Other lots in this auction
-
#530Een paar bijzettafeltjes met drie poten, versierd met verguld bronsbeslag en met wit marmeren blaadjes.
Une paire de tables d'appoint à trois pieds, décorées avec des garnitures en bronze doré et des plateaux en marbre blanc.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 320 / 380 -
#182Naert“De lezer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Le lecteur . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#508Twee gedreven verzilverd metalen theedozen en een beker op hoog dienblad. Oosters werk.
Deux boîtes à thé en métal argenté martelé et une tasse sur un plateau haut. Travail oriental.No longer availableDim. h: 14 - 32 cm; Ø: 59 cmEstimate: € 80 / 120 -
#524Schuermans“Anion - Cation”. Een lithografie. Gesigneerd en gedateerd 2000 buiten de plaat.
Anion - Cation . Une lithographie. Signée et datée 2000 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 81 x 110 cmEstimate: € 50 / 80 -
#548Een staande Thaise Boeddha van gepolychromeerd en verguld hout.
Un Bouddha thaï debout en bois polychrome et doré.No longer availableDim. h: 167 cmEstimate: € 200 / 300 -
#20Een 18 karaats geel gouden te herstellen ketting met hanger scapulier en een 18 karaats te herstellen en armband en stukje ketting.
Un collier réparable en or jaune 18 carats avec pendentif scapulaire et un bracelet réparable 18 carats et un morceau de chaîne.No longer availableDim. 8,72 gEstimate: € 260 / 350 -
#310Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger in de vorm van een hart bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Un collier en or blanc 18 carats avec un pendentif en forme de cœur serti de diamants d'un poids combiné de + - 0,50 ct.No longer availableDim. 5 gEstimate: € 400 / 500 -
#222Mertens“Jachtstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘75.
“Nature morte de chasse”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘75.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 100 / 120 -
#711Een luchter met albasten coupe, omstreeks 1900.
Un lustre avec coupe en albâtre, vers 1900.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 200 / 250 -
#635Val Saint-LambertEen geslepen kristallen punchstel met vergulde rand en punchlepel. Onderaan gemerkt. Voor 12 personen.
Une garniture en cristal taillé serti d'un rebord doré et d'une cuillère à punch. Marqué en bas. Pour 12 personnes.No longer availableDim. Ø 31 cmEstimate: € 150 / 200 -
#128“Sint Nicolaas”. Bronzen icoon met lichtblauw email.
Saint Nicolas . Icône en bronze avec émail bleu clair.No longer availableDim. 26,5 x 23 cmEstimate: € 120 / 200 -
#33Twee porseleinen pompinktpotjes met koperen deksel. Eén met randschade.
Deux encriers à pompe en porcelaine avec couvercles en cuivre. Un avec le bord endommagé.No longer availableDim. Ø: 12 & 14 cmEstimate: € 30 / 40

