#228Een paar verzilverd metalen kandelaars in Adamstijl.
#189Bruno Vekemans“Echtpaar”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
#262Rik Tokkie“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#109Salvador Dali“Inferno canto 15”. Gekleurde houtsnede. Gesigneerd binnen en buiten de plaat, genummerd VIII/VIII en met droogstempel van de uitgever.
#493Herend HungaryEen groot servies van wit porselein, “Rothschild Bird motief”, versierd met vogels, insecten en bloemen. De vleugels met imitatie vlechtwerk in reliëf. Onderaan gemerkt. Waaronder: twee langwerpige en één ronde schotel, drie schaaltjes, 45 dessertborden van verschillende grote, 9 kleine en 8 grote tassen en 27 ondertassen, 15 kleine schaaltjes en 2 suikerpotten waarvan 1 los.
Un grand service en porcelaine blanche, à décor d'oiseaux, d'insectes et de fleurs. Les ailes avec imitation de vannerie en relief. Marqué en bas. Comprenant : deux plats allongés et un plat rond, trois plats, 45 assiettes à dessert de tailles différentes, 9 petites et 8 grandes tasses et 27 soucoupes, 15 coupelles et 2 sucriers dont 1 en vrac.No longer availableDim. H. 19 & 14 cmEstimate: € 1200 / 1800 -
#122M. AubertPeriod: 1910 - 2006“Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#543Een tuintabouret van Chinees porselein met een Canton decor van personages, bloemen en vogels in uitsparingen.
Tabouret de jardin en porcelaine de Chine à décor de Canton de personnages, fleurs et oiseaux dans des niches.No longer availableDim. H. 48 cmEstimate: € 200 / 300