Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Romantisch landschap met reizigers”. Olieverf op doek. Herstelling rechts onderaan. XIXe eeuw.

“Romantisch landschap met reizigers”. Olieverf op doek. Herstelling rechts onderaan. XIXe eeuw.

“Paysage romantique aux voyageurs”. Huile sur toile. Réparation en bas à droite. XIXe siècle.
Dim. 40 x 50 cm
SKU: 2806160142.
Categories: doek, Schilderij.
Auction day: 28 June 2016 19:00
Catalogue #142
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #264
    Frans Ouvry

    “Winters molenlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Lichte beschadigingen.

    “Paysage au moulin en hiver”. Huile sur toile. Signée. Légers dégâts.
    No longer available
    Dim. 44 x 58 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #424

    “De verwachting van de Messias”. Olieverf op karton. Draagt handtekening ‘Johfra, 14/12/53’.

    “Attendant le Messie”. Huile sur carton. Porte une signature Johfra et la date 14/12/53.
    No longer available
    Dim. 22,5 x 16 cm
    Estimate: € 300 / 350
  • #730
    Albert Isidore Devos
    Period: 1868 - 1950

    “Marine met zeilschepen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Voilier en mer”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 49 x 38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #92
    Isidore Meyers

    “De aardappelschilster”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “L’éplucheuse de pommes de terre”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 40 x 57 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #454

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.

    “Nature morte aux fleurs”. Huile sur panneau. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 36 x 26 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #799
    Wagner

    “Moeder met kinderen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1916.

    “Mère et enfants”. Huile sur toile. Signée et datée 1916.
    No longer available
    Dim. 60 x 48 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #359

    “Zigeunerin met mandoline”. Olieverf op paneel. Onduidelijk gesigneerd.

    “Bohémienne à la mandoline”. Huile sur panneau. Illisiblement signé.
    No longer available
    Dim. 48 x 38 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #652

    “Stilleven met rode poon” & “Stilleven met groenten”. Olieverf op doek en board. Het eerste gesigneerd ‘Walter Elst’.

    “Nature morte au grondin rouge” et “Nature morte aux légumes”. Huile sur toile et sur carton. La première signée Walter Elst.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 & 45 x 55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #372
    F. Seytz

    “Winters stadszicht”. Olieverf op board. Gesigneerd.

    “Vue de ville en hiver”. Huile sur carton. Signé.
    No longer available
    Dim. 50 x 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #221
    Hendrik Frans De Cort
    Period: 1742-1810

    “Zicht op het Minderbroederskerkhof te Antwerpen”. Olieverf op paneel.

    “Vue du cimetière de l’Eglise des Frères Mineurs à Anvers”. Huile sur panneau. Attribué. Hendrik De Cort a exécuté plusieurs représentations des remparts d’Anvers. L’Eglise des Frères Mineurs fut démoli quelques années après.
    No longer available
    Dim. 50 x 71 cm
    Estimate: € 2000 / 3000
  • #767
    Gislaine Stas de Richelle

    “De aardappelschilster”. Gemengde techniek op doek. Handtekening vervaagd. Kleine vochtschade.

    “l’éplucheuse de pommes de terre”. Techniques mixtes sur toile. Signature délavée. Légèrement endommagé.
    No longer available
    Dim. 66 x 55 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #674

    “Oosterse harpspeelster”. Olieverf op doek.

    “Joueuse de harpe Oriental”. Huile sur toile.
    No longer available
    Dim. 93 x 61 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #740
    A. Nelson

    “Dorpszicht” & “Neerhofscène”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Vue de village” et “Scène de basse cour”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 45 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #780

    Twee olieverfschilderijtjes en een zwartgelakte houten spiegel.

    Deux peintures à l’huile et un miroir avec cadre en bois laqué noir.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #659
    Frieda Penne

    “Oriëntaalse figuren”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Figures Orientales”. Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Dim. 110 x 100 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #352

    “Kerk aan een bergmeer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Eglise au bord d’un lac de montagne”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 72 x 62 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #720
    Aristide Goffinon
    Period: 1881-1952.

    “Stilleven met mimosa”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1921.

    “Nature morte aux mimosa”. Huile sur toile. Signée et datée 1921.
    No longer available
    Dim. 70 x 60 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #725
    J. Michiels

    “Stilleven met bloemen en peren”. Olieverf op board. Gesigneerd.

