#121Een albasten lampenvoet in de vorm van een sierkan.
#141Een bronzen beeldje van een klein meisje op een stoel. Achteraan toegeschreven aan Auguste Moreau, maar naar een werk van Juan Clara.
stATUETTE en bronze d’une petite fille sur une chaise. Attribution à Auguste Moreau au verso mais d’après un oeuvre par Juan Clara.No longer availableDim. H. 45 cmEstimate: € 80 / 100 -
#671Een set van zes geslepen kristallen wijnglazen met gekleurde kelk.
#561Een Japanse brievenkoker van ivoor met een gegraveerd en gepolychromeerd decor van bloeiende planten en insecten en bovenaan getooid met een fijn gesculpteerde houten pad met ivoren oogjes. Onderaan gesigneerd. Tweede helft XIXe eeuw.
Boîte à documents japonaise en ivoire à décor gravé et polychrome de plantes et d'insectes et surmontée d'un crapaud en bois finement sculpté avec des yeux en ivoire. Signé en bas. Seconde moitié du XIXème siècle.No longer availableDim. h: 20,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#415BeaucourtEen verzilverd metalen zakhorloge. In een klein houten kastje, ingelegd met verschillende houtsoorten en parelmoer. Met meerdere sleuteltjes.
Une montre de poche en métal argenté. Dans un petit coffret en bois, incrusté de différents bois et de nacre. Avec plusieurs clés.No longer availableDim. 9 x 7 x 6,5 cm (kastje)Estimate: € 100 / 150 -
#318Willy Vandersteen“Suske en Wiske Collectie”. Ed. Lekturama. Gebonden albums, volgens de nummering van de gekleurde reeks, dus vanaf nr. 67 tot nummer 252 en verder 262 t.e.m. 268. Het album 179/182 ontbreekt. Inbegrepen het Introductie-album Het Spaanse Spook (1988), daaraan toegevoegd: “Suske en Wiske Originele Verhalen”, introductie-album met Rikki en Wiske en Op het Eiland Amoras (Lekturama 2001). Totaal 51 albums.
“Suske en Wiske Collectie”. Ed. Lekturama. 51 albums reliés.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#108“Moeder Gods, vreugde van de lijdenden”. Messingen triptiek met email.
#339“Een donkergepatineerde plaasteren jongenshoofd.
#661Een benen theedoos met schildpad.
Boîte à thé en os avec tortue.No longer availableDim. 17 x 17 x 10 cmEstimate: € 320 / 400