEstimate: € 80 / 120 -
#24Jan Muls (?)
“Duinbergen aan zee”. Olieverf op papier. Gesigneerd en gedateerd 1946.
“Duinbergen sur Mer”. Huile sur papier. Signé et daté 1946.No longer availableDim. 20 x 29 cmEstimate: € 30 / 50 -
#79Georgette IserbytPeriod: 1915 - ?
“Meisjesportret”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
”Portrait de jeune fille”. Techniques mixtes sur papier. Signé.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 100 / 150 -
#352
“Vrouwenportret”. Gemengde techniek op papier. Draagt handtekening ‘Anton Pieck’.
”Portrait de femme”. Techniques mixtes sur papier. Porte la signature ‘Anton Pieck’.No longer availableDim. 38 x 31 cmEstimate: € 60 / 80 -
#339Dirk BaksteenPeriod: 1886 - 1971
“Duinlandschap”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
”Paysage de dunes”. Techniques mixtes sur papier. Signé.No longer availableDim. 39 x 52 cmEstimate: € 60 / 100 -
#294Leopoldo Berthelemy Santa MariaPeriod: 1887 - 1970
“Koeien bij een boerenkar”. Olieverf op board. Gesigneerd
”Vaches et char”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 33 x 41 cmEstimate: € 100 / 150 -
#44
“Hoeve te Duinbergen”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd 1931.
”Ferme à Duinbergen”. Aquarelle sur papier. Illisiblement signée et datée 1931.No longer availableDim. 49 x 67 cmEstimate: € 40 / 60 -
#34Karel-Jan Van den HeuvelPeriod: 1913 - 1991
“Studie van een zittende man”. Pen op papier. Gesigneerd.
“Etude d’un homme assis”. Encre sur papier. Signé.No longer availableDim. 18,5 x 16,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#594
“Vouloir qu’elle soit morte”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 4/’80.
”Vouloir qu’elle soit morte”. Techniques mixtes sur papier. Signé et daté 4/’80.No longer availableDim. 56 x 44 cmEstimate: € 250 / 280 -
#759
“Compositie”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
”Composition”. Techniques mixtes sur papier. Signée.No longer availableDim. 45 x 45 cm.Estimate: € 60 / 100 -
#382Anna BochPeriod: 1848 - 1936
“Landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Paysage”. Une aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 23 x 33 cmEstimate: € 60 / 100
Other lots in this auction
-
#26
Een rond bijzettafeltje op centrale voet met een lade in de gordel en het blad versierd met marqueterie. XIXe eeuw.
Une petite table sur pied central et un tiroir dans la ceinture et la tablette décorée de marqueterie.No longer availableDim. Ø: 60 cmEstimate: € 60 / 100 -
#187Val St. Lambert
Een siervaas op voet van geslepen kleurloos en rood kristal. Onderaan gemerkt.
Un vase sur pied en cristal taillé rouge et incolore. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 200 / 220 -
#544Filip Staes
“Urban chaos”. Een reeks van negen etsen. Genummerd op vier exemplaren en gedateerd ‘94.
“Chaos urbain”. Une série de neuf eaux-fortes. Quatre pièces numérotées et datées ‘94.No longer availableDim. 23 x 15,5 cmEstimate: € 90 / 120 -
#376
Een mahoniehouten kaarttafeltje met gedraaide poten en een klapblad, bekleed met vilt.
Une table à cartes à pieds torsadés et un abattant. Revêtement en feutre.No longer availableDim. (83 x 40) x 2Estimate: € 80 / 120 -
#215
Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc et jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,25 ct.No longer availableDim. 2,76 gEstimate: € 280 / 350 -
#763
Een lot van drie poppen, waarbij twee Thaise en één met porseleinen hoofdje.
Un lot de trois poupées, dont deux thaïs et une avec une tête en porcelaine.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 30 / 50 -
#412Frans Van Immerseel
Drie spreuken in een kader. Allen gesigneerd.
Trois dictons sous cadre. Signés.No longer availableDim. 3 x (20 x 12 )cmEstimate: € 20 / 30 -
#681
Een design-vaas van meerkleurig glas.
Un vase design en verre polychrome.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 60 / 80 -
#706
Een brede eikenhouten buffetkast met paneeldeuren onder drie laden.
Un buffet large en chêne, portes panneau en dessous de trois tiroirs.No longer availableDim. b: 104 x 214 x 58 cmEstimate: € 200 / 300 -
#577
“Boeddhistisch personage met staf en tempel in de hand”. Een ivoren beeldje. Staf en armpje beschadigd.
Un personnage Bouddhique avec un bâton dans la main et un temple dans l’autre main. Une statue en ivoire. Le bâton et un bras ont des dégâts.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 350 / 400 -
#347
“Moeder Gods”. Een Griekse icoon.
”La Sainte-Mère”. Une icône grecque.No longer availableDim. 26 x 22 cmEstimate: € 40 / 50 -
#393
Een lot van 36 albums van Suske en Wiske, twee van Pats en één van Jerom.
Un lot de 36 albums de Suske et Wiske, deux de Pats et un de Jerom.No longer availableEstimate: € 30 / 40