#346Een mahoniehouten klaptafel op wieltjes.
A mahogany folding table on wheels.No longer availableDim. h 69 cmEstimate: € 40 / 70 -
#324Een paar wandlampen van koper.
A pair of copper wall lamps.No longer availableDim. H: 43 cmEstimate: € 200 / 240 -
#421Een grote Chinees porseleinen zalfdoos met famille jaune decor.
#86Een Georgian hoekbibliotheek van mahoniehout. Bovenaan twee beglaasde deuren met latwerk (twee ruitjes gebarsten), onderaan twee paneeldeuren. Messingen aanslaglijsten en uitgewerkte kroonlijst. XIXde eeuw.
#553Een paar Chinees porseleinen, cilindervormige bloempotjes.
#687Ercuis, ParisEen Art Deco verzilverde theeset, gemerkt “Ercuis”, bestaande uit koffie en theekan, suikerpot en melkkannetje.
#95Een klein ruiterbeeldje van brons (H. 3 cm). Chinese grafvondst. Evenals een bronzen opiumgewicht in de vorm van een Fo-leeuw. Zuid-Oost-Azië (H. 7 cm).
A small bronze equestrian figurine (H. 3 cm). Chinese burial find. As well as a bronze opium weight in the shape of a Pho lion. South East Asia (H. 7 cm).No longer availableDim. H: 4 & 6 cmEstimate: € 60 / 80 -
#528Een paar verzilverd metalen kandelaars in Adamstijl.
#628Een Chinees porseleinen vaas, famille rose, versierd met pauwen en divers gekleurd decor. Onderaan gemerkt.
A Chinese porcelain vase, famille rose, decorated with peacocks and various colored decor. Marked at the bottom.No longer availableDim. 33 cm x Ø 18 cmEstimate: € 80 / 100