Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Romantisch landschap me de Rijn bij Kleve”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Klombeck. Lichte beschadiging.

“Romantisch landschap me de Rijn bij Kleve”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Klombeck. Lichte beschadiging.

”Paysage romantique, le Rhin près de Kleve”. Huile sur toile. Porte la signature: Klombeck.
Dim. 18,5 x 27 cm
SKU: 2901190335.
Auction day: 29 January 2019 19:00
Catalogue #335
Estimate: € 300 / 450
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #613

    “Musicerend koppel”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.

    ”Couple de musiciens”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculpté polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 3,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #342

    Een vergulde spiegel in barokke stijl.

    Un miroir doré , style Baroque.
    No longer available
    Dim. h: 76 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #183

    Een ovale spiegel, gedragen door een zittende beer van donkergepatineerd brons.

    Un miroir ovale porté par un ours assis, en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 420 / 460
  • #313

    Een gesculpteerd houten wandzoutbakje. Holland, XVIIIe eeuw. Eén pootje afgebroken.

    Une salière murale en bois sculpté. Pays Bas, XVIIIème siècle. Une patte cassée.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #191
    Val St. Lambert

    Een grote vaas van meerkleurig glaspasta. Onderaan gemerkt en gemonogrameerd ‘LL SJH’ voor Louis Leloup en Samuel J. Herman. Omstreeks 1970

    Un grand vase en pâte de verre polychrome. Marque sous la base et monogrammé ‘LL SJH’ pour Louis Leloup et Samuel J. Herman. +- 1970.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 420 / 480
  • #640

    Een eikenhouten commode met vier laden. Omstreeks 1900.

    Une commode à quatre tiroirs en chêne. +- 1900.
    No longer available
    Dim. 105 x 104 x 67 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #576
    Indo-Bidjar

    Een Indisch wollen tapijt.

    Un tapis d’Inde en laine.
    No longer available
    Dim. 198 x 150 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #218

    Een zitbank van gesculpteerd en goud gepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl.

    Un banc en bois sculpté et à patine doré style Louis XV.
    No longer available
    Dim. 95 x 130 cm
    Estimate: € 360 / 400
  • #355

    Een 18 karaats geel gouden zakhorloge. Letsel aan de wijzerplaat. In originele doos.

    Montre de gousset en or jaune 18 ct. Cadran en émail blanc (petit dégât). Dans sa boîte d’origine.
    No longer available
    Dim. bruto: 69,97 g
    Estimate: € 250 / 300
  • #328
    J. Blaeu

    Twee oude ingekleurde XVIIe eeuwse kaarten, waarbij één van Mechelen en Aarschot en één van Leuven.

    Deux anciennes cartes du XVIIème siècle en couleurs, dont une de Malines et Aarschot, et une de Louvain.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #770
    Boch Frères Keramis

    Een bolle vaas van aardewerk met bruin en verguld glazuur en met een meerkleurig bloemendecor in de fries. Onderaan gemerkt. Decor No. 2919. Haarscheur.

    Un vase sphérique en faïence à glaçure brune et dorée et décor floral dans une frise. Marque sous la base. Décor N° 2919. Un cheveux.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #877
    Junghans

    Een regulateur in gebeeldhouwd houten kast. In werkende staat.

    Un régulateur en bois sculpté. En état de marche.
    No longer available
    Dim. l: 67 cm
    Estimate: € 25 / 35
View all auction items ›

Veiling 29 & 30 Januari 2019

De veiling is volledig - 900 loten The catalogus is te downloaden in .pdf en .xls
Kleine verandering aan de dagindeling: We gaan de 1ste dag tot 450! en de 2de tot 900!

29 January 2019 19:00
30 January 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 January 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More