Similar lots by type
-
#146Hoseinabad
Een Perzisch wollen tapijt. Handgeknoopt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 328 X 215 cmEstimate: € 100/180 -
#9
Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 195 x 105 cmEstimate: € 3050 -
#26
Een handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis en laine. Noué main.No longer availableDim. 205 x 100 cmEstimate: € 50/80 -
#522Hubert De Vries
“Boten in de haven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bateaux dans le port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 52 x 60 cmEstimate: € 120/200 -
#256
Een handgeknoopt zijden tapijt.
Tapis d’Orient en soie. Noué main.No longer availableDim. 280 x 185 cmEstimate: € 1000/1100 -
#536
Een Oosters wollen loper met een Mir-decor. Handgeknoopt.
Couloir d’Orient en laine à décor mir. Noué à la main.No longer availableDim. 328 x 79 cmEstimate: € 80/120 -
#56
Een lot van drie handgeknoopte Oosterse wollen tapijtjes, waaronder een Mori Jomud.
Lot de trois carpettes d’Orient en laine dont un Mori Yomud. Noués main.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#566
Kleine Goum in zijde. Handgeknoopt.
Carpette Goum en soie. Noué main.No longer availableDim. 135 x 79 cmEstimate: € 200/300 -
#696
Een handgeknoopte wollen loper.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 280 x 86 cmEstimate: € 40/60 -
#476
Een handgeknoopte wollen loper.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 395 x 100 cmEstimate: € 60/100 -
#456Mori
Een Oosters wollen loper. Handgeknoopt.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 305 x 78 cmEstimate: € 30/40 -
#535
Een Oosters zijden bidkleed.
Tapis de prière d’Orient en soie.No longer availableDim. 200 x 120 cmEstimate: € 120/200 -
#486
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 208 x 158 cmEstimate: € 40/60 -
#46
Twee Oosterse wollen tapijtjes. Handgeknoopt.
Deux petits tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 120 x 105 cmEstimate: € 40/50
Other lots in this auction
-
#542Hélène Keil
Twee lithografieën met post-modernistische voorstellingen. Gesigneerd en resp. genummerd 23/40 & 24/40.
Deux lithographies aux représentations post-modernistes. Signées et respectivement numérotées 23/40 et 24/4O.No longer availableDim. 40 x 40 cmEstimate: € 80/100 -
#420Will Faber
“Compositie”. Gemengde techniek op karton. Gesigneerd.
“Composition”. Technique mixte sur carton. Signée.No longer availableDim. 25 x 35 cmEstimate: € 400/600 -
#254
“Havenzicht”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd.
“Vue de port”. Aquarelle sur papier. Illisiblement signé.No longer availableDim. 31 x 40 cmEstimate: € 25/50 -
#129Antoon Pilyser
“Stilleven met peren en walnoten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux poires et noix”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 35 cmEstimate: € 100/120 -
#28
Een bureaulamp met een kap van glas in lood, versierd met een libel bij lelies. Naar de art nouveau.
Lampe de bureau à abat-jour aux vitraux décoré d’une libellule et des fleurs de lys. Style art nouveau.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#529Martin R. Baeyens
“Vrouwensilhouet, Story 38 Surroundings II”. Acryl op doek. Gesigneerd en gedateerd 1974.
“Silhouette d’une femme, story 38 surroundings II”. Acryl sur toile. Signée et datée 1974.No longer availableDim. 69 x 69 cmEstimate: € 100/150 -
#509Van Vlasselaer
“Moeder met kind”. Lithografie. Gesigneerd en genummerd 10/75 buiten de plaat.
“Mère et enfant”. Litho. Signée et numérotée 10/75 hors planche.No longer availableDim. 36 x 37 cmEstimate: € 20/30 -
#637
Een Chinees juwelenkistje van zwartgelakt hout, gedecoreerd met plaquettes van jade.
Coffret à bijoux chinois en bois laqué noir. Décor de plaquettes en jade.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 70/80 -
#70
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,35 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,35 ct.No longer availableDim. 4,71 gEstimate: € 450/650 -
#528
Een netsuke van gesculpteerd ivoor in de vorm van konijntjes.
Netsuké en ivoire sculpté représentant des lapins.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#230
Een 18 karaats wit gouden broche bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Broche en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 6,66 gEstimate: € 400/500 -
#716
Grote Oosterse kelim met veelkleurig geometrisch ruitenmotief.
Grand kélim d’Orient aux carreaux polychromes géométriques.No longer availableDim. 291 x 204 cmEstimate: € 120/200