Similar lots by type
-
#552Corneille
“Vrouw met kat”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘98 en genummerd 111/150 buiten de plaat.
“Femme et chat”. Lithographie. Signée, datée 1998 et numérotée 111/150 hors planche.No longer availableDim. 76 x 56 cmEstimate: € 220/260 -
#414
Een lot van vier moderne werken, waarbij twee lithografieën, gesigneerd ‘Verhaeghe’, genummerd op 35 exemplaren en gedateerd ‘72.
Un lot de quatre oeuvres modernes, dont deux lithographies signées ‘Verhaeghe’, numérotées sur 35 exemplaires et datées ‘72.No longer availableDim. 40 x 35 cmEstimate: € 80/100 -
#574Corneille
“Vrouw met kat”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘98 en genummerd 118/150 buiten de plaat.
“Femme et chat”. Lithographie. Signée, datée 1998 et numéroté 118/150 hors planche.No longer availableDim. 76 x 56 cmEstimate: € 220/260 -
#699
“Veel geluk - Wachten op Godot I”. Een lithografie. Gesigneerd en gedateerd 1985 buiten de plaat.
“Veel geluk - Wachten op Godot I”. Litho. Signée et datée 1985 hors planche.No longer availableDim. 49,5 x 39 cmEstimate: € 80/100 -
#2
Een reeks van vier met de hand ingekleurde gravures met Franse zeeslagen uit de reeks ‘France maritime’. Begin XIXe eeuw.
Une série de quatre gravures en couleurs peints à la main représentant une bataille navale français - ‘France Maritime’. Début XIXième siècle.No longer availableDim. 15,5 x 22 cmEstimate: € 40/50 -
#542Herman BroodPeriod: 1946 - 2001
“Green head”. Een zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 67/150 buiten de plaat.
“Green head”. Sérigraphie. Signée et numérotée 67/150 hors planche.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 230/280 -
#792
Een lot van 33 filmaffiches, waarvan drie ingekaderd.
Lot de 33 affiches de cinéma dont trois encadrées.No longer availableDim. 50 x 35 cmEstimate: € 160/200 -
#349
“L’événement au bal” & “Les confidences”. Twee Franse gravures. We voegen er een herdruk van een gravure betreffende de Antwerpse kathedraal aan toe.
”L’événement au bal” & “ Les confidences”. Deux gravures françaises. Nous ajoutons une réimpression d’une gravure - la cathédrale d’Anvers.No longer availableDim. 37 x 26,5 cmEstimate: € 40/80 -
#284
“La Distribution des Aumônes” Litho door Lafoose naar Jacquand. Parijs, XIXde eeuw.
”La Distribution des Aumônes”. Une lithographie par Lafoose d’après Jacquand. Paris, XIXième siècle.No longer availableDim. 44 x 57 cmEstimate: € 80/120 -
#589Corneille
“Vrouw met kat”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘98 en genummerd 121/150 buiten de plaat.
“Femme et chat”. Lithographie. Signée, datée 1998 et numérotée 121/150 hors planche.No longer availableDim. 76 x 56 cmEstimate: € 220/260 -
#429
Twee etsen door Romain Malfliet.
Deux eaux-fortes par Romain Malfiet.No longer availableDim. 21 x 26 & 12 x 13 cmEstimate: € 40/60 -
#432
Een serie van drie etsen door Theo De Wilde.
Une série de trois eaux-fortes par Theo De Wilde.No longer availableDim. 12 x 10 cmEstimate: € 60/100 -
#24
Een lot van drie grafische werken:- Julien Celos: “Besneeuwd straatje te Brugge”- Alphonse Mora: “Vrouw met kap”. Genummerd 3/12.- Julien Severin: “Zicht op Diest”. Genummerd 48/150
Un lot de trois oeuvres graphiques:- Julien Celos: “Ruelle de Bruges sous la neige”- Alphonse Mora: “Femme au capuchon”. Numérotée 3/12.- Julien Severin: “Vue de Diest”. Numérotée 48/150No longer availableDim. 27.5 x 37 cm & 20.5 x 17.5 cm & 48 x 39 cmEstimate: € 20/30 -
#204Paul Delvaux
“Vrouwelijk naakt en man”. Ets, met de hand ingekleurd. E.A. en gesigneerd.
”Nu féminin et homme”. Une eau-forte colorée à la main. E.A. et signée.No longer availableDim. 38 x 30 cmEstimate: € 1400/1600 -
#302
“The Sampler” & “Serenity”. Twee zeefdrukken naar werken van Campbell Taylor. Engeland, jaren ‘30. In indrukwekkende kaders, maar met beschadigingen.
”The sampler” & “Serenity”. Deux sérigraphies d’après des oeuvres de Campbell Taylor. Angleterre, années ‘30. Encadrements impressionnants, mais quelques dégâts.No longer availableDim. 59 x 49 cmEstimate: € 200/220 -
#764Guido Vanderheyden
Twee kleurenlitho’s met Japanse theatermaskers. Beide gesigneerd buiten de plaat en gedateerd 2000.
Deux lithographies en couleurs représentant des maques de théâtre. Signées hors planche et datées 2000.No longer availableDim. 21 x 16 cmEstimate: € 40/50 -
#562Corneille
“Vrouw met kat en vogel”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘98 en genummerd 113/150 buiten de plaat.
