Similar lots by type
-
#566
Kleine Goum in zijde. Handgeknoopt.
Carpette Goum en soie. Noué main.No longer availableDim. 135 x 79 cmEstimate: € 200 / 300 -
#696
Een handgeknoopte wollen loper.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 280 x 86 cmEstimate: € 40 / 60 -
#256
Een handgeknoopt zijden tapijt.
Tapis d’Orient en soie. Noué main.No longer availableDim. 280 x 185 cmEstimate: € 1000 / 1100 -
#26
Een handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis en laine. Noué main.No longer availableDim. 205 x 100 cmEstimate: € 50 / 80 -
#486
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 208 x 158 cmEstimate: € 40 / 60 -
#56
Een lot van drie handgeknoopte Oosterse wollen tapijtjes, waaronder een Mori Jomud.
Lot de trois carpettes d’Orient en laine dont un Mori Yomud. Noués main.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#476
Een handgeknoopte wollen loper.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 395 x 100 cmEstimate: € 60 / 100 -
#9
Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 195 x 105 cmEstimate: € 3050 -
#456Mori
Een Oosters wollen loper. Handgeknoopt.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 305 x 78 cmEstimate: € 30 / 40 -
#536
Een Oosters wollen loper met een Mir-decor. Handgeknoopt.
Couloir d’Orient en laine à décor mir. Noué à la main.No longer availableDim. 328 x 79 cmEstimate: € 80 / 120 -
#522Hubert De Vries
“Boten in de haven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bateaux dans le port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 52 x 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#146Hoseinabad
Een Perzisch wollen tapijt. Handgeknoopt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 328 X 215 cmEstimate: € 100 / 180 -
#46
Twee Oosterse wollen tapijtjes. Handgeknoopt.
Deux petits tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 120 x 105 cmEstimate: € 40 / 50 -
#535
Een Oosters zijden bidkleed.
Tapis de prière d’Orient en soie.No longer availableDim. 200 x 120 cmEstimate: € 120 / 200
Other lots in this auction
-
#573
Een theepot van cloisonné op rood koper. Japans werk. Mejiperiode.
Théière en cloisonné sur cuivre rouge. Travail japonais d’époque Meiji.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 220 / 240 -
#478
Een geisha en een leeuw van gesculpteerd Chinees ivoor op een houten sokkel. Schade aan de staart van de leeuw.
Geisha et lion en ivoire sculpté sur socle en bois. Travail chinois. Queue du lion à réparer.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#658
Een Tibetaans voorouderbeeld en een Chinese wijze van gepolychromeerd hout. XIXde eeuw.
Statuette d’ancêtre tibétaine et un sage chinois en bois polychrome. XIXe siècle.No longer availableDim. H 25 cmEstimate: € 120 / 200 -
#81Goebel
“Jongen en meisje met mandje” & “Meisje in een boom”. Twee beeldjes van meerkleurig aardewerk in de reeks van M.I. Hummel.
“Fille et garçon avec panier”. et “Fille dans un arbre”. Deux statuettes en biscuit polychrome par M.I. Hummel.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#68Lalique
Een hartvormig doosje van roodkleurig gesatineerd glas in art nouveau-stijl. Gemerkt.
Boîte couverte en verre rouge satiné de style Art Nouveau. Avec marque.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#3
Een lot aardewerk, bestaande uit drie lampetkommen en -kannen, een zeepbakje, zes po’s en vijf diverse keukenpotten.
Lot de faïences comprenant trois cuvettes et trois verseuses de lavabo, un bac à savon, six pots de chambre et cinq pots de cuisine.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#692H. Schroeder
“Pierrots”. Een aquarel en een een sanguinetekening op papier. Beiden gesigneerd.
“Pierrots”. Une aquarelle et une sanguine sur papier. Les deux signées.No longer availableDim. 21 x 13,5 & 18 x 13,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#693
Een theestoof van mahoniehout met geel koperen binnenbak.
Chaufferette en acajou. L’intérieur en cuivre jaune.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 30 / 50 -
#769
Een lot van zeven verschillende ronde tinnen schotels. XVIIIe en XIXe eeuw.
Lot de sept plats rondes en étain. XVIIIe et XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 70 / 80 -
#393
Hert van zamak. Art deco.
Cerf en régule. Art Déco.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#58
Een oud parasolletje van gesculpteerd en zwartgelakt hout.
Petite ombrelle ancienne en bois sculpté laqué noir.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 60 / 100 -
#17
Een bamboetafeltje met tegels, versierd met vissen.
Table en bambou à tablette en carreaux de faïence décorés de poissons.No longer availableDim. l: 82 cmEstimate: € 30 / 40