Other lots in this auction
-
#40Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en een ovale robijn van +- 1,20 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,20 ct. Et d'un rubis ovale de + - 1,20 ct.No longer availableDim. 9,18 gEstimate: € 700 / 800 -
#407Een eikenhouten buffetkastje met twee deuren en twee laden.
Buffet en chêne ouvrant à deux portes et deux tiroirs.No longer availableDim. 90 x 116 x 44 cmEstimate: € 40 / 60 -
#193“Ruiter”. Een bronzen beeld op groen marmeren sokkel. Postume geut naar Isidore Bonheur.
Cavalier . Une statue en bronze sur un socle en marbre vert. Fonte posthume.No longer availableDim. 60 x 57 cmEstimate: € 300 / 400 -
#174“Hollands kustzicht met schepen op ruwe zee”. Olieverf op paneel in de geest van de XVIIe eeuw.
Une vue de la côte hollandaise avec des navires dans une mer agitée . Huile sur panneau dans l'esprit du 17ème siècle.No longer availableDim. 20 x 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#580Een wassen Madonna met kind onder stolp.
Une Vierge de cire et son enfant sous une cloche.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 40 / 60 -
#492“Compositie in reliëf”. Olieverf. Gesigneerd in nat ‘Zangs’ rechts bovenaan.
Composition en relief. Huile. Signée Zangs à droite vers le haut.No longer availableDim. 82 x 60 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#154Remi Deppe“Zicht op het kanaal te Weert”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1946.
Vue du canal de Weert . Huile sur toile. Signée et datée 1946 au dos.No longer availableDim. 80 x 90 cmEstimate: € 200 / 250 -
#633Een druppelvormige vaas van Chinees porselein met sang-de-boeufglazuur.
Un vase en porcelaine chinoise en forme de goutte avec glaçure sang-de-boeuf.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 260 / 300 -
#140Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een diamant van +- 0,66 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie d'un diamant de + - 0,66 ct.No longer availableDim. 4,16 gEstimate: € 1350 / 1450 -
#592Een art deco schouwpendule van meersoortig marmer.
Une pendule de cheminée Art Déco en marbre multicolore.No longer availableDim. 21 x 37 cmEstimate: € 80 / 120 -
#87Picquot Ware, EnglandEen vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal met houten handvatten. Onderaan gemerkt.
Un service à café et à thé quatre pièces en métal argenté avec poignées en bois. Marqué en bas.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#363Een gevarieerd lot grafiek, bestaande uit een map “Via Crucis ende VII weeën van Maria” door Jos Speybroeck 1928, 7 ex-librissen van Jos Hendrickx, 12 steendrukken van Franck, 4 gravures van Flameng, enz, enz.
Un lot variée, composée d'une carte Via Crucis et VII douleurs de Marie par Jos Speybroeck 1928, 7 ex-libris par Jos Hendrickx, 12 libris de Franck, 4 gravures de Flameng, etc.No longer availableEstimate: € 60 / 80

