#118Prof. Banchini“Moeder met kind”. Een gebeeldhouwd albasten beeld. Achteraan gesigneerd. Firenze, Italië. Eerste helft XIXe eeuw.
Mère à l'enfant . Une statue en albâtre sculpté. Signée au dos. Firenze, Italie. Première moitié du XIXème siècle.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 120 / 200 -
#396Een staande lamp van onyx en messing.
Lampadaire en onyx et laiton.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#210Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,42 ct. en een centrale briljant van +- 0,76 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,42 ct. Et un diamant central de + - 0,76 ct.No longer availableDim. 7,40 gEstimate: € 1400 / 1600 -
#736Een verlengbare ovale notenhouten tafel met gerainureerde poten.
#677Twee gemberpotten van Chinees porselein met verschillende decors. Eén deksel gelijmd.
Deux pots à gingembre en porcelaine de Chine à décors différents. Un couvercle recollé.No longer availableDim. h: 20 & 23 cmEstimate: € 120 / 10 -
#300Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,44 ct. en twee robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 1,92 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,44 ct. Et deux rubis d'un poids combiné de + - 1,92 ct.No longer availableDim. 3,45 gEstimate: € 750 / 850 -
#25Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger met horoscoop boogschutter.
Un collier en or jaune 18 carats avec un pendentif horoscope Sagittaire.No longer availableDim. 9,12 gEstimate: € 280 / 350 -
#290Een 18 karaats wit gouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct.
Un pendentif en or blanc 18 carats serti de brillants d'un poids combiné de + - 0,15 ct.No longer availableDim. 4,72 gEstimate: € 150 / 200 -
#687Een art nouveau vaas van geel koper en tin.
#178Een grote fossiele ammoniet.
Une grande ammonite fossile.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 200 / 300 -
#115Een 14 karaats geel gouden in filigraan bewerkte gebedskoker.
#536LUCIEen dimbare staande designlamp van wit en zwart metaal. Model ‘Ignazio’ naar ontwerp van G.F. Frattini.
Lampadaire réglable en métal blanc et noir. Modèle Ignazio d’après G.F. Frattini.No longer availableDim. h: 188 cmEstimate: € 300 / 400