Un vase en terre cuite émaillée multicolore avec trois anses et un motif de goutte en relief.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 32 / 40 -
#176Een paar lantaarnpalen van gietijzer en koper.
#759Vijf kruidenpotjes van meerkleurig Duits steengoed.
#106Een gebeeldhouwde tafel in renaissancestijl met vier stoelen in gelijkaardige stijl.
Table en chêne sculpté de style Renaissance accompagnée de quatre chaises dans le même style.No longer availableDim. 73 x 118 x 82 cmEstimate: € 100 / 150 -
#505Stockman, ParisEen oude paspop op metalen voet. Met pluchen konijnenhoofd.
#100Twee 22 karaats geel gouden munten. King George V. Gold Sovereign 1914 en 1918.
#54H. Mary“Stilleven met perziken”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte aux pêches . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 17 x 27 cmEstimate: € 30 / 50 -
#475Een olielamp van Imari porselein en koper. Met lampglas. Omstreeks 1900.
#47Een messingen lampenvoet in barokke stijl, gedragen door vier putti.
#387Een armstoel in Lodewijk XV-stijl met blauwe stoffen bekleding.
#93“Jongetje en meisje met speelgoedwagentje”. Twee beeldjes van monochroom wit biscuit. Onderaan gemerkt.
#582Rudi PillenPeriod: 1931 - 2014“Abstracte figuren”. Gemengde techniek op doek. Gesigneerd.
“Figures abstraites”. Technique mixte sur toile. Signée.No longer availableDim. 95 x 120Estimate: € 250 / 350