#483Een Thais personage van gepatineerd en verguld hout.
#763Een witgelakt metalen vintage hanglamp.
#660Een marmeren zuil.
Colonne en marbre.No longer availableDim. h: 105 cmEstimate: € 120 / 200 -
#456Een zuil van composiet. Met een porseleinen schemerlamp.
#67Eugène Polot“Visserskoppel”. Een paar XIXe eeuwse terracotta beeldjes. Gesigneerd.
Couple de Pêcheurs . Paire de figurines en terre cuite du XIXème siècle. Signé.No longer availableDim. h: 14,5 & 19 cmEstimate: € 60 / 100 -
#207Clovis-Edmond MassonPeriod: 1831-1913“Leeuwin met prooi”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd.
Lionne avec proie . Une statue en bronze patiné. Signé.No longer availableDim. l: 50 cmEstimate: € 600 / 650 -
#176Een paar lantaarnpalen van gietijzer en koper.
#14Een witmetalen wijnkoeler voor vier flessen.
#244Een rechthoekige spiegel van deels blauwgepatineerd en met messing beslagen hout.
#685Calligaris, ItalyEen reeks van drie barstoelen van kunststof, op verchroomde poot, model ‘Basil’. Gemerkt.
Une série de trois tabourets de bar en plastique, sur pied chromé, modèle Basil . Marqués.No longer availableDim. h: 118 cmEstimate: € 200 / 250 -
#472“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd C.S.
Vue de ferme . Huile sur panneau. Monogrammé C.S.No longer availableDim. 10 x 10 cmEstimate: € 100 / 150