Similar lots by type
-
#647Michel Hereman“Post-demonisch wezen”. Een beeld van gepolychromeerd aardewerk. Gemonogrammeerd.
“Etre post-démonique”. Sculpture en terre cuite polychrome. Monogrammée.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#734“Warriors”. Een groep van zwartgepatineerd zamak op houten sokkel.
“Warriors”. Groupe en régule à patine noire sur socle en bois.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 120 / 200 -
#632“Arend”. Beeld van gepatineerd gips. Onduidelijk gesigneerd.
“Aigle”. Statuette en plâtre patiné. Illisiblement signée.No longer availableDim. H 43 cmEstimate: € 400 / 450 -
#787“Voetballer”. Een beeld van gesculpteerd hout. Onderaan gesigneerd ‘E. Simeon’.
“Joueur de foot”. Sculpture en bois. Signée E. Simeon.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 50 / 60 -
#641Michel Hereman“Post-demonische wezens”. Een paar beelden van gepolychromeerd aardewerk. Gemonogrammeerd.
“Etres post-démoniques”. Paire de sculptures en terre cuite polychrome. Monogrammées.No longer availableDim. h: 24 & 32 cmEstimate: € 180 / 240 -
#191Antoine Barye“Vechtende adelaars”. Een groep van bruingepatineerd brons met ivoren snavels. Toegeschreven aan.
“Combat d’aigles”. Groupe en bronze à patine brune. Becs en ivoire. Attribué à.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 180 / 220 -
#623“Moeder met kinderen”. Een beeld van donkergepatineerd brons.
“Mère et enfants”. Statuette en bronze à patine brune.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 240 / 300 -
#197“Zien en zwijgen”. Een paar beelden van bruingepatineerd brons op arduinen sokkels naar werken van Salvador Dali.
“Voire et se taire”. Paire de sculptures en bronze à patine brune sur socle en pierre de taille d’après des oeuvres par Salvador Dali.No longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#207SpilliartEen damesbuste van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
Buste de femme en bronze à patine brune. Signé.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 650 / 750 -
#698Een voorstelling van Boeddha op een olifant van gepatineerd brons. Indisch werk.
Bouddha assis sur un éléphant. Bronze patiné. Travail indien.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#661Een Indische figuur van gegoten en gepolychromeerd steengoed.
Figure indienne en grès coulé et polychrome.No longer availableDim. h: 94 cmEstimate: € 300 / 500 -
#770Een lot bestaande uit twee stuks Afrikaans en Aziatisch houtsnijwerk.
Lot comprenant deux pièces sculptées africaines et asiatiques.No longer availableDim. h: 30 & 72 cmEstimate: € 40 / 50 -
#183Georges Van Der StraetenPeriod: 1856 - 1926Een kleine damesbuste van bruingepatineerd brons.
Petit buste de dame en bronze à patine brune.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 220 / 280 -
#577Een Afrikaans fetisjbeeld van gesculpteerd hout, nagels, metaal en schelpen. Nkisi Nkondé, D.R. Congo.
Fétiche en bois sculpté orné de clous, de métal et de coquilles. Nikis Nkonde, Congo.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 130 / 180 -
#554Een voorouderbeeld van gesculpteerd hout. Fang, Gabon.
Statue d’ancêtre en bois sculpté. Fang, Gabon.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 120 / 140 -
#257“Musicerend koppel”. Een paar beeldjes van gepatineerd brons op marmeren sokkels.
“Couple de musiciens”. Paire de statuettes en bronze à patine brune sur socles en marbre rose.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 70 / 120 -
#419Een damesbuste van donkergepatineerd brons op een zwart marmeren sokkel.
Buste de femme en bronze à patine foncée sur socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 50 / 80 -
#237“Herderskoppel”. Twee beelden van bruingepatineerd brons op een roodmarmeren sokkel.
“Couple de bergers”. Deux sculptures en bronze à patine brune sur socle en marbre rouge.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 360 / 400 -
#693Een voorstelling van Boeddha op een olifant van gepatineerd brons. Indisch werk.
Bouddha assis sur un éléphant. Bronze patiné. Travail indien.No longer availableEstimate: € 180 / 240 -
#475“De lezeres”. Een beeld van monochroom wit biscuit naar een werk van Détrier.
