Similar lots by type
-
#336
Een mahoniehouten bureau met kalfslederen bekleding op het blad. Tijdperk Louis Philippe.
Un bureau en acajou avec une tablette recouverte de vachette. Période Louis Philippe.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#266
Een Empire commode van gefineerd hout in empirestijl met vier laden, geflankeerd door twee zuiltjes en met een zwart marmeren blad. Begin XIXe eeuw. Kleine manco’s.
Commode en bois de placage d’époque Empire ouvrant à quatre tiroirs flanqués de deux colonnettes et à tablette en marbre noir. XIXe siècle. Petits manquants.No longer availableDim. 103 x 123 x 60 cmEstimate: € 300 / 400 -
#366
Een mahoniehouten rechte secretaire in Louis-Philippestijl met een lade en doucine, twee paneeldeurtjes en bovenaan een zwart marmeren blad. XIXe eeuw.
Un secrétaire en acajou style Louis Philippe, avec un tiroir et une doucine, deux portes et tablette en marbre noir. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 110 x 157 cmEstimate: € 300 / 400 -
#460
“Asia” & “Provence”. Twee XIXe eeuwse kaarten, waarbij de eerste een herdruk van een XVIIe eeuws voorbeeld.
“Asie” & “Provence”. Deux images du XIXième siècle, dont la première est une reproduction d’un exemple du XVIIième siècle.No longer availableDim. 49 x 59 & 49 x 54 cmEstimate: € 100 / 120 -
#152
“Kreupelhout”. Olieverf op doek. Zonder signatuur. XIXe eeuw, herdoekt.
“Bois mort”. Huile sur toile. Sans signature. XIXième siècle. Retoilée.No longer availableDim. 57 x 41 cmEstimate: € 150 / 200 -
#196
Een tweeledige vitrinekast met gebogen kap en onderaan twee gemoulureerde deuren. Omstreeks 1800.
Vitrine à deux corps à corniche galbée. Le bas à deux portes moulurées. Vers 1800.No longer availableDim. 272 x 135 x 54 cmEstimate: € 400 / 600 -
#777
“50 jaar moderne kunst”. Uitgave van het Paleis voor Schone Kunsten ter gelegenheid van Expo 58.
“50 jaar moderne kunst”. Edition du Palais des beaux-arts à l’occasion de l’expo 58.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#661
Een lot boeken uit de XIXe en vroeg XXe eeuw, waaronder misboeken, boeken over geneeskunde, enz. 15 exemplaren.
Un lot de livres du XIXième siècle et début XXième siècle, dont des livres de messe, des livres dre médecine, etc. 15 exemplaires.No longer availableEstimate: € 30 / 60 -
#179
“Maria Magdalena”. Olieverf op paneel .Een XIXe eeuwse kopie naar een werk van Quinten Matsijs.
“Marie Madeleine”. Huile sur panneau. Copie du XIXe siècle d’un tableau par Quinten Matsijs.No longer availableDim. 38 x 26,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#703Georges Rency
“La Belgique et la Guerre” Ed. Henri Bertels. Brussel 1922. Boek, 4 delig werk.
“La Belgique et la Guerre” Ed. Henri Bertels. Bruxelles 1922. En quatre volumes.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#545
Lot boeken bestaande uit:-F.-X. Feller. 'Biographie universelle ou Dictionnaire historique des hommes qui se sont fait un nom par leur génie, leurs talents, leurs vertus, leurs erreurs ou leurs crimes. Edition revue et continuée jusqu'en 1848 sous la direction de C. Weiss et de A. Busson.' 8 vol. Lederen rug. In 4°. Ed. Paris, Lille, Besançon 1847-1850. Goede staat, hier en daar vochtletsels.-Grégoire L. “Géographie générale physique, politique et économique”. Avec 100 cartes, de nombreuses gr(..)
Lot de livres comprenant:-F.-X. Feller. 'Biographie universelle ou Dictionnaire historique des hommes qui se sont fait un nom par leur génie, leurs talents, leurs vertus, leurs erreurs ou leurs crimes. Edition revue et continuée jusqu'en 1848 sous la direction de C. Weiss et de A. Busson.' 8 vol. Dos cuir. In 4°. Ed. Paris, Lille, Besançon 1847-1850. Bon état, quelques taches d’humidité.-Grégoire L. “Géographie générale physique, politique et économique”. Avec 100 cartes, de nombreuses gravure(..)No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#708
“Werk van Stijn Streuvels, August Vermeylen, Herman Teirlinck, Karel Van de Woestijne. Uitgave van het maandschrift ‘Vlaanderen’. Antwerpen, 1906. Vier delen.
