Un petit bol à thé et soucoupe, relief bianco-sopra-bianco et décors polychromes d’oiseaux et pivoines en cartouches. Période Qianlong.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#219“Rivierlandschap”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Wytsman.
“Paysage rupestre”. Huile sur toile. Porte une signature : Wytsman.No longer availableDim. 39 x 50 cmEstimate: € 300 / 400 -
#554“Tempeltje aan de dorpsrand”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Smit.
”Temple au bord du village”. Huile sur toile. Porte une signature: Smit.No longer availableDim. 53 x 48 cmEstimate: € 250 / 350 -
#620Een staande Boeddha van goudgepatineerd hout.
#626ZieglerEen handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#608Een zalfdoos van meerkleurig Chinees porselein.
Une boite à pommade en porcelaine de Chine polychrome.No longer availableDim. Ø: 26 cmEstimate: € 160 / 180 -
#546Indo-BidjarEen Indisch wollen tapijt.
#814Een Venetiaanse luchter met acht armen en kristallen pendeloques.
Un lustre vénitien à huit bras et pendeloques en cristal.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#318G. H. BruxellesEen gietijzeren stoppenverkleiner in de vorm van een krokodil. Onderaan gemerkt.
Un rétriceur à bouchons en fonte en forme de crocodile. Marque en dessous.No longer availableDim. L: 28,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#390“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening Siebert (?)en gedateerd 1957.
”Vue sur fermette”. Huile sur toile. Porte une signature: Siebert (?) et datée 1957.No longer availableDim. 53 x 71 cmEstimate: € 200 / 350 -
#691Een Chinese tijger van gesculpteerd hout op sokkel.
Un tigre chinois en bois sculpté sur un socle.No longer availableDim. h 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#10Elf zilveren munten waaronder onafhankelijk van Belgie 1830-1980. “L’Independance de la Belgique” en Boudewijn Koning der Belgen 1951-1976. In een het houten doosje met inleg van ivoor.
Onze pièces en argent dont des pièces de la Belgique Indépendante 1830-1980 et du Roi des Belges Baudouin 1951-1976.No longer availableDim. 280 gEstimate: € 60 / 100