    Nature morte aux fleurs et aux poires”. Huile sur carton. Signé.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #422

    “Geometrische compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Composition géométrique”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 62,5 x 62,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #254

    “Winters landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Paysage d’hiver”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 77 x 64 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #794
    Friedrich Thomas

    “Meisjesportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1853.

    “Portrait de Fille”. Huile sur toile. Signée et datée de 1853.
    No longer available
    Dim. 45 x 38 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #342

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 22 x 48 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #651

    Een lot van dertien verschillende olieverfschilderijen op doek en op board.

    Lot de treize tableaux divers. Huile sur toile et carton.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #657
    Etienne Donnay
    Period: °1975

    “Anonymus”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2007 op de verso.

    “Anonymus”. Huile sur toile. Signée et datée 2007 au verso.
    No longer available
    Dim. 80 x 80 cm
    Estimate: € 200 / 260

Other lots in this auction

  • #507

    Een lot polychroom porselein. Een rechthoekig doosje in nabootsing van de Compagnie des Indes met een wapenschild en een decor van veelkleurige bloemen, vergulde friezen en bianco-sopra-bianco omlijstingen. Gemerkt Limoges France en met een pastiche op de Chinese keizerlijke merken. Een bord met een bloemendecor naar de famille rose. Drie borden met vergulde initialen C.M. en een rozendecor naar Meissen voorbeeld. Een recipiënt met verzilverd metalen randen (hersteld). Frans merk.

    Lot de porcelaines polychromes. Petite boîte rectangulaire imitant la Compagnie des Indes avec blason et décor de fleurs, de frises dorées et des encadrements en blanc sur blanc. Marque Limoges France et avec une pastiche des marques impériales chinoises. Une assiette à décor de fleurs d’après la famille rose. Trois assiettes aux initiales C.M. dorées d’après les porcelaines de Meissen. Un récipient aux bords argentés (réparé). Poinçon français.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #667

    Een antieke hoofdbescherming van een paardenharnas van ijzer.

    Protection de tête de cheval en fer, ayant fait partie d’une armure ancienne.
    No longer available
    Dim. l: 46 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #94
    Edmond Sanders

    “Stilleven met rozen” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Nature morte aux roses”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 34 x 28 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #378

    Een koffie- en theeservies van verzilverd koper bestaande uit een koffiepot, een theepot, een suikerpot en een melkkannetje op dienblad.

    Service à thé et à café en cuivre argenté comprenant une cafetière, une théière, un sucrier et un pot à lait sur présentoir.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #364

    Twee oude militaire prenten over de Boerenoorlog in Transvaal.

    Deux anciennes estampes militaire au sujet de la guerre des Boers à Transvaal.
    No longer available
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #488

    Een lot van vijf Afrikaanse kapmessen met houten handvat.

    Lot de cinq haches africaines à manches en bois.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #190

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,90 ct.

    Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 0,90 ct.
    No longer available
    Dim. 6,80 g
    Estimate: € 1600 / 1800
  • #598

    Een antiek Turks tapijt van zijde en metaaldraad. XIXe eeuw.

    Tapis turque ancien en soie et fil de métal. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 120 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #246

    Een antiek luchtertje van gepolychromeerd koper met zes lichtpunten met glazen kapjes en de drie armen versierd met een engeltje.

    Lustre ancien en cuivre polychrome avec six lumières aux abat-jour en verre et à trois branches ornées d’angelots.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #670

    Een opgezette kop van een reebok.

    Tête d’un chevreuil empaillée.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #218
    Constantin Louis Detouche

    Een pendule van verguld brons, versierd met een jongetje bij een vogelnestje bovenaan en onderaan een meisje met een kooitje, allen in een decor van korenhalmen en gebladerte. XIXe eeuw.

    Une pendule en bronze décoré d’un petit garçon et nid d’oiseaux et une petite fille dans une cage. XIXe.
    No longer available
    Estimate: € 1300 / 1500
  • #584

    Een lot chromolitho’s door o.m. Henri Cassiers, Flor Van Acker, Jean Droit, linosneden door J.J. De Grave, talrijke litho’s, vaak buiten de plaat gesigneerd, door Herman Verbaere.

    Lot de chromolithos par e.a. Henri Cassiers, Flor Van Acker, Jean Droit, linogravures par J.J. De Grave, nombreuses lithos, Par Herman Verbaere, souvent signées hors planche.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling van 28 & 29 Juni

Deze veiling is volledig.

28 June 2016 19:00
29 June 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 June 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More