“Werk van Stijn Streuvels, August Vermeylen, Herman Teirlinck, Karel Van de Woestijne.”. Edition du mensuel ‘Vlaanderen’. Anvers, 1906. En quatre parties.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#62
“Romantisch landschap met personages”. Olieverf op paneel. Niet gesigneerd. XIXe eeuw.
“Paysage romantique et personnages”. Huile sur panneau. Non signé. XIXième siècle.No longer availableDim. 17 x 24 cmEstimate: € 200 / 240 -
#376
Een neogotische credenza van gesculpteerd eikenhout met opzet. Bovenaan twee paneeldeurtjes en twee kleine deurtjes in de gordel. XIXe eeuw.
Une crédence en chêne sculptée. Deux portes au dessus et deux petites portes dans la ceinture. XIXième siècle.No longer availableDim. 162 x 122 x 61 cmEstimate: € 300 / 400 -
#116J. B. Everaert à Bruxelles
Een antieke staande klok. Het werk met wijzerplaat van tin en messing. XIXe eeuw.
Horloge de vestibule. Cadran en étain et laiton. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 200 / 300 -
#430
“Jazzlife: Auf den spuren des Jazz”. Berendt, Joachim E. en Claxton William; Burda Druck und verlag Offenburg ( Baden) 1961.
“Jazzlife: Auf den spuren des Jazz”. Berendt, Joachim E. et Claxton William; Burda Druck und Verlag Offenburg (Baden), 1961.No longer availableEstimate: € 22 / 24 -
#438Felix Timmermans
‘Boerenpsalm’ . Gesigneerd met kleine schets op binnenblad.
“Boerenpsalm”. Signé et avec petit dessins sur la frontispice.No longer availableEstimate: € 15 / 25 -
#440
“Treasures of the Rolling Stones”. Crough, Glenn, Lido Antwerpen 2011. Fotoboek. Hardcover in stofhoes. In zeer goede staat en volledig met memorabilia.
“Treasures of the Rolling Stones”. Crough, Glenn, Lido antwerpen 2011. Livre d’illustrations. Couverture dure en tissu. En très bon état, complet avec memorabilia.No longer availableEstimate: € 26 / 28 -
#688
Lot boeken over Antwerpen bestaande uit:‘ de Kathedraal van Antwerpen’: Dr J. Van Brabant; Vlaamse Toeristenbond jubileumuitgave 1972. Hardcover met stofwikkel. Goede staat‘ Antwerpen: verhaal van een metropool 16de-17de eeuw’: Catalogus olv Jan van den Stock; Snoeck- Ducaju & Zoon, 1993. Paperback in zeer goede staat.‘Antwerpen, twaalf eeuwen geschiedenis en cultuur’: Van Isacker, Karel en Van Uytven, Raymond; Mercatorfonds-Antwerpen 1986. Hardcover met stofwikkel. Zeer goede staat.‘ De O(..)
Un lot de livres sur Anvers, comprenant:- “de Kathedraal van Antwerpen”. Dr. J. Van Brabant. Etc.7 livres en total.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#523
Lot boeken over de haven van Antwerpen, bestaande uit:‘Stroomversnelling. De Antwerpse haven tussen 1886 en nu’: Catalogus olv Van Hoof, Werner; uigeverij Pandora, Antwerpen 2002. Paperback in zeer goede staat.‘ In de ban van Mercurius. Twee eeuwen kamer van Koophandel en Nijverheid van Antwerpen-Waasland’: Devos, Greta en Van Damme,Ilja; uitgeverij Lanoo 2002. Hardcover met stofwikkel. Hardcover met stofwikkel.‘ Antwerpens maritiem verleden’: Baetens, R.; MIM n.v. Antwerpen 1990. Hardcover m(..)
Lot de livres portant sur le port d’Anvers, comprenant:‘Stroomversnelling. De Antwerpse haven tussen 1886 en nu’: Catalogus olv Van Hoof, Werner; édition Pandora, Anvers 2002. Paperback en très bon état. ‘ In de ban van Mercurius. Twee eeuwen kamer van Koophandel en Nijverheid van Antwerpen-Waasland’: Devos, Greta en Van Damme,Ilja; édition Lanoo 2002. Hardcover en tissu. ‘ Antwerpens maritiem verleden’: Baetens, R.; MIM n.v. Antwerpen 1990. Hardcover en tissu. très bon état. ‘ De Antwerpse (..)No longer availableEstimate: € 30 / 60 -
#206
Een tweedeurs garderobe van gesculpteerd eikenhout. XIXe eeuw.
