Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Romantisch koppel in koets met tweespan”. Een meerkleurig porseleinen groep met diverse personages. Onderaan gesigneerd “Edoardo Tasca”, gemerkt met logo Capodimonte en genummerd 575/1000.
“Romantisch koppel in koets met tweespan”. Een meerkleurig porseleinen groep met diverse personages. Onderaan gesigneerd “Edoardo Tasca”, gemerkt met logo Capodimonte en genummerd 575/1000.
“Romantisch koppel in koets met tweespan”. Een meerkleurig porseleinen groep met diverse personages. Onderaan gesigneerd “Edoardo Tasca”, gemerkt met logo Capodimonte en genummerd 575/1000.
“Romantisch koppel in koets met tweespan”. Een meerkleurig porseleinen groep met diverse personages. Onderaan gesigneerd “Edoardo Tasca”, gemerkt met logo Capodimonte en genummerd 575/1000.
“Romantisch koppel in koets met tweespan”. Een meerkleurig porseleinen groep met diverse personages. Onderaan gesigneerd “Edoardo Tasca”, gemerkt met logo Capodimonte en genummerd 575/1000.
“Romantisch koppel in koets met tweespan”. Een meerkleurig porseleinen groep met diverse personages. Onderaan gesigneerd “Edoardo Tasca”, gemerkt met logo Capodimonte en genummerd 575/1000.
Edoardo Tasca Capodimonte

“Romantisch koppel in koets met tweespan”. Een meerkleurig porseleinen groep met diverse personages. Onderaan gesigneerd “Edoardo Tasca”, gemerkt met logo Capodimonte en genummerd 575/1000.

"Romantic couple in carriage with pair of horses." A multicolored porcelain group featuring various characters. Signed at the bottom "Edoardo Tasca", marked with Capodimonte logo and numbered 575/1000.
Dim. 17 x 62 x 14 cm
SKU: 1911240131.
Categories: Beeld, Biscuit, Porselein.
Auction day: 19 November 2024 19:00
Catalogue #131
Estimate: € 250 / 350
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #253

    Een grote Japans porseleinen dekselvaas met vogels en meerkleurig polychroom decor. Onderaan gemerkt.

    A large Japanese porcelain lidded vase with bird and multi-color polychrome decor. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 67 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #373

    Een paar vintage Chinees porseleinen vazen met familiaal decor en vergulde details.

    A pair of vintage Chinese porcelain vases with familial decoration and gilded details.
    No longer available
    Dim. 46 x Ø 22 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #365

    Een vintage Chinees porseleinen dekselvaas met fo-hond bovenaan, verguld floraal en figuratief decor.

    A vintage Chinese porcelain lidded vase with a foo dog on top, gilt floral and figurative decoration.
    No longer available
    Dim. 62 x Ø 33 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #238

    Een aardewerken potje in de vorm van een stier in precolombiaanse stijl.

    An earthenware pot in the shape of a bull in pre-Columbian style.
    No longer available
    Dim. 15,5 x 19 cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #233

    “Waterdraagster”, een massief eikenhouten gesculpteerd beeld, hersteld/gelijmd aan de benen, onderaan gesigneerd ‘John’.

    "Water Carrier", a solid oak carved sculpture, repaired/glued at the legs, signed 'John' at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 78 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #241

    “Engeltje”, een bronzen beeld met vergulde delen op zwart marmeren sokkel, verso gesigneerd.

    "Engeltje", a bronze statue with gilded parts on a black marble base, not signed.
    No longer available
    Dim. h 41 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #371

    Een massief eikenhouten gesculpteerde Corpus.

    A solid oak carved Corpus.
    No longer available
    Dim. 43 x 30 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #263
    Dresden

    Een groep in porselein voorstellend een jonkvrouw en heer met kapper aan de kaptafel. Onderaan gemerkt Dresden.

    A group in porcelain depicting a noblewoman and gentleman with a hairdresser at the dressing table. Marked Dresden at the bottom.
    No longer available
    Dim. 30 x 35 x 23 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #237

    Een bronzen inktstel bestaande uit een Putto op schelp met glazen inktpotje.

    A bronze inkwell composed of a Putto on a shell with a glass ink pot.
    No longer available
    Dim. h 18 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #304

    Een set van 9 gemarmerd blauwe porseleinen borden, Christofle Paris.

    A set of 9 marbled blue porcelain plates, Christofle Paris.
    No longer available
    Dim. Ø 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #258

    Een paar vintage Chinees porseleinen vazen met floraal decor en vergulde armen.

    A pair of vintage Chinese porcelain vases with floral decoration and gilded handles.
    No longer available
    Dim. 62 x Ø 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #23

    “Moeder en kind”, een beeld in composietsteen naar middeleeuws voorbeeld. Gemonogrammeerd RW.

    "Mother and Child," a sculpture in composite stone based on a medieval design. Monogrammed RW.
    No longer available
    Dim. h 66 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #163

    “Soedanese man”. Een grote marmeren buste, naar het werk van Charles Cordier.

    "Sudanese man." A large marble bust, inspired by the work of Charles Cordier.
    No longer available
    Dim. 84 x 60 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #1
    Maria Innocentia Hummel
    Period: 1960 - 1972

    “Blessed child/Kirstkind”, een polychroom porseleinen beeld, Goebel - M.I. Hummel - 78/6 Tmk3.

    “Blessed child/Kirstkind”, a polychrome porcelain figure, Goebel - M.I. Hummel - 78/6 Tmk3.
    No longer available
    Dim. l 28 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #143

    “Ballerina”, een bronzen beeld op marmeren sokkel, onleesbaar gesigneerd.

