Similar lots by type
-
#233Mierriet Bellens
“Mélodie”. Een beeld van bruingepatineerd brons naar Carrier-Belleuse. Gesigneerd.
“Mélodie”. Sculpture en bronze à patine brune d’après Carrier-Belleuse. Signée.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 200/300 -
#510
Een oude hanglantaarn van brons en geslepen glas.
Une ancienne lanterne en bronze et verre taillé.No longer availableDim. h: 96 cmEstimate: € 220/280 -
#833
“Man en vrouw”. Een modern kunstwerk van groengepatineerd brons.
“Homme et femme”. Une oeuvre d’art moderne en bronze patiné vert.No longer availableDim. h: 94 cmEstimate: € 3000/3200 -
#814
Een bronzen hanglantaarn. Glas ontbreekt.
Lanterne de vestibule en bronze. Verre manque.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 120/200 -
#177
“Man met paard”. Een groep van donkergepatineerd brons op zwart marmeren voetstuk.
“Homme et cheval”. Un groupe en bronze patiné sur socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 500/700 -
#197
“Paarden”. Een bronzen groep naar een werk van P.J. Mene.
“Chevaux”. Un groupe en bronze d’après une oeuvre de P.J. Mene.No longer availableDim. L 50 cm; H 32 cmEstimate: € 700/900 -
#702
Een bronzen schouwpendule in Napoleon III-stijl. XIXe eeuw. Zonder sleutel.
Une pendule de cheminée en bronze style Napoléon III. XIXième siècle. Sans clé.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 80/120 -
#499
Een bronzen presse-papiers in de vorm van een gestileerd olifantje.
Un presse papier en bronze en forme d’éléphant stylé.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 50/80 -
#424
Een lot van drie aardewerken kruikjes.
Un lot de trois cruches en faïence.No longer availableDim. H: 12 cm -18 cmEstimate: € 20/40 -
#490
Een oude hanglantaarn van brons en geslepen glas.
Une ancienne lanterne en bronze et verre taillé.No longer availableDim. h: 96 cmEstimate: € 220/280 -
#187Clodion
Baccantisch tafereel
Scène Baccantique.No longer availableDim. H 52,5 cmEstimate: € 600/800 -
#171
Een bronzen vaas in art nouveaustijl, versierd met een reliëf van een waternimf en waterplant in oevertafereel.
Un vase en bronze style Art Nouveau, décor en relief de nimphes et plantes aquatiques.No longer availableDim. H 24 cm Ø 23 cmEstimate: € 230/280 -
#193
Een paar bronzen kandelaars in art decostijl met telkens vier lichtpunten, gedragen door een naakte vrouwenfiguur.
Deux chandeliers en style Art Deco en bronze et à quatre bras, portés par des femmes nues.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 600/800 -
#201Henri Louis LevasseurPeriod: 1853 - 1934
“Gloire au travail”. Een groep van donkergepatineerd brons. Gesigneerd.
“Gloire au travail”. Groupe en bronze à patine foncée. Signé.No longer availableDim. h: 71 cmEstimate: € 1200/1500 -
#568
Een bronzen Boedha met resten van polychromie.
Un Bouda en bronze avec un restant de polychrome.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 220/260 -
#173
“Struisvogel”. Een beeld van donkergepatineerd brons.
“Autruche”. Une statue en bronze patiné.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 300/400 -
#621
Een zittende kat van donkergepatineerd brons met vergulde halsband. Naar een voorbeeld van Amerigo Tot.
Chat assis en bronze à patine foncée. Collier doré. D’après un exemple par Amerigo Tot.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 80/120 -
#817
Een hanglantaarn van brons en glas met een Griekse rand.
Lanterne en bronze et verre avec bordure à la grecque.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 250/300 -
#509
Een bronzen Quan Yin met sporen van verguldsel.
Un Quan Yin en bronze avec des traces de dorure.No longer availableDim. h: 3 cmEstimate: € 200/250 -
#217Emmanuel VillanisPeriod: 1858 - 1914
“Rebecca au puits”. Een bronzen buste met meerkleurig patina. Gesigneerd en met gieterijstempel.
“Rebecca au puits”. Buste en bronze à patine polychrome. Signé et avec cachet de fonderieNo longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 420/500 -
#207Emmanuel VillanisPeriod: 1858 - 1914
“Seule”. Een bronzen buste met meerkleurig patina. Gesigneerd en met gieterijstempel: Société des Bronzes Paris.
