Similar lots by type
-
#535Een Oosters zijden bidkleed.
Tapis de prière d’Orient en soie.No longer availableDim. 200 x 120 cmEstimate: € 120 / 200 -
#696Een handgeknoopte wollen loper.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 280 x 86 cmEstimate: € 40 / 60 -
#9Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 195 x 105 cmEstimate: € 3050 -
#456MoriEen Oosters wollen loper. Handgeknoopt.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 305 x 78 cmEstimate: € 30 / 40 -
#566Kleine Goum in zijde. Handgeknoopt.
Carpette Goum en soie. Noué main.No longer availableDim. 135 x 79 cmEstimate: € 200 / 300 -
#522Hubert De Vries“Boten in de haven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bateaux dans le port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 52 x 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#56Een lot van drie handgeknoopte Oosterse wollen tapijtjes, waaronder een Mori Jomud.
Lot de trois carpettes d’Orient en laine dont un Mori Yomud. Noués main.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#26Een handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis en laine. Noué main.No longer availableDim. 205 x 100 cmEstimate: € 50 / 80 -
#486Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 208 x 158 cmEstimate: € 40 / 60 -
#476Een handgeknoopte wollen loper.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 395 x 100 cmEstimate: € 60 / 100 -
#536Een Oosters wollen loper met een Mir-decor. Handgeknoopt.
Couloir d’Orient en laine à décor mir. Noué à la main.No longer availableDim. 328 x 79 cmEstimate: € 80 / 120 -
#46Twee Oosterse wollen tapijtjes. Handgeknoopt.
Deux petits tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 120 x 105 cmEstimate: € 40 / 50 -
#146HoseinabadEen Perzisch wollen tapijt. Handgeknoopt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 328 X 215 cmEstimate: € 100 / 180 -
#256Een handgeknoopt zijden tapijt.
Tapis d’Orient en soie. Noué main.No longer availableDim. 280 x 185 cmEstimate: € 1000 / 1100
Other lots in this auction
-
#144Alfons Vermeir“Winters hoevelandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Met boek.
“Paysage à la ferme en hiver”. Huile sur panneau. Signé. Avec livre.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 300 / 400 -
#109“Zicht op Venetië”. Olieverf op paneel. Draagt monogram ‘FB’.
“Vue de Venise”. Huile sur panneau. Porte un monogramme FB.No longer availableDim. 37 x 49 cmEstimate: € 80 / 120 -
#463Lalique, franceEen achthoekige schaal van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt.
Plat octogonal en cristal taillé incolore. Avec marque.No longer availableDim. Ø: 29 cmEstimate: € 180 / 200 -
#34Henri QuittelierPeriod: 1884-1980“De Hoef”. Ets. Gesigneerd en genummerd 35/75 buiten de plaat.
“De Hoef”. Eau-forte. Signée et numérotée 35/75 hors planche.No longer availableDim. 21 x 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#446Een bureaustoel in Engelse stijl van mahoniehout en gecapitonneerd groen leder.
Fauteuil de bureau de style anglais en acajou et cuir vert capitonné.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#178Val St. LambertEen lot van drie verschillende vazen van geslepen kristal, roze gekleurd in de massa. De grootste gemerkt met sticker.
Lot de trois vases différents en cristal taillé colorés rose dans la masse. Le plus grand avec étiquette.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#345Vijf verschillende dameshorloges met lederen armband.
Cinq montres à bracelet pour dames. Bracelets en cuir.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#347Een damesprofiel van verguld brons op een houten sokkel. Tijdperk Art deco.
Profil de femme en bronze sur socle en bois. Epoque art déco.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 30 / 40 -
#108Een klokje van groen aardewerk met een afbeelding van een dame. De wijzerplaat gemerkt. ‘F J’. Tijdperk art deco.
Petite pendule en faïence verte décorée d’une femme? Cadran inscrit F.J. Epoque art déco.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 55 / 65 -
#490Twee grote vazen van Vlaams aardewerk met zes oren en een vegetaal decor in reliëf.
Deux grands vases en faïence flamande à six anses et à décor végétal en relief.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 180 / 240 -
#521Een paar vazen van meerkleurig Satsuma-aardewerk met een decor van personages in cartouches op groene fond.
Paire de vases en faïence polychrome de Satsuma à décor de personnages dans des cartouches sur fond vert.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 100 / 120 -
#674Gies CosynsPeriod: 1920 - 1997“Landschap in de Vlaamse Ardennen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1955.
“Paysage aux Ardennes Flamandes”. Huile sur toile. Signée et datée 1955.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 420 / 500

