#212J.J. Van de Sande-Bakhuyzen
“Boerin met koeien aan het bos”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. vermelding achteraan 1925.
Een lange bank van gebeitst hout in Lodewijk XVI -stijl op acht poten. Oorspronkelijk Zweden, einde XIXde eeuw. (AID4109).
A long stained wood bench in Louis XVI style on eight legs. Originally Sweden, end of the XIXth century. (AID4109).No longer availableDim. 94 x 218 x 73 cmEstimate: € 400/600 -
#461
Een bronzen beeldje van een danseres.
#607
Een bruine kruik van steengoed. Gemerkt J.F.
A stoneware brown jug. Marked JFNo longer availableDim. h 40 cmEstimate: € 40/60 -
#180
Een 14 karaats witgouden halssnoer bezet met briljanten en diamant baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 3 ct.
A 14 carat white gold necklace set with diamonds and baguettes with a combined weight of +- 3 ct.No longer availableDim. 14,32 gEstimate: € 1500/1600 -
#355National
“Juice-King.” Aluminium Fruitpers.
#643Doyen
Een lipvormige getrokken kristallen vaas mauve in de massa.
#310
Een gietijzeren tuinvaas.
Vase de jardin en fonte.No longer availableDim. 50 x 83 cmEstimate: € 300/400 -
#619Kanaga
Een Kanaga masker in gesculpteerd hout en metaal, Dogon, Mali.
Kanaga mask in carved wood and metal, Dogon, Mali.No longer availableDim. 105 x 55 cmEstimate: € 100/120 -
#453
Een brons gesculpteerd beeld van een Thaise tempelwachter.
#442ToshihidePeriod: 1863 - 1925.
“De verbazing over de kracht van de krijger Benke als kind”. Een Japanse houtsnede, triptiek. Gesigneerd en gedateerd 1908.
"L'émerveillement devant la force du guerrier Benké dans son enfance". Une gravure sur bois japonaise, triptyque. Signée et datée 1908.No longer availableDim. 35x70cmEstimate: € 200/250 -
Een massief houten bureau-schrijftafel. (AID5464)
A solid wood desk-writing table. (AID5464)No longer availableDim. 79 x 220 x 99 cmEstimate: € 300/400