    "Ballerina", a bronze sculpture on a marble base, signed illegibly.
    No longer available
    Dim. h 37.5 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #157

    Een marmeren beeld van een roofvogel, medio 1920.

    A marble statue of a bird of prey, circa 1920.
    No longer available
    Dim. 46 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #358

    Een polychroom beeld in plaaster van een jonkvrouw, naar middeleeuws voorbeeld.

    A polychrome plaster sculpture of a maiden, inspired by medieval design.
    No longer available
    Dim. h 55 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #315
    K. Chigwamba

    Een Afrikaans beeldhouwwerk in graniet, gesigneerd K. Chigwamba.

    An African granite sculpture, signed K. Chigwamba.
    No longer available
    Dim. 35 x 24 x 28 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #262

    Een paar grote vintage Chinees porseleinen vazen met theatraal decor en vergulde ornamenten. Op bijhorend houten sokkels.

    A pair of large vintage Chinese porcelain vases with theatrical decoration and gilded ornaments. On accompanying wooden pedestals.
    No longer available
    Dim. 63 x Ø 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #16

    Een Chinese geglazuurd keramieken plantenstaander in de vorm van een olifant.

    A Chinese glazed ceramic plant stand in the shape of an elephant.
    No longer available
    Dim. 43 x 50 x 21 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #318

    Een lot van 2 vintage Chinees porseleinen fish tanks, 1 grote en 1 kleinere, met figuratief en floraal decor. Binnenin met goudvissen versierd, onderaan gemerkt.

    A lot of 2 vintage Chinese porcelain fish tanks, 1 large and 1 smaller, with figurative and floral decor. Decorated inside with goldfish, marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 30 x Ø 36 & 25 x Ø 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #377

    Een lot van 2 Canton borden in Chinees porselein.

    A lot of 2 Canton plates in Chinese porcelain.
    No longer available
    Dim. Ø 24.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #14
    Gouda Holland

    Een meerkleurige lampvoet, Gouda Holland, model 755.

    A multi-colored lamp base, Gouda Holland, model 755.
    No longer available
    Dim. h 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #268

    Een paar grote vintage Chinees porseleinen vazen met figuratief decor en vergulde ornamenten. Op bijhorend houten sokkels.

    A pair of large vintage Chinese porcelain vases with figurative decorations and gilded ornaments. On matching wooden pedestals.
    No longer available
    Dim. 63 x Ø 30 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #370

    Een lot van 3 zilveren zakhorloge kettingen, 34,60 - 37,88 en 46,78 gram.

    A lot of 3 silver pocket watch chains, weighing 34.60 - 37.88 and 46.78 grams.
    No longer available
    Dim. l 38 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #247
    Dynamobel

    Een bureaustoel met wieltjes model ZAS321.

    An office chair with wheels model ZAS321.
    No longer available
    Estimate: € 160 / 180
  • #374
    Jos De Swerts

    “Stilleven met sinaasappels en wijn.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Still life with oranges and wine." Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 43,5 x 63,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #248
    Dynamobel

    Een bureaustoel met wieltjes model ZAS321. Rechterkant leuningversteller defect.

    An office chair with wheels, model ZAS321. Right side armrest adjuster defective.
    No longer available
    Estimate: € 160 / 180
  • #281

    Een Hollywood regency tafellamp met een voet in messing voorstellend een luipaard met welp neerdalend vanop een boomstronk.

    A Hollywood Regency table lamp with a brass base depicting a leopard with a cub descending from a tree trunk.
    No longer available
    Dim. h 50 met kap
    Estimate: € 150 / 200
  • #272
    Jozefien Van Looy

    “Papaver Weelde”. Een lot van 3 schilderijen, acryl op doek. Met certificaat gesigneerd en getiteld.

    "Papaver Abundance". A lot of 3 paintings, acrylic on canvas. Signed and titled with certificate.
    No longer available
    Dim. 50 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #155

    Een 18 kt geelgouden hanger, horoscoop van een weegschaal.

    An 18 kt yellow gold pendant, horoscope of a Libra.
    No longer available
    Dim. 6,25 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #379
    Leonor Fini
    Period: 1907 - 1996

    “Mad cat”, een gravure op papier,, gesigneerd buiten de plaat Leonor Fini.

    "Mad cat", an engraving on paper, signed outside the plate by Leonor Fini.
    No longer available
    Dim. 9.5 x 17 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #137

    Een Griekse amphora vaas in terracotta, handbeschilderd, gerestaureerd op meerdere plaatsen. Italiaanse bodemvondst.

    A Greek amphora vase in terracotta, hand-painted, restored in several places. Italian archaeological find.
    No longer available
    Dim. h 41 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #293
    Steiff, Germany

    Een beer, J.P. Bear, Steiff, nr 650376, Limited edition, 1990.

    A bear, J.P. Bear, Steiff, no 650376, Limited edition, 1990.
    No longer available
    Dim. l 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #243
    P. Imans Paris

    Een houten en linnen paspop met rubberen handen.

    A wooden and linen dress form with rubber hands.
    No longer available
    Dim. h 167 cm
    Estimate: € 140 / 160
  • #68

    Een paar verzilverde tafelkandelaarts, onderaan met label “Made in India’.

    A pair of silver-plated table candlesticks, with label "Made in India" at the bottom.
    No longer available
    Dim. 41 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Antiekveiling van 19 November 2024

Veiling volledig - 400 loten Tentoonstelling: Vr. 15 & Zat. 16 november van 10.00 tot 17.00.

19 November 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 November 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More