#342Een paar metalen lampenvoeten, versierd met oude schoenleesten.
#192Felix Eyskens“Winters boerentafereel.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Scène de campagne en hiver”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 69 x 108 cmEstimate: € 200 / 260 -
#386Een staande lamp van gedraaid notenhout.
#642Een smeedijzeren wandtafel.
#369Een oude met linnen beklede paspop op houten voet.
#11Val St. LambertEen vierarmige kaarsenhouder van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
#766Twee handgeknoopte Pakistaanse bidkleden van wol.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,50 ct.No longer availableDim. 2,90 gEstimate: € 450 / 550 -
#351Een oude glazen fruitstolp.
#239“Charles X”. Een terracotta buste.
Charles X . Un buste en terre cuite.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 300 / 500