Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Rood gekleurd festivalmasker van gebeeldhouwd hout. Guro, Ivoorkust.

Rood gekleurd festivalmasker van gebeeldhouwd hout. Guro, Ivoorkust.

Masque de festival rouge en bois sculpté. Guro, Côte d’Ivoire.
Dim. H. 37 cm
SKU: 2808180473.
Auction day: 29 August 2018 19:00
Catalogue #473
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #502

    “Banjospeler”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening “Aezpiri”.

    ”Joueur de banjo”. Huile sur panneau. Porte la signature: “Aezpiri”.
    No longer available
    Dim. 60 x 30 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #286

    Een sobere houten koffer. XIXe eeuw.

    Coffre à panneau en chêne. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 60 x 118 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #203
    Edward Leibovitz

    “Plaquette.” Bronzen reliëf. Gesigneerd.

    Une plaquette à relief en bronze. Signée.
    No longer available
    Dim. 40 x 23 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #214

    Een grote eikenhouten kussenkast, versierd met Corinthische kapitelen, met gebombeerde kussens en op bolpoten. XVIIIe eeuw.

    Une armoire à coussins en chêne, décoration de chapiteaux corinthiens, coussins bombés et pieds boules.
    No longer available
    Dim. 236 x 240 x 83 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #609

    Een ménagere van wortelnootfineer met twee deurtjes, versierd met inlegwerk en op pootjes. Binnenin een zeer uitgebreid bestek van verzilverd metaal met Lodewijk XV-motieven. Compleet voor 12 personen en met serveerbestekken.

    Une ménagère en bois de ronce à deux portes, décorée d’incrustations et sur pieds. Contient un service de couverts pour douze personnes, avec couverts de service inclus, le tout en métal argenté et aux motifs Louis XV.
    No longer available
    Dim. 96 x 58 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #313
    Louis Van Hoozele

    “Vlaaikensgang in de winter”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Paneel gebarsten.

    “Vlaaikensgang en hiver”. Huile sur panneau. Signé. Fissure dans le panneau.
    No longer available
    Dim. 50 x 36 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #81
    Hugo Köller, Solingen

    Een Duits jagersmes met een hoornen handgreep. Gemerkt in het lemmet. Met lederen schede.

    Couteau de chasseur allemand à manche en corne. Marque sur la lame. Avec fourreau en cuir.
    No longer available
    Dim. l: 34 cm
    Estimate: € 70 / 80
  • #86

    Een verlengbare eikenhouten tafel met gedraaide poten.

    Une table à allonges en chêne à pieds tournés aux étranglements.
    No longer available
    Dim. 180 x 84 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #358

    Een vaas van geslepen kristal met vergulde decoratie rond de rand.

    Vase en cristal taillé à décor doré au rebord.
    No longer available
    Dim. h 25 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #307
    Rouen

    Een grote sierjardinière van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt.

    Une grande jardinière décorative en faïence polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. b: 47 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #821

    Een sobere langgerekte houten buffettafel.

    Une table à buffet allongée.
    No longer available
    Dim. 250 x 60 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #683

    Uiltje van gepolychromeerd ivoor. Europees werk, eerste kwart XXste eeuw.

    Petit hibou en ivoire polychrome. Travail européen, premier quart du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. H. 5 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 28 & 29 Augustus 2018

De veiling is volledig - 845 loten. Downloads in pdf en xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

28 August 2018 19:00
29 August 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 August 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More