Similar lots by type
-
#817
Een hanglantaarn van brons en glas met een Griekse rand.
Lanterne en bronze et verre avec bordure à la grecque.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 250 / 300 -
#353Swiza
Een kleine schouwpendule van brons in rococostijl.
Petite pendule en bronze de style rococo.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 40 / 50 -
#621
Een zittende kat van donkergepatineerd brons met vergulde halsband. Naar een voorbeeld van Amerigo Tot.
Chat assis en bronze à patine foncée. Collier doré. D’après un exemple par Amerigo Tot.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#702
Een bronzen schouwpendule in Napoleon III-stijl. XIXe eeuw. Zonder sleutel.
Une pendule de cheminée en bronze style Napoléon III. XIXième siècle. Sans clé.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 80 / 120 -
#207Emmanuel VillanisPeriod: 1858 - 1914
“Seule”. Een bronzen buste met meerkleurig patina. Gesigneerd en met gieterijstempel: Société des Bronzes Paris.
“Seule”. Buste en bronze à patine polychrome. Signé et avec cachet de la fonderie: Société des Bronzes Paris.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 480 / 550 -
#197
“Paarden”. Een bronzen groep naar een werk van P.J. Mene.
“Chevaux”. Un groupe en bronze d’après une oeuvre de P.J. Mene.No longer availableDim. L 50 cm; H 32 cmEstimate: € 700 / 900 -
#499
Een bronzen presse-papiers in de vorm van een gestileerd olifantje.
Un presse papier en bronze en forme d’éléphant stylé.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 50 / 80 -
#173
“Struisvogel”. Een beeld van donkergepatineerd brons.
“Autruche”. Une statue en bronze patiné.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 300 / 400 -
#490
Een oude hanglantaarn van brons en geslepen glas.
Une ancienne lanterne en bronze et verre taillé.No longer availableDim. h: 96 cmEstimate: € 220 / 280 -
#193
Een paar bronzen kandelaars in art decostijl met telkens vier lichtpunten, gedragen door een naakte vrouwenfiguur.
Deux chandeliers en style Art Deco en bronze et à quatre bras, portés par des femmes nues.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 600 / 800 -
#187Clodion
Baccantisch tafereel
Scène Baccantique.No longer availableDim. H 52,5 cmEstimate: € 600 / 800 -
#177
“Man met paard”. Een groep van donkergepatineerd brons op zwart marmeren voetstuk.
“Homme et cheval”. Un groupe en bronze patiné sur socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 500 / 700 -
#171
Een bronzen vaas in art nouveaustijl, versierd met een reliëf van een waternimf en waterplant in oevertafereel.
Un vase en bronze style Art Nouveau, décor en relief de nimphes et plantes aquatiques.No longer availableDim. H 24 cm Ø 23 cmEstimate: € 230 / 280 -
#814
Een bronzen hanglantaarn. Glas ontbreekt.
Lanterne de vestibule en bronze. Verre manque.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 120 / 200 -
#221
“Kind met kat”. Een groep van donkergepatineerd brons op zwart marmeren sokkel naar een werk van Auguste Moreau.
“Enfant et chat”. Groupe en bronze à patine foncée sur socle en marbre d’après une oeuvre d’Auguste Moreau.No longer availableDim. l: 69 cmEstimate: € 200 / 240 -
#217Emmanuel VillanisPeriod: 1858 - 1914
“Rebecca au puits”. Een bronzen buste met meerkleurig patina. Gesigneerd en met gieterijstempel.
“Rebecca au puits”. Buste en bronze à patine polychrome. Signé et avec cachet de fonderieNo longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 420 / 500 -
#510
Een oude hanglantaarn van brons en geslepen glas.
Une ancienne lanterne en bronze et verre taillé.No longer availableDim. h: 96 cmEstimate: € 220 / 280 -
#424
Een lot van drie aardewerken kruikjes.
Un lot de trois cruches en faïence.No longer availableDim. H: 12 cm -18 cmEstimate: € 20 / 40 -
#198Edouard DrouotPeriod: 1859 - 1945
“Boerin met os”. Een groep van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
“Paysanne et boeuf”. Groupe en bronze à patine brune. Signé.No longer availableDim. l: 40 cmEstimate: € 650 / 750 -
#201Henri Louis LevasseurPeriod: 1853 - 1934
“Gloire au travail”. Een groep van donkergepatineerd brons. Gesigneerd.
“Gloire au travail”. Groupe en bronze à patine foncée. Signé.No longer availableDim. h: 71 cmEstimate: € 1200 / 1500 -
#833
“Man en vrouw”. Een modern kunstwerk van groengepatineerd brons.
“Homme et femme”. Une oeuvre d’art moderne en bronze patiné vert.No longer availableDim. h: 94 cmEstimate: € 3000 / 3200 -
#509
Een bronzen Quan Yin met sporen van verguldsel.
Un Quan Yin en bronze avec des traces de dorure.No longer availableDim. h: 3 cmEstimate: € 200 / 250 -
#233Mierriet Bellens
“Mélodie”. Een beeld van bruingepatineerd brons naar Carrier-Belleuse. Gesigneerd.
“Mélodie”. Sculpture en bronze à patine brune d’après Carrier-Belleuse. Signée.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 200 / 300 -
#568
Een bronzen Boedha met resten van polychromie.
Un Bouda en bronze avec un restant de polychrome.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 220 / 260
Other lots in this auction
-
#111A. Calendi
“Vrouw met dochter”. Een beeld van terracotta. Achteraan gesigneerd.
“Mère et sa fille”. Sculpture en terre cuite. Signée au verso.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 100 / 120 -
#252
Een ovale spiegel van verguld hout, bovenaan versierd met een acanthusblad.
Miroir ovale en bois doré, surmonté d’une feuille d’acanthe.No longer availableDim. h: 138 cmEstimate: € 80 / 120 -
#346
Een violontafeltje van wortelfineer.
Table violon en ronce de noyer.No longer availableDim. 55 x 118 cmEstimate: € 80 / 120 -
#824Marriott, Northampton
Een staande klok in gesculpteerd eikenhouten kast. Het werk met een handbeschilderde metalen wijzerplaat. Gemerkt.
Horloge de vestibule en chêne sculpté. Cadran peint à la main. Avec marque.No longer availableDim. h: 228 cmEstimate: € 200 / 300 -
#260
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,10 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,25 ct. et saphirs ayant un poids total de ± 0,10 ct.No longer availableDim. 3,03 gEstimate: € 380 / 450 -
#158
Een girandole van verguld brons met acht lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques en een driekantige pegel bovenaan
Une girandole en bronze doré à huit bras, pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 120 / 160 -
#375
Een 18 karaats wit en geel gouden art deco ring met bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct. en saffier cabochon van ± 0,40 ct.
Une bague en or blanc et jaune Art Deco 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,80 ct. et un saphir cabochon de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 8,92 gEstimate: € 900 / 1000 -
#283
Een art nouveau tapkraan van meerkleurig en verguld aardewerk. Begin XXe eeuw.
Pompe à bière art nouveau en faïence polychrome et dorée. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 120 / 160 -
#253Herman CornelisPeriod: 1915-1997
Een Madonna met kind van gebeeldhouwd hout. Gesigneerd.
Vierge à l’Enfant en bois sculpté. Signée.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 80 / 100 -
#606
Een tweeledige vitrinekast met gebogen kap en onderaan twee gemoulureerde deuren. Omstreeks 1800.
Vitrine à deux corps à corniche galbée. Le bas à deux portes moulurées. Vers 1800.No longer availableDim. 272 x 135 x 54 cmEstimate: € 400 / 600 -
#378
Een doos met 18 negatieven op glasplaat. Thema Antwerpen 1920. 1 beschadigd.
Boîte contenant 18 négatives sur verre au thème “Anvers 1920”. Un dégât.No longer availableEstimate: € 90 / 120 -
#778
Een lot van drie verschillende vazen van Booms glas, versierd met handgeschilderde bloemendecors.
Un lot de trois vases différents en verre de Boom, décor peint à la main de fleurs.No longer availableDim. h: 19 - 33 cmEstimate: € 60 / 80