“La liseuse”. Sculpture en biscuit monochrome blanc d’après un oeuvre de Détrier.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#211“Ballerina”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Naar een werk van Dégas.
“Ballerine”. Sculptures en bronze à patine brune. D’après un oeuvre par Edgard Degas.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 900 / 1000 -
#203Emile Louis PicaultPeriod: 1833 - 1915“Archer”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
“Archer”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée.No longer availableEstimate: € 1300 / 1400 -
#485Een jongen van wit composiet. Klein letsel aan één van de vingertjes.
Garçon en composite blanche. Petit dégât à une doigt.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 80 / 120 -
#187Sylvain KinsburgerPeriod: 1855 - 1935Een kleine damesbuste van bruingepatineerd brons.
Petit buste de dame en bronze à patine brune.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 220 / 280
Other lots in this auction
-
#630Een balustervaas van Chinees porselein met een fô-honden in ijzerrood en kalligrafische tekens in het decor. XIXde eeuw.
Vase balustre en porcelaine de Chine décoré de deux chiens de pho et de la calligraphie. XIXe siècle.No longer availableDim. H 42,5 cmEstimate: € 150 / 200 -
#133HergéZes albums van Tintin: “En Amérique”, “Les Cigares du Pharaon”, “Le Lotus Bleu” (facsimiles uitgegeven in 1984-1985 van de oorspronkelijke albums uit de jaren dertig). “Le Sceptre d’Ottocar”, ed. 1966. “Au Congo”, ed. 1970 (schade aan rug). “La Krabo kun Oraj Pinciloj”. Ed. 1981 in het Esperanto.
Six albums de Tintin: “En Amérique”, “Les Cigares du Pharaon”, “Le Lotus Bleu” (facsimilés édités en 1984-1985 des albums d’origine des années 30). “Le Sceptre d’Ottocar”, éd. 1966. “Au Congo”, éd. 1970 (dos abîmé). “La Krabo kun Oraj Pinciloj”. Ed. 1981 en Espéranto.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#547Een grote schotel van Imariporselein met een decor van een bloemenvaas op een terras op het plat.
Grand plat en porcelaine d’Imari. Décor au vase fleuri sur un terrasse.No longer availableDim. Ø: 55 cmEstimate: € 50 / 80 -
#380Een halssnoer van bloedkoraal.
Collier en corail rouge.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#224Karl MergellPeriod: 1870-1944“Jachtstilleven met een haas”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd K.M. en gedateerd 1911.
“Nature morte de chasse avec lièvre”. Huile sur toile. Monogrammée K.M. et datée 1911.No longer availableDim. 69 x 50 cmEstimate: € 200 / 300 -
#322Willy Van RietPeriod: 1882-1927“Vaas met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vase aux roses”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 35 x 44 cmEstimate: € 200 / 300 -
#561“Japans rijder op schildpad”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Onderaan gesigneerd. Op houten voetstukje.
“Le coureur de tortue”. Netsuké en ivoire sculpté. Marque sous la base et sur socle en bois. Travail japonais.No longer availableDim. h: 4 cmEstimate: € 60 / 80 -
#120Een parelsnoer met zilveren sluiting.
Collier de perles. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 350 / 400 -
#776Een handgeknoopt Perzisch wollen karpetje.
Petite carpette persane en laine. Nouée main.No longer availableDim. 148 x 108 cmEstimate: € 30 / 40 -
#488Een lot van 12 gesculpteerde houten recipiënten. Afrikaans werk.
Lot e 12 récipients en bois sculpté. Travail africain.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#350Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljantjes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en smaragd cabochons van ± 4 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de petits brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct et de cabochons d’émeraudes pesant ± 4 ct.No longer availableDim. 6,83 gEstimate: € 1100 / 1200 -
#755Gislaine Stas de Richelle“De aardappelschilster”. Gemengde techniek op doek. Handtekening vervaagd. Kleine vochtschade.
“l’éplucheuse de pommes de terre”. Techniques mixtes sur toile. Signature délavée. Légèrement endommagé.No longer availableDim. 66 x 55 cmEstimate: € 100 / 120

