Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Rond karpet van wol en zijde. Handgeknoopt.
Naïn

Rond karpet van wol en zijde. Handgeknoopt.

Carpette ronde en laine et soie. Noué main.
Dim. Ø: 100 cm
SKU: 2710150436.
Category: Tapijt.
Auction day: 28 October 2015 19:00
Catalogue #436
Estimate: € 200 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #535

    Een Oosters zijden bidkleed.

    Tapis de prière d’Orient en soie.
    No longer available
    Dim. 200 x 120 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #696

    Een handgeknoopte wollen loper.

    Couloir d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 280 x 86 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #9

    Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 195 x 105 cm
    Estimate: € 3050
  • #456
    Mori

    Een Oosters wollen loper. Handgeknoopt.

    Couloir d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 305 x 78 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #566

    Kleine Goum in zijde. Handgeknoopt.

    Carpette Goum en soie. Noué main.
    No longer available
    Dim. 135 x 79 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #522
    Hubert De Vries

    “Boten in de haven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Bateaux dans le port”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 52 x 60 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #56

    Een lot van drie handgeknoopte Oosterse wollen tapijtjes, waaronder een Mori Jomud.

    Lot de trois carpettes d’Orient en laine dont un Mori Yomud. Noués main.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #26

    Een handgeknoopt wollen tapijt.

    Tapis en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 205 x 100 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #486

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 208 x 158 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #476

    Een handgeknoopte wollen loper.

    Couloir d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 395 x 100 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #536

    Een Oosters wollen loper met een Mir-decor. Handgeknoopt.

    Couloir d’Orient en laine à décor mir. Noué à la main.
    No longer available
    Dim. 328 x 79 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #46

    Twee Oosterse wollen tapijtjes. Handgeknoopt.

    Deux petits tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 120 x 105 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #146
    Hoseinabad

    Een Perzisch wollen tapijt. Handgeknoopt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 328 X 215 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #256

    Een handgeknoopt zijden tapijt.

    Tapis d’Orient en soie. Noué main.
    No longer available
    Dim. 280 x 185 cm
    Estimate: € 1000 / 1100

Other lots in this auction

  • #144
    Alfons Vermeir

    “Winters hoevelandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Met boek.

    “Paysage à la ferme en hiver”. Huile sur panneau. Signé. Avec livre.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #109

    “Zicht op Venetië”. Olieverf op paneel. Draagt monogram ‘FB’.

    “Vue de Venise”. Huile sur panneau. Porte un monogramme FB.
    No longer available
    Dim. 37 x 49 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #463
    Lalique, france

    Een achthoekige schaal van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt.

    Plat octogonal en cristal taillé incolore. Avec marque.
    No longer available
    Dim. Ø: 29 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #34
    Henri Quittelier
    Period: 1884-1980

    “De Hoef”. Ets. Gesigneerd en genummerd 35/75 buiten de plaat.

    “De Hoef”. Eau-forte. Signée et numérotée 35/75 hors planche.
    No longer available
    Dim. 21 x 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #446

    Een bureaustoel in Engelse stijl van mahoniehout en gecapitonneerd groen leder.

    Fauteuil de bureau de style anglais en acajou et cuir vert capitonné.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #178
    Val St. Lambert

    Een lot van drie verschillende vazen van geslepen kristal, roze gekleurd in de massa. De grootste gemerkt met sticker.

    Lot de trois vases différents en cristal taillé colorés rose dans la masse. Le plus grand avec étiquette.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #345

    Vijf verschillende dameshorloges met lederen armband.

    Cinq montres à bracelet pour dames. Bracelets en cuir.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #347

    Een damesprofiel van verguld brons op een houten sokkel. Tijdperk Art deco.

    Profil de femme en bronze sur socle en bois. Epoque art déco.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #108

    Een klokje van groen aardewerk met een afbeelding van een dame. De wijzerplaat gemerkt. ‘F J’. Tijdperk art deco.

    Petite pendule en faïence verte décorée d’une femme? Cadran inscrit F.J. Epoque art déco.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #490

    Twee grote vazen van Vlaams aardewerk met zes oren en een vegetaal decor in reliëf.

    Deux grands vases en faïence flamande à six anses et à décor végétal en relief.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #521

    Een paar vazen van meerkleurig Satsuma-aardewerk met een decor van personages in cartouches op groene fond.

    Paire de vases en faïence polychrome de Satsuma à décor de personnages dans des cartouches sur fond vert.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #674
    Gies Cosyns
    Period: 1920 - 1997

    “Landschap in de Vlaamse Ardennen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1955.

    “Paysage aux Ardennes Flamandes”. Huile sur toile. Signée et datée 1955.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 420 / 500
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 oktober 2015

De veiling is volledig. 770 loten.

27 October 2015 19:00
28 October 2015 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 October 2015 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More