Une garde-robe à deux portes en chêne sculpté. XIXième siècle.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#657
Jules Verne. Een reeks van 24 verhalen, uitgegeven door de bibliothèque d’éducation et de récréation te Parijs. Eind XIXe eeuw.
Jules Verne. Une série de 24 histoires, édité par la bibliothèque d’éducation et de récréation à Paris. Fin XIXième siècle.No longer availableEstimate: € 100 / 140 -
#663
“Geschiedenis van Vlaanderen”. Redactie onder leiding van Dr. R. Van Roosbroeck. Ed. Standaard boekhandel. De eerste vijf vooroorlogse delen. (Na-oorlogs zesde deel mankeert).
“Geschiedens van Vlaanderen”. Dr. R. Van Roosbroeck. Ed. Standaard Boekhandel. Les premier cinq volumes d’avant guerre, Le sixième d’après guerre manque.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#332
“Romantisch landschap”. Olieverf op doek. Zonder signatuur. XIXe eeuw. Twee kleine restauraties.
“Paysage romantique”. Huile sur toile. Sans signature. XIXième siècle. A été restaurée.No longer availableDim. 51 x 61 cmEstimate: € 200 / 240
Other lots in this auction
-
#780
E. DE BRANDNER, Le code pénal Belge, Bruxelles, 1878. In-12mo, rood lederen band.
E. DE BRANDNER, Le code pénal Belge, Bruxelles, 1878. In-12mo, reliure en cuir rouge.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#368Val St. Lambert
Een kristallen lampenvoet, groen gekleurd in de massa. Gemerkt.
Pied de lampe en cristal coloré vert dans la masse. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#499
Twee kleurengravures: - “Oude huizen aan de Dijle”. J. Verschueren. Gesigneerd buiten de plaat.- “Het bidden”. Albert Geudens. Gesigneerd en genummerd 115/300.
Un lot de deux eaux-fortes:- “Vieilles maisons le long de la Dyle “. J. Verschueren. Signée hors planche. - “La prière”. Albert Geudens. Signée et numérotée 115/300.No longer availableDim. 51,5 x 40,5 & 51 x 38,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#743
“Kandinsky”. Ulrike Becks-Malorny. Ed. Taschen, 1999. Met een lithografie.
“Kandinsky”. Ulrike Becks-Malorny. Ed. Taschen 1999. Avec lithographie.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#324Michel Godjevac
“St. Tropez”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘74.
“St. Tropez”. Huile sur toile. Signée et datée ‘74.No longer availableDim. 65 x 54 cmEstimate: € 150 / 200 -
#99Heinrich & Co.
“De dame met een waaier”. Een met de hand geschilderd portret op porselein. E. Wilhelm naar een werk van Diego Velasquez. Achteraan gemerkt.
“La dame à l’éventail”. Portrait peint sur porcelaine. E. Wilhelm d’après une oeuvre par Diego Velasquez. Marque au verso.No longer availableDim. 25 x 19 cmEstimate: € 200 / 300 -
#227
“Cupido”. Een bronzen beeld op arduinen sokkel naar een werk van Auguste Moreau.
“Cupide”. une statue en bronze sur socle en pierre de taille, d’après une oeuvre de Auguste Moreau.No longer availableDim. h: 71 cmEstimate: € 460 / 500 -
#781Henri Cassiers
“Red Star Line. Anvers New York”. Chromolitho. Uitgave Les Maîtres de l’Affiche Pl. 228. Drukkerij Chaix. In de plaat gesigneerd en met droogstempel.
“Red Star Line. Anvers New York”. Une chromolithographie. Edition Les Maîtres de l’Affiche Pl 228. Imprimerie Chaix. Signée dans la planche et avec cachet à sec.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#12Alfons Van MeirvennePeriod: °1932
“Uil”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1960.
“Hibou”. Huile sur toile. Signée et datée 1960.No longer availableDim. 49 x 64 cmEstimate: € 40 / 60 -
#707
“Taferelen van de staatsomwenteling in Frankrijk” ; Johannes Noman, Zaltbommel; 1795-1827, 27 delen. Enkele delen ontbreken.
“Taferelen van de staatsomwenteling in Frankrijk” ; Johannes Noman, Zaltbommel; 1795-1827, 27 volumes. Quelques volumes manquent.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#142
“Stilleven”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Linschoten.
“Nature morte”. Huile sur panneau. Porte une signature: Linschoten.No longer availableDim. 68 x 52 cmEstimate: € 120 / 200 -
#389Ludolf I Bakhuizen
“Schepen”. Een oude gravure. Eind XVIIe eeuw.
“Navires”. Une ancienne gravure. Fin du XVIIième siècle.No longer availableDim. 18 x23 cmEstimate: € 100 / 120