Other lots in this auction
-
#496Een rechthoekige tafel van glas en plexi.
Table rectangulaire en verre et plexi.No longer availableDim. 74 x 100 x 180 cmEstimate: € 300 / 500 -
#708HemEen art deco vaas van zwart glas. Gesigneerd.
No longer availableDim. H. 28 cmEstimate: € 80 / 110 -
#283Een paar antieke karrenwielassen.
Paire d’essuies anciens en bois.No longer availableDim. l: 53 cmEstimate: € 30 / 60 -
#671Een set van zes geslepen kristallen wijnglazen met gekleurde kelk.
Un ensemble de six verres à vin en cristal taillé avec calice coloré.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 100 / 120 -
#75Een 18 karaats wit gouden ketting en hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,18 ct. en een Australische parel van 11-12 mm. Met certificaat.
Un collier et un pendentif en or blanc 18 carats sertis de brillants d'un poids combiné de + - 0,18 ct. Et une perle australienne de 11-12 mm. Avec certificat.No longer availableDim. 4,14 gEstimate: € 450 / 550 -
#454Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vase à fleurs . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 36 x 36 cmEstimate: € 50 / 80 -
#647Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van gelukstekens en florale motieven.
Une paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine décorés de signes porte-bonheur et de motifs floraux en bleu sur blanc.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 100 / 120 -
#354Twee stuks meerkleurig XVIIIe eeuws Delfts aardewerk, bestaande uit een klein pauwstaartbordje en een scheerbekken. Beide gerestaureerd.
Deux pièces en Delft du XVIIIe siècle multicolores, composées d'une petite queue de paon et d'un bassin de rasage. Tous deux restaurés.No longer availableDim. Ø: 16,5 cm & b: 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#361“Cartes de cabinet des Pays-Bas Autrichiens”. Delen I, II & IV en begeleidende boeken III & IV.
Cartes de cabinet des Pays-bas Autrichiens . Parties I, II et IV et livres d'accompagnement III et IV.No longer availableEstimate: € 45 / 60 -
#624Een gevarieerd lot antieke apothekerspotten van kristal, glas en porselein. 17 stuks.
Lot de pot de pharmacie en cristal, en verre et en porcelaine. 17 pièces.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#682Adrienne Pas“Stilleven met gebroken bloempot en viooltjes”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 6 - 1903.
“Nature morte au pot aux fleurs cassé et aux violettes”. Huile sur toile. Signée et datée 6-1903.No longer availableDim. 28 x 36 cmlEstimate: € 100 / 150 -
#14Een witmetalen wijnkoeler voor vier flessen.
Une cave à vin en métal blanc pour quatre bouteilles.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 60 / 80

