Other lots in this auction
-
#262Rik Tokkie
“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte aux roses". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 40 / 50 -
#608
Een Chinese opiumpijp van been met gegraveerde decors en met koperen beslag.
Une pipe à opium chinoise en os avec des décorations gravées et des raccords en laiton.No longer availableDim. l: 38 cmEstimate: € 20 / 25 -
#46
Een rechthoekig bankje van notenhout. Gedraaide poten met H-verbinding. Gechantourneerde gordel. XVIIIe eeuw.
Un banc rectangulaire en bois de noyer. Pieds tournés avec joint en H. Ceinture chantournée. XVIIIème siècle.No longer availableDim. H. 59 cmEstimate: € 80 / 120 -
#661Val Saint Lambert
Een vaas van groen kristal met getorst ribbenmotief. Gemerkt.
Un vase en cristal vert avec un motif côtelé torsadé. Marqué.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 60 / 80 -
#460
Een grote art nouveau vaas van aardewerk versierd met vergulde narcissen op groen glazuur in de geest van St-Radegonde aardewerk. Onleesbaar gemerkt.
Un grand vase en faïence Art Nouveau à décor de jonquilles dorées sur glaçure verte dans l'esprit des faïences de St-Radegonde. Marque illisible.No longer availableDim. H. 64 cmEstimate: € 100 / 150 -
#258
Een porseleinen siervaas met kobaltblauw glazuur met vergulde motieven en messingen monturen en op de buik een pastoraal decor.
Vase décoratif en porcelaine à glaçure bleu cobalt à motifs dorés et montures en laiton et décor pastoral sur la panse.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 60 / 80 -
#275
Een set van zes grote en zes kleine messen met massief zilveren heften. Keuren van Sheffield 1976, maker William Yates.
Un ensemble de six grands et six petits couteaux avec des manches en argent massif. Poinçons de Sheffield 1976, fabricant William Yates.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#110
Een 18 K geelgouden broche bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
Une broche en or jaune 18 kt sertie de brillants d'un poids combiné de +- 0,40 ct.No longer availableDim. 15,25 gEstimate: € 650 / 750 -
#139Hollandse School, XVIIde eeuw
“Volksfeest met talrijke personages, een waterpartij in de achtergrond”. Olieverf op paneel. Navolger van David Teniers.
"Fête folklorique avec de nombreux personnages, une pièce d'eau en arrière-plan". Peinture à l'huile sur panneau.No longer availableDim. 46 x 63 cmEstimate: € 2000 / 3000 -
#538
Een design vaas in groen en wit glas.
Un vase design en verre vert et blanc.No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 45 / 50 -
#147Royal Dux
Een mooie gekleurde groep met voorstelling van een boerenjongen met een koe en een stier. Onderaan gemerkt met de roze driehoek.
Un beau groupe coloré représentant un garçon de ferme avec une vache et un taureau. Marqué en bas avec le triangle rose.No longer availableDim. 27 x 39 x 24 cmEstimate: € 400 / 600 -
#370
Een gevarieerd lot postzegels en aanverwante. Vijf in-folio albums met varia en één met oude Belgische reeksen. Drie kleine albums met varia (één oude). Vijf lege albums (o.a. voorgedrukte Davo), een sigarendoosje met losse zegels en drie oude Belgische catalogi.
Un lot varié de timbres et d’accessoires. Cinq albums (varia, unn avec vieilles séries belges), trois petits albums (dont un vieux), cinq albums vides (dont un DAVO), une petite boîte à cigares avec des timbres dépareillés, trois vieux catalogues belges.No longer availableEstimate: € 50 / 100