“Seule”. Buste en bronze à patine polychrome. Signé et avec cachet de la fonderie: Société des Bronzes Paris.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 480/550 -
#221
“Kind met kat”. Een groep van donkergepatineerd brons op zwart marmeren sokkel naar een werk van Auguste Moreau.
“Enfant et chat”. Groupe en bronze à patine foncée sur socle en marbre d’après une oeuvre d’Auguste Moreau.No longer availableDim. l: 69 cmEstimate: € 200/240 -
#353Swiza
Een kleine schouwpendule van brons in rococostijl.
Petite pendule en bronze de style rococo.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 40/50 -
#198Edouard DrouotPeriod: 1859 - 1945
“Boerin met os”. Een groep van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
“Paysanne et boeuf”. Groupe en bronze à patine brune. Signé.No longer availableDim. l: 40 cmEstimate: € 650/750
Other lots in this auction
-
#474
“Compositie”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Simon (?).
“Composition”. Huile sur toile. Porte la signature: “Simon” (?).No longer availableDim. 39 x 39 cmEstimate: € 120/200 -
#831
Een mahoniehouten psychespiegel met onderaan een lade.
Psyché en acajou. Le bas ouvrant à un tiroir.No longer availableDim. h: 87 cmEstimate: € 100/120 -
#176
Een verlengbare tafel van mahonie- en wortelhoutfineer met zwartgelakte elementen, het blad gedragen door vier gesculpteerd eikenhouten poten met voluten en gecanneleerde zuiltjes. XIXe eeuw. En met drie verlengbladen.
Table à allonges en placage d’acajou et de ronce aux éléments laqués noirs. Tablette portée par quatre pieds sculptés en chêne décorés de volutes et de colonnettes cannelées. XIXe siècle.No longer availableDim. 144 x 110 x 80Estimate: € 400/600 -
#8
Een lot Normandisch aardewerk, bestaande uit drie potjes, waarbij één met deksel, een groot en een klein schaaltje en een peper-, zout- en mosterdstelletje. Onderaan gemerkt Villers-sur-Mer.
Lot de faïences de la Normandie, comprenant trois pots dont un couvert, un grand et un petit plat et une garniture à condiments. Marque de Villers-sur-Mer sous la base.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#83
Een lot van drie borden: - Strasbourg, XIXe eeuw.- Seizoensbord. De porseleinen bijl, Delft. XVIIIe eeuw. Haarscheurtje.- Chinees bord, XVIIIe eeuw.
Lot de trois assiettes: de Strasbourg du XIXe siècle, une assiette aux saisons de Delft XVIIIe siècle, marque De Porceleyne Bijl (cheveux) et une assiette en porcelaine de Chine du XVIIIe siècle.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#378
Een doos met 18 negatieven op glasplaat. Thema Antwerpen 1920. 1 beschadigd.
Boîte contenant 18 négatives sur verre au thème “Anvers 1920”. Un dégât.No longer availableEstimate: € 90/120 -
#498
Een jardinière van blauw en wit porselein met een decor van bloemen. We voegen er een kleiner exemplaar aan toe.
Une jardinière en porcelaine blanche et bleue, décor florale. Nous ajoutons un modèle plus petit.No longer availableDim. Ø: 34 & 13 cmEstimate: € 60/100 -
#435
Een lot verschillende gehaakte tafeldoekjes en een sjaal.
Lot de différents napperons crochetés et un châle.No longer availableEstimate: € 40/@60 -
#772
Vier kleine iconen en een triptiek. Recent werk.
Quatre petites icônes et un triptyque. Travail récent.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#157
Een paar olielampen van kobaltblauw Limogesporselein met handgeschilderde decors en met bronzen monturen. Omstreeks 1900.
Paire de lampes à huile en porcelaine de Limoges bleue cobalt aux décors peints à la main et aux montures en bronze. Vers 1900.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 120/180 -
#610Franklin mint
“Gemstones of the world”. Een collectie van 63 mineralen in zilveren plaquettes en in etui.
“Gemstones of the world”. Une collection de 63 minéraux dans des plaquettes en argent. Avec étui.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#89
“De drie aartsengelen”. Een oude Russische icoon. XIXe eeuw.
“Les trois archanges”. Icône russe ancienne. XIXe siècle.No longer availableDim. 33 x 29 cmEstimate: € 100/120