“Femme, chat et oiseau”. Lithographie. Signée, datée 1998 et numérotée 113/150 hors planche.No longer availableDim. 76 x 56 cmEstimate: € 220/260 -
#769Guido Vanderheyden
“Profiel van een man”. Twee etsen. Gesigneerd, genummerd op tien exemplaren en gedateerd 2005 & 2007 buiten de plaat.
“Profil d’un homme”. Deux eaux-fortes signées, numérotées sur dix exemplaires et datées 2005 et 2007 hors planche.No longer availableDim. 21,5 x 15 & 24,5 x 16,5 cmEstimate: € 40/50 -
#59
Een lot van dertien losse XIXe eeuwse gravures, waaronder zes voorstellingen uit de Franse revolutie en vier werken van Willem Linnig Junior
Un lot de gravures, 13 pièces, XIXième siècle, dont six représentant la Révolution Française et quatre oeuvres de Willem Linnig Junior.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#709Arend HendriksPeriod: 1901 - 1951
“Interieur van de St. Bavokerk te Haarlem”.
Intérieur de l’Eglise Saint-Bavon à Harlem.No longer availableDim. 53 x 37 cmEstimate: € 100/120
Other lots in this auction
-
#815
Een bol karafje met vijf bijbehorende glaasjes met een handgeschilderd bloemendecor.
Carafon sphérique et cinq gouttes assorties à décor de fleurs peint à la main.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 40/60 -
#404
“Kruisafname” & “Vrouw met Pegasus.” Houtskool en pastel op papier.
”La descente de Croix” & “Femme avec Pegase”. Fusain et pastel sur papier.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#645Swarovski
Een lot vogeltjes van geslepen kristal, bestaande uit een nestje met vier kuikens, een pelikaan, een kiwi, twee eendjes, een duif, een pinguïn en twee kleine vogeltjes.
Lot d’oiseaux en cristal taillé comprenant un nid à quatre poussins, un pélican, un kiwi, un pigeon, un pingouin et deux petits oiseaux.No longer availableDim. h: 1,5 - 4,5 cmEstimate: € 100/120 -
#314Floris Jespers
“Zittende man”. Houtskooltekening. Achteraan gecertifieerd door Weduwe Gaston Burssens e.a.
”Homme assis”. Dessin au fusain. Certifié par la Veuve Gaston Burssens e.a. à l’arrière.No longer availableDim. 31,5 x 23,5 cmEstimate: € 120/200 -
#532
Een aardewerken amfoor. Een bodemvondst.
Amphore en faïence. Trouvaille archéologique.No longer availableDim. l: 72 cmEstimate: € 100/160 -
#514Emile Gastemans
“Spaans koppel”. Pastel. Gesigneerd.
“Couple espagnol”. Pastel. Signé.No longer availableDim. 72 x 48 cmEstimate: € 100/120 -
#607
Belgische postzegels in zes verschillende albums. 1. 1849-1964. Goed gevuld met veel speciale vellen en o.m. een postfrisse Orval 1933, een Gehelmde Albert I van 2 frank enz. enz. 2. 1965-1991, postfris. 3. Congo Vrijstraat, Belgisch Congo, Bezet Duits Oost-Afrika, Ruanda-Urundi. 4. Taks, Expres, Spoorwegen, Telegrafie. 5. Recente zegels en vellen. 6. Vellen en reeksen w.o. Belgica 1972, Themabelga 1975, Luchtpost e.a.
Timbres postes belges dans six albums. 1. 1849-1964. Bien remplis avec beaucoup de feuilles spéciales et e.a. Orval 1933 non oblitéré, un Albert I casqué de 2 F. etc. etc. 2. 1965-1991, non oblitérés. 3. Congo Etat Indépendant, Congo Belge, Afrique Orientales Allemande Occupée, Ruanda-Urundi. 4. Taxes, Express, Chemin de Fer, Télégraphie. 5. Timbres et feuilles récents. 6. Feuilles et séries dont Belgica 1972, Themabelga 1975, Poste aérienne e.a.No longer availableEstimate: € 1000/1500 -
#128
Een paar porseleinen lampenvoeten versierd met engelen. Koperen monturen.
Deux pieds de lampes en porcelaine, décoration d’anges et montures en cuivre.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 200/250 -
#45
Een art nouveau platina horlogehouder bezet 18 diamantjes oude slijp en met lapis lazuli.
Boîtier d’horloge de dame art nouveau en platine serti de 18 petits diamants de taille ancienne et de lapis-lazuli.No longer availableDim. 9,88 gEstimate: € 100/150 -
#521
Een kommetje van geel Chinees porselein. Onderaan gemerkt.
Petit bol en porcelaine de Chine jaune. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 6,5 cmEstimate: € 80/120 -
#809
Lot Canton porselein, XIXde eeuw. Schotels, kopje, bowl.
Un lot d’objets en porcelaine de Canton, XIXième siècle. Comprenant des plats, une tasse et un bol.No longer availableEstimate: € 100/160 -
#159Pieter Stobbaerts
‘Interieur’. Olieverf op doek. Gesigneerd
”Intérieur”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 80 cmEstimate: € 200/300