#180
#412
#326
Een gesculpteerd notenhouten cabrioletfauteuil.
#392Pierre Romain DesfossesPeriod: 1887- 1954
“Goudvissen”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
Poissons rouges. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 27 x 18,5 cmEstimate: € 50/80 -
#425
Een paar gemberpotten van blauw en wit Chinees porselein. Deksels manco.
#542
#177
Een Perzische Kulah Khud helm met een gedamasceerd en geciseleerd decor op zwarte fond versierd. Boven op de bolle helm een vierhoekige punt, hoorns en twee aigrettehouders en achteraan een maliënlap. XIXde eeuw.
Casque persan Kulah Khud à décor damassé et martelé décoré sur fond noir. Au sommet du casque convexe une pointe quadrangulaire, des cornes et deux porte-aigrettes et à l'arrière une cotte de mailles. 19e siècle .No longer availableDim. h: 26 cm, Ø 21 cmEstimate: € 450/650 -
#338
Een paar Italiaans glazen presse-papiers.
#631
Twee vazen van geglazuurd Perzisch aardewerk, versierd met bloemendecors.
#682
Een reeks van zes zwartgelakte houten stoelen met kunstlederen zit.
#595
Een paar cilindervormige porseleinen cachepots.
#76
Een reeks van zeven notenhouten stoelen met gecanneerde zit.
Ensemble de sept chaises en noyer avec sièges cannées.No longer availableEstimate: € 70/100