#26
Een handgeknoopt wollen tapijt.
#46
Twee Oosterse wollen tapijtjes. Handgeknoopt.
#9
Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.
#476
Een handgeknoopte wollen loper.
#456Mori
Een Oosters wollen loper. Handgeknoopt.
#536
Een Oosters wollen loper met een Mir-decor. Handgeknoopt.
#56
#696
#522Hubert De Vries
“Boten in de haven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#535
Een Oosters zijden bidkleed.
#146Hoseinabad
Een Perzisch wollen tapijt. Handgeknoopt.
#486
#256
Een handgeknoopt zijden tapijt.
#566
Kleine Goum in zijde. Handgeknoopt.
Carpette Goum en soie. Noué main.No longer availableDim. 135 x 79 cmEstimate: € 200 / 300
#65
Broche en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 5,83 gEstimate: € 250 / 350 -
#672
Drie portretten van vooraanstaande figuren uit de XVIIe eeuw. XVIIIe eeuwse Gravures naar Ant. Van Dyck door Pieter Van Gunst, Vermeulen, Morghen. Slechte staat.
Trois portraits de personnages de qualité du XVIIe siècle par Pieter Van Gunst, Vermeulen, Morghen d’après Antony Van Dyck . Imprimés au XVIIIe siècle. Mauvais état.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#408
Trois cornes en faïence bleue et blanche. Delft, XVIIIe siècle. Deux éclats et un dégât.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#58
Een oud parasolletje van gesculpteerd en zwartgelakt hout.
#385Cartier
Een verguld stalen manicure-en toiletstel voor heren in origineel etui en doosje.
#551
Petit bol octogonal en porcelaine céladon. Le fond décoré d’une tortue en relief. Travail chinois.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#474
Twee reclames voor Elixir d’Anvers. Ingelijst.
#381
#16
#553
Trois flacons à parfum chinois dont un en laque rouge sculpté sur bronze, un en verre avec églomisé et un en pâte de verre décoré d’un chauve souri en relief.No longer availableEstimate: € 90 / 120 -
#765
Een schotel van blauw en wit Chinees porselein met een floraal decor.
Plat en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor floral.No longer availableDim. Ø: 40 cmEstimate: € 130 / 150 -
#487
Schaakspel in een houten en kunststoffen doos met referenties naar het Alhambra. De stukken van gegoten metaal in goud-en zilverkleur stellen Amerikaanse en Russische figuren voor. Ter gelegenheid van het kampioenschap tussen Fischer en Karpov in 1975. Spaans werk.
Jeu d’échecs dans une boîte en bois et plastique référant à l’Alhambra. Les pièces en métal moulé de couleur or et argent représentent des personnalités russes et américains. Edition à l’occasion du championnat entre Fischer et Karpov en 1975. Fabrication espagnole.No longer availableEstimate: